Keystone logo
University of San Francisco - College of Arts & Sciences

University of San Francisco - College of Arts & Sciences

University of San Francisco - College of Arts & Sciences

ویژگی های پردیس

سانفرانسیسکو پردیس شماست

در این شهر نوآوری، کارآفرینی و فرهنگ، دانشگاه سانفرانسیسکو 19 برنامه تحصیلات تکمیلی منحصر به فرد را در کالج هنر و علوم خود ارائه می دهد.

با منطقه خلیج سانفرانسیسکو به عنوان کلاس درس گسترده آن، دانشگاه و دانشجویان آن از مجموعه‌ای از فرصت‌های غیرمعمول غنی بهره می‌برند.

مانند شهر مادری ما سانفرانسیسکو، USF از نظر روحی جهانی است، از نظر اجتماعی آگاه است، چشم‌اندازهای متنوعی دارد و با ایده‌های جدید سرزنده می‌شود.

USF که در سال 1855 به عنوان اولین دانشگاه در سانفرانسیسکو تأسیس شد، یک دانشگاه خصوصی یسوعی با سابقه برجسته در علوم، علوم اجتماعی، علوم انسانی، آموزش، پرستاری حقوق و تجارت است. 10068 دانشجوی آن از 50 ایالت آمریکا و 101 کشور می آیند.

بر اساس سنت بنیانگذاران USF، تعهد به عدالت است - برای بهبود زندگی هموطنان جهانی خود در هر کجای جهان که زندگی و کار می کنیم. هدف این دانشگاه آموزش "افراد با مغز برای ایجاد تفاوت و قلب هایی که می خواهند این کار را انجام دهند" است.

471 استاد تمام وقت دانشگاه با استفاده از استانداردهای برتر برتری - ترکیب دانش و مهارت ها و شفقت برای رویارویی با چالش های زمانه، در این هدف مشترک هستند.

چرا تحصیل در آمریکا؟

 • دانشجویان بین المللی سانفرانسیسکو را شهری دلپذیر و جهانی می دانند.
 • کارفرمایان برای مهارت‌ها و تجربه تحصیل در خارج از کشور شما ارزش قائل هستند - مهارت‌های کار تیمی، مهارت‌های بین فردی، و مهارت‌های بین‌المللی مطمئن که نحوه رویکرد شما به حوزه حرفه‌ای خود را گسترش و تقویت می‌کند.
 • مهارت های انگلیسی خود را در محیط های حرفه ای و دانشگاهی توسعه دهید.
 • درک فرهنگ های دیگر بر اساس تجربه واقعی - و احترام به دیدگاه های مختلف در زمینه حرفه ای و دانشگاهی شما - دستاوردهایی هستند که کارفرمایان به طور فزاینده ای برای آنها ارزش قائل هستند!
 • توانایی انجام کار با کیفیت را در محیطی متفاوت از آنچه برای شما راحت است به دست آورید.

  پذیرش ها

  Apply to USF

  آموزش USF در مورد توسعه فکری و پیشرفت شغلی - و همچنین تعهد به جهانی عادلانه تر است.

  Graduate Admissions

  مقدمه

  درباره کالج

  دانشکده هنر و علوم، به عنوان یکی از دانشگاه های برتر کاتولیک یزوئیت کشور، یک برنامه آموزشی آکادمیک را با چشم انداز شهری و جهانی جفت می کند. چشم انداز موفقیت کالج شامل سر و قلب است، با اعضای برجسته اعضای هیات علمی دانش آموزان را به مهارت و دلسوزی می دهد تا به جهان مدرن تر و منصفانه تبدیل شود.

  در سال های اخیر، معلمان ما دانش پژوهان به رسمیت شناختن بی نظیر ملی به دست آورده اند: برنده جوایز ملی، دریافت کمک های بزرگ جدید و بورس تحصیلی معتبر Fulbright، و برتر در محل های بزرگ هنر و جشنواره های فیلم در سراسر جهان.

  دانشجویان ما تحقیقات خود را در کنار دانشکده ما منتشر کرده‌اند، برای نوشته‌های خود جوایزی کسب کرده‌اند، بورسیه‌های بسیار رقابتی دریافت کرده‌اند و در مدارس عالی تحصیلات تکمیلی پذیرفته شده‌اند. آنها همچنین درگیر جامعه هستند و در حال ایجاد تفاوت هستند. از ساختن کتابخانه ای برای کودکان خیابانی در زامبیا گرفته تا پر کردن شکاف دیجیتالی در پرو تا مبارزه با برده داری مدرن در آمریکا، دانش آموزان ما در حال تغییر جهان به سوی بهتر شدن هستند.

  کالج هنر و علوم ارائه دهنده طیف گسترده ای از گزینه های آموزشی است که ماموریت ارائه نه تنها دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت به عنوان افراد و حرفه ای، بلکه ارزش ها و حساسیت لازم برای مردان و زنان برای دیگران است.

  رتبه بندی

  100 تا

  USF رتبه 103 را در دانشگاه های ملی ایالات متحده بر اساس گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده در سال 2021 دارد. 2618 دانشگاه در ایالات متحده وجود دارد.

  گوناگون، متنوع

  جامعه USF غنای بین فرهنگی ایالات متحده را منعکس می کند. US News & World Report USF را به عنوان رتبه 4 در بین دانشگاه های ملی از نظر تنوع قومیتی و رتبه 14 برای ثبت نام دانشجویان بین المللی رتبه بندی می کند.

  10 هزار +

  تعداد 10068 دانشجوی این دانشگاه شامل 4059 دانشجوی کارشناسی ارشد و 1325 دانشجوی بین المللی است.

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • San Francisco

   2130 Fulton Street San Francisco, California, United States , 94117, San Francisco

  سوالات