Keystone logo
University of Ljubljana

University of Ljubljana

University of Ljubljana

مقدمه

هر سال تحصیلی جدید فرصت های جدیدی برای رشد تحصیلی و شخصی فراهم می کند و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا شما را در این سفر هیجان انگیز یادگیری و کشف تشویق کنیم. ما خوشحالیم که از شما به این بسته اطلاعاتی برنامه های مدرک تحصیلی خوش آمد می گوییم و امیدواریم که مورد علاقه خود را پیدا کنید.

روزهای اطلاعات 2024

انتخاب رشته تحصیلی یکی از مهمترین تصمیمات زندگی شماست. ما به شما پیشنهاد می کنیم در مورد آنچه دوست دارید با دقت فکر کنید، زیرا مطالعه را بسیار آسان می کند. از وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی دانشکده‌هایی که به آن‌ها علاقه‌مند هستید بازدید کنید، همه چیزهایی را که باید بدانید در زمان بیاموزید برای تحصیل در دانشگاه ما را انتخاب کنید و سوالات خود را آماده کنید. در صورت نیاز به مشاوره یا کمک، در تماس با ما دریغ نکنید. ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا تمامی اطلاعات و پاسخ به سوالاتی که ممکن است داشته باشید را در اختیار شما قرار دهیم.

 • شما می توانید به جلسات اطلاعات آنلاین بپیوندید، که در 22 و 23 فوریه 2024 ساعت 1 بعد از ظهر CET برگزار می شود. جلسه آنلاین این فرصت را به شما می دهد تا اطلاعات دست اولی در مورد تحصیل در دانشگاه لیوبلیانا و زندگی در اسلوونی به دست آورید و همچنین با نمایندگان برخی از آکادمی ها و دانشکده ها ملاقات کنید. این جلسه به زبان انگلیسی خواهد بود.
 • در 1 مارس 2024 ساعت 2 بعدازظهر CET به صورت آنلاین Q & جلسه ای که راهی عالی برای پرسیدن هر گونه سوال و کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویه درخواست پذیرش برای تحصیل در مقطع کارشناسی و شناسایی آموزش متوسطه خارجی است. این جلسه به زبان انگلیسی خواهد بود.

تی

نوشتن:

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد تک دوره ای و همچنین دوره های درخواست را می توانید پیدا کنید اینجا .

فراخوان ثبت نام 2024/2025 برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به زودی منتشر می شود.

اکثر اعضای ما (آکادمی ها و دانشکده ها) در لیوبلیانا، پایتخت اسلوونی واقع شده اند، به جز دانشکده مطالعات دریایی و حمل و نقل ما که در پورتوروژ در کنار دریای آدریاتیک واقع شده است.

لیوبلیانا شهری بسیار دلپذیر و جوان برای زندگی است. ما موزه ها، گالری ها، تئاترها، سینماها، موسسات، کتابخانه ها و یکی از قدیمی ترین ارکسترهای فیلارمونیک در جهان داریم. در مرکز شهر، میخانه‌ها، رستوران‌ها، کلوپ‌ها و فروشگاه‌های زیادی خواهید یافت. فضاهای سبز زیادی نیز وجود دارد. Kongresni trg (میدان) یکی از میدان های مرکزی در لیوبلیانا است که مقر ریاست دانشگاه لیوبلیانا نیز می باشد.

برنامه های مدرک ما در همه زمینه های تحصیلی است: هنر، هنرهای زیبا، علوم طبیعی، فناوری و مهندسی، علوم اجتماعی، علوم انسانی، پزشکی، علوم بهداشتی، و ورزش که مطابق با دستورالعمل های فرآیند بولونیا طراحی شده اند. ما در دانشگاه لیوبلیانا و با همکاری دانشگاه های خارجی، برنامه های مطالعاتی مشترک، بین رشته ای و چند رشته ای را در هر سه دوره ارائه می دهیم. علاوه بر سخنرانی‌ها، آموزش‌ها و سمینارها، ما تاکید زیادی بر آموزش عملی، مشارکت دانش‌آموزان در کار پروژه، تبادلات بین‌المللی، راهنمایی شغلی، و فعالیت‌های فوق برنامه و سایر فعالیت‌ها داریم.

به عنوان دانشجوی ما، شما یک فرصت عالی برای تحصیل در جامعه بین المللی متنوع با بسیاری از اساتید مدعو و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان خواهید داشت. هر ساله حدود 40.000 دانش آموز دانش و مهارت های خود را در موسسه ما ارتقا می دهند و توسعه می دهند، در میان آنها، ما 8٪ دانشجویان بین المللی هستند. برنامه های دانشگاه لیوبلیانا توسط بیش از نیمی از فارغ التحصیلان لیسانس در اسلوونی، بیش از دو سوم دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و تخصصی و بیش از 80 درصد از دکترای علوم تکمیل می شود.

تعهد ما به تعالی آکادمیک و تنوع فعالیت ها بارتبه بندی دانشگاه های بین المللی و بسیاری دیگر از رسمیت ملی و بین المللی تحصیلات و دستاوردهای تحقیقاتی جامعه علمی و تحقیقاتی ما تأیید می شود

نگرانی خاص دانشگاه لیوبلیانا انتقال دانش به صنعت، برای ایمنی محیط زیست، سلامت مردم، کیفیت زندگی و اقتصاد ثروتمند است، به همین دلیل است که ما با بسیاری از شرکت های اسلوونیایی و خارجی همکاری نزدیک داریم. شرکای ما شرکت های برجسته چند ملیتی و سازمان های برتر اسلوونیایی هستند.

در www.uni-lj.si/study می توانید راهنماهای اطلاعاتی را بیابید که به طور ویژه برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در دانشگاه لیوبلیانا را دارند، طراحی شده است، اطلاعاتی در مورد برنامه های تحصیلی، و اطلاعات مفید اضافی که شروع شما را در اینجا آسان می کند. این مجموعه راهنماها به طور خاص طراحی شده است تا به شما کمک کند در انتخاب رشته تحصیلی خود در دانشگاه خوب انتخاب کنید و تصمیم درستی بگیرید. آموزش‌های ما به شما بینشی در مورد امکانات تحصیل در دانشگاه می‌دهد. اهل لیوبلیانا و زندگی در اسلوونی. همچنین می‌توانید برنامه‌ها را با فیلدهای و جستجو کنید. دسته ها .

شما باید برای ثبت نام و به رسمیت شناختن تحصیلات خارجی از طریق اقدام کنید. پورتال وب eVŠ (پیوندها به دوره های درخواست و جدول زمانی برای مراحل پذیرش و شناسایی ). در می توانید اطلاعاتی در مورد برنامه های تحصیلی ارائه شده، اطلاعات مربوط به مدت زمان تحصیل، شرایط ثبت نام، تعداد موقعیت های آزاد، نحوه تحصیل و غیره پیدا کنید. تماس برای ثبت نام . برای کمک به شما در فرآیند پذیرش آماده کرده ایم. ارائه های ویدئویی و دستورالعمل هایی که در موجود است www.uni-lj.si/study/impressions/promotional-material .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم‌ها و سیاست‌های آموزشی در اسلوونی، لطفاً ویدیوی کوتاه را تماشا کنید. مجموعه که توسط وزارت آموزش و پرورش، علوم و ورزش ما تهیه شده است.

روش پذیرش

راهنمای خوش آمدید

برای بهترین استفاده از زمان کوتاه خود با ما، این آماده کردیم. راهنمای خوش آمدگویی که به شما کمک می کند اقامت خود در دانشگاه لیوبلیانا را به یک تجربه تحصیلی ارزشمند و همچنین زمانی فراموش نشدنی در زندگی خود تبدیل کنید.

اگر پس از مطالعه این راهنما، هر گونه سوالی بی پاسخ ماند، لطفاً با ما تماس بگیرید:
به رسمیت شناختن تحصیلات متوسطه خارجی: [email protected]
تشخیص تحصیلات خارجی برای ثبت نام در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و انتقال: لطفا با افراد مجاز در دانشکده/آکادمی مربوطه تماس بگیرید.
درخواست و مراحل پذیرش: [email protected]
کمک فنی برای پر کردن درخواست ثبت نام: [email protected]
سال پلاس: [email protected]
دوره های زبان اسلوونیایی: [email protected]
بورسیه تحصیلی: [email protected]
اطلاعات در مورد ویزا: [email protected]

شما همچنین می توانید با دوره های مدرسه تابستانی ما در یک فضای بین المللی الهام بخش ، افق دید خود را گسترش دهید یا به عنوان دانشجوی مبادله برای یک سال تحصیلی یا یک ترم تحصیل کنید.

ما از شما دعوت می کنیم تا مسیر دانشگاهی خود را با ما شروع کنید ، گزینه های شغلی شخصی و حرفه ای خود را تقویت کرده و به یک عضو ارزشمند جامعه دانشگاهی افتخارآفرین و خلاق تبدیل شوید.

ما مشتاقانه منتظر استقبال شما از دانشگاه هستیم.

برداشت دانشجویی

دانشجویان قلب جامعه ما و انگیزه اعضای هیئت علمی و کارکنان ما هستند. ما تشویق می شویم که از یکدیگر و انواع فرصت های ارائه شده توسط مطالعه ، فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی و فوق برنامه در جامعه دانشگاهی متنوع خود یاد بگیریم.

دانشگاه لیوبلیانا یک موسسه آزاد است. ما مشتاقانه منتظریم تا هر چه بیشتر دانشجویان از کشورهای دیگر داشته باشیم. برای ما، شما سفیران دوستی در روابط بین کشورهای خود و اسلوونی هستید. پیوندهایی که در طول مطالعه ایجاد می شوند معمولاً در طول زندگی ما گرامی هستند. ما از شما دعوت می کنیم که مسیر تحصیلی خود را با ما شروع کنید، گزینه های شغلی شخصی و حرفه ای خود را تقویت کنید و به عضوی ارزشمند از جامعه دانشگاهی سرافراز و خلاق ما تبدیل شوید.

وب سایت: www.uni-lj.si/study

ایمیل: [email protected]

ویژگی های پردیس

University of Ljubljana که در سال 1919 تاسیس شد، با 23 دانشکده و 3 آکادمی هنر ، قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی، تحقیقات علمی و هنری در اسلوونی است. این دانشگاه تحقیقات پایه، کاربردی و توسعه ای را تقویت می کند. امروزه University of Ljubljana در بین 3 درصد دانشگاه های برتر جهان قرار دارد.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Ljubljana

   University of Ljubljana Kongresni trg 12, 1000, Ljubljana

   • Ljubljana

    University of Ljubljana Kongresni trg 12, 1000, Ljubljana

    • Ljubljana

     University of Ljubljana Faculty of Electrical Engineering Tržaška cesta 25, 1000, Ljubljana

     • Ljubljana

      University of Ljubljana Faculty of Public Administration Gosarjeva ulica 5, 1000, Ljubljana

      • Ljubljana

       Kongresni trg, 12, 1000, Ljubljana

       سوالات