Keystone logo
The University of Waikato

The University of Waikato

The University of Waikato

مقدمه

The University of Waikato - تی Whare Wānanga و Waikato

مطالعه در The University of Waikato ، نیوزیلند. The University of Waikato مدرن و نوآورانه دانشگاهی با جاه طلبی بزرگ است.

ما گزینه های مطالعه انعطاف پذیر را با تمرکز بر اثبات تجربه صنعت از طریق کارآموزی، کارهای کاری و پروژه های مورد مطالعه ارائه می دهیم.

دانشگاه ما دارای 12.500 دانشجو است ، از جمله بیش از 2500 دانشجوی بین المللی از بیش از 86 کشور جهان. ما یکی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی نیوزلند هستیم که از هشت دانشکده و مدرسه تشکیل شده است و موضوعات گسترده ای را ارائه می دهد.

پردیس اصلی ما در شهر همیلتون در جزیره شمالی نیوزلند مستقر است. در محوطه دانشگاه فضای آرام و دوستانه ای خواهید یافت و تعدادی از خدمات و امکانات از جمله مرکز دانشجویی پیشرفته ما ، امکانات ورزشی فوق العاده و تعدادی کافه و غذا.

در Tauranga ما در حال ارائه پیشنهادات آموزش و پرورش هستیم و یک پردیس برتر از هنر در منطقه تجاری مرکزی Tauranga ساخته ایم. کلاس ها از اوایل سال 2019 شروع شده اند. Tauranga در نزدیکی برخی از زیباترین سواحل نیوزیلند زندگی ساحلی آرام را ارائه می دهد. این منطقه با بزرگترین بندر صادراتی نیوزلند و کالاهای باغداری و میوه کیوی ، اقتصادی پررونق دارد.

بسیاری از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشگاه برای یک یا دو ترم تحصیلی در خارج از کشور تحصیل می کنند و اعتبارات تحصیلی خود را در Waikato به میزان تحصیلات خود در دانشگاه خود دریافت می کنند.

در The University of Waikato ، دانشجویان دارای یک آموزش با کیفیت می باشند که در سطح جهانی به رسمیت شناخته می شود و در عین حال از یک دانشگاه منحصر به فرد و کامل در یک کشور مشهور به تفکر خلاقانه و یک محیط طبیعی خیره کننده بهره مند می شوند.

35033_Hamilton_city.jpg

پذیرش هویت مورایی

The University of Waikato از سایر دانشگاه ها متمایز است زیرا هویت و میراث قدرتمند موری را به عنوان ویژگی های اصلی و متمایز آن در بر می گیرد. این دانشگاه در میهن مردم وایکاتو و کونگیتانگا (پادشاه موری) واقع شده است و به بسیاری از iwi (قبایل) جزیره شمالی می رسد. در محوطه دانشگاه ، رویدادهای مربوط به kaupapa Mori وجود دارد که در طول سال تحصیلی برای دانشجویان Māori و غیر Mori برگزار می شود. همه دانشجویان بین المللی با حضور در pōwhiri (خوش آمدید) در Te Kohinga Mārama marae (محل ملاقات) به محوطه دانشگاه می آیند و تأثیر فرهنگ Mori را از دقایقی که در محوطه دانشگاه قدم می زنند احساس می کنند.

35031_computer_labs.jpg

آموزش کیفی

موسسه ما با افتخار بر روی صحنه جهانی در زمینه آموزش، تحقیق و تجربه دانشجویی ایستاده است. دانش آموزان می توانند اطمینان داشته باشند که واجد شرایط دانشگاه وایکیتو آنها را برای جایی که جهان در حال رفتن است تنظیم خواهد کرد.

 • در رتبه بندی 266 - QS University University Rankings 2020 ، پیشرفت در 135 مکان در شش سال
 • 72th در جهان برای کیفیت تحقیق و تأثیر - QS University Ramkings 2020
 • هشت حوزه موضوعی که در 300 رتبه برتر جهان رتبه بندی شده اند (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS توسط موضوع 2020).

60234_2.png

چرا وایکاتو متفاوت است

 • در کلاس های کوچکتر ما دانش آموزان با فرصت های یادگیری یک به یک از سخنرانان برنده جایزه خود را ارائه می دهند.
 • دانش آموزان این فرصت را دارند تا در یادگیری و کارآموزی عملی در همه برنامه ها شرکت کنند.
 • ما برنامه های کارشناسی ارشد را به طور خاص طراحی کرده ایم که می تواند به مدت 12 ماه تمام وقت به اتمام برسد.
 • دانش آموزان می توانند در محوطه دانشگاه همیلتون یا Tauranga مشغول به تحصیل باشند و بیشتر برنامه های ما در هر ماه مارس یا ژوئیه هر ساله در دسترس هستند. همچنین در ماه های نوامبر و ژانویه دوره های مدون شش هفته ای وجود دارد که می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مطالعات خود را پیش ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به وب سایت waikato.ac.nz مراجعه کنید یا با ایمیل [email protected].

35032_b117_hamilton-nightlife.jpg
 • تاسیس: 1964
 • محل سکونت: همیلتون
 • جمعیت دانشجویی: 12،500

مکان ها

 • Hamilton

  University of Waikato Te Whare Wananga o Waikato Gate 1 Knighton Road Private Bag 3105, 3240, Hamilton

 • Tauranga

  Physical 101-121 Durham Street Tauranga 3110 Postal (via Hamilton): Private Bag 3105 Hamilton 3240 New Zealand, 3110, Tauranga

سوالات