Keystone logo
University of San Francisco - School of Management

University of San Francisco - School of Management

University of San Francisco - School of Management

مقدمه

هنگامی که به USF School of Management به دانشگاه متعهد به توسعه رهبران دلسوز و مولد می پیوندید.

ماموریت ما این است که شما را به چالش بکشیم تا در زمینه تجارت و مدیریت برای ایجاد جهانی انسانی تر و عادلانه تر ، تصور کنید. ما خواستار تعالی علمی در خدمت بشریت هستیم. ما درک شما را از بازار جهانی امروز گسترش می دهیم.

ما در قلب سانفرانسیسکو ، یکی از شدیدترین اکوسیستم های تجاری در جهان واقع شده ایم که به ما امکان می دهد دسترسی بی نظیر دانشجویان به فن آوری پیشرفته ، بیوتکنولوژی ، امور مالی ، سرمایه های خطرناک و رهبران کارآفرینی را به دانشجویان ارائه دهیم.

علاوه بر کاربردهای بی نظیر دنیای واقعی در طول تحصیلات شما در دانشکده مدیریت ، نسبت دانشجو به هیئت علمی ما 15: 1 برای یک تجربه یادگیری بسیار درگیر و منحصر به فرد است.

ما فرصت های یادگیری تجربی را فراهم می کنیم که به یک برنامه درسی دقیق کمک می کند و دانش آموزان را برای بازار پویای امروز آماده می کند. دانشجویان در مسابقات ملی متعددی از جمله مسابقه ملی فروش موسسه راس بری ، مسابقه سالانه ملی اخلاق تجارت بین دانشگاهی و مسابقه سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطرناک شرکت می کنند.

ما به آموزش کل افراد اعتقاد داریم و به همین دلیل یادگیری خدمات و مشارکت جامعه از الزامات دانشجویان دوره کارشناسی است. از دوره های کارآموزی در خدمات عمومی گرفته تا برنامه های داوطلبانه ، همه دانشجویان ما به طور فعال در بهبود جامعه مشارکت می کنند.

ما دانشجویان را از سراسر جهان گرد هم می آوریم تا هم اصول آکادمیک کارآفرینی و نوآوری معاصر و هم تجارب کسب و کار و بینش کارآفرینان و متخصصان تجارت را بدست آورید. دانش آموختگان ما 117 صنعت را در 50 ایالت ، 9 قلمرو ایالات متحده و 97 کشور در سراسر جهان نشان می دهند.

برنامه های استثنایی دانشگاهی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، دانشکده ای با بالاترین درجه و یک دانشجو و جامعه فارغ التحصیل را کشف کنید که به طور فعال جهان را از اینجا تغییر می دهد.

ما یک موسسه معتبر AACSB هستیم ، که بالاترین استاندارد موفقیت فقط 5٪ از مدارس بازرگانی در سراسر جهان دارند. برنامه تحصیلات تکمیلی ما در مدیریت دولتی توسط NASPAA ، اصلی ترین سازمان عضویت برنامه های تحصیلات تکمیلی در مدیریت دولتی ، سیاست های عمومی ، امور عمومی و مدیریت عمومی و غیرانتفاعی در ایالات متحده و سراسر جهان معتبر است.

ویژگی های پردیس

زندگی در USF School of Management

زندگی در USF فراتر از نشستن در کلاس درس است. دانش آموزان دانشکده مدیریت از تجربیات آموزشی غنی برخوردار هستند که آنها را برای بازار پویای امروز آماده می کند ، از پروژه های مشاوره در دنیای واقعی و برنامه های غوطه ور شدن جهانی گرفته تا سخنرانان مشهور و تعامل با یک شبکه دانشجویی و فارغ التحصیلان که جهان را تغییر می دهد.

دانشکده دانشکده مدیریت

USF School of Management متعهد به تدریس برجسته هستند و با تأکید دوگانه بر دقت دانشگاهی و عدالت اجتماعی هدایت می شوند. مربیان ، پزشکان و دانش پژوهان ما دانش آموزان زیادی را در زمینه مشکلات و شیوه های مدیریتی در اختیار دانشجویان قرار می دهند. تحقیقات آنها با کنجکاوی فکری آغاز شده و با مشارکت دانشگاهیان و رهبران دولتی ، غیرانتفاعی و تجاری از سراسر جهان غنی شده است.

این دانشکده به تحقیقات نوآورانه و بهترین شیوه ها اختصاص داده شده است ، ایجاد یک محیط یادگیری با ویژگی های تحصیلی با کیفیت بالا و توجه آگاهانه به تأثیرات اجتماعی کار آنها. آنها از طریق هیئت های تحریریه ، مشاوره رایگان ، هیئت مدیره و پروژه های آموزش خدمات که در برنامه های درسی آنها تعبیه شده است به جامعه ، شهر و جهان ما خدمت می کنند.

  پذیرش ها

  اگر مایل به درخواست مستقیم برای یکی از برنامه های ارائه شده در دانشکده مدیریت در دانشگاه سان فرانسیسکو هستید ، ممکن است بخواهید در اینجا اقدام کنید .

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • San Francisco

   University of San Francisco 101 Howard Street San Francisco, CA, 94105, San Francisco

  • Barcelona

   Barcelona, اسپانیا

   • San Jose

    San Jose, آمریکا

    • Taipei

     Fu Jen Catholic University, , Taipei

     سوالات