Keystone logo
University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

مقدمه

درباره UNYP

University of New York in Prague (UNYP) در سال 1998 تأسیس شد و مدارک دانشگاه های آمریکایی و چک را به طور کامل به زبان انگلیسی از شهر اروپای مرکزی پراگ ارائه می دهد. UNYP سابقه طولانی و همکاری درجه با دانشگاه ایالتی نیویورک، به ویژه، دانشگاه ایالتی نیویورک، کالج امپایر استیت (SUNY، ESC) دارد. UNYP یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی زبان انگلیسی در جمهوری چک است.

لیسانس ، کارشناسی ارشد ، MBA و دکتری. برنامه هایی در پراگ

UNYP لیسانس ، کارشناسی ارشد ، MBA و دکتری معتبر را ارائه می دهد. برنامه ها به زبان انگلیسی به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی رسمیت یافته در جمهوری چک و با همکاری دانشگاه های معتبر بین المللی در ایالات متحده و اروپا.

دانشگاه نیویورک در پراگ از چهار دانشکده اصلی تجارت، روانشناسی، روابط بین الملل و ارتباطات و رسانه UNYP شده است. از طریق این چهار مدرسه منحصر به فرد، UNYP مدارک لیسانس معتبر چک و آمریکا را در مدیریت بازرگانی، ارتباطات و رسانه، رشد کودک، هنرهای رسانه دیجیتال، فناوری اطلاعات، روابط بین الملل، زبان و ادبیات انگلیسی، علوم سیاسی و روانشناسی ارائه می دهد. UNYP همچنین یک برنامه مدیریت بازرگانی سه ساله با تمرکز در امور مالی، بازاریابی، مدیریت ورزشی و منابع انسانی ارائه می دهد.

مکان ها

  • Prague

    University of New York in Prague Londýnská 41 , 120 00 , Prague

سوالات