Keystone logo
University of Zilina – Faculty of Civil Engineering

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering

مقدمه

دانشکده مهندسی عمران

دانشکده مهندسی عمران در دانشگاه Žilina در پراگ به عنوان بخشی از دانشگاه راه آهن در اول اکتبر سال 1953 تأسیس شد. این دانشگاه از پراگ به Žilina منتقل شد و همزمان ، نام خود را به دانشگاه فنی دانشگاه تغییر داد. حمل و نقل دانشکده حمل و نقل با دانشکده ما ادغام شد و هر دو دانشکده جدید بهره برداری و اقتصاد حمل و نقل را در سال 1961 ایجاد کردند. دانشکده مستقل جدید مهندسی عمران در سال 1990 به عنوان یک موضوع مستقل دوباره تاسیس شد.

در واقع دانشکده شامل هشت بخش ، مرکز تعالی در مهندسی حمل و نقل ، مرکز تحقیقات کاربردی ، مرکز تحقیقات و آموزش تحقیقات جوانان VYCEN و آزمایشگاه معتبر است. این شرکت سالانه 150 متخصص را برای حوزه سازه های حمل و نقل و ساختمانهای مرتبط تولید می کند. در حال حاضر ، حدود 1 200 دانشجو شامل دانشجویان دکترا هستند.

دانشگاه Žilina

دانشگاه Žilina با شصت و پنج سال سابقه خود به یکی از موسسات آموزشی و علمی برجسته در اسلواکی تعلق دارد. با داشتن سنت غنی ، جایگاه مهمی را در بین دانشگاه های اسلواکی به خود اختصاص می دهد. این واقعیت نه تنها با تعداد دانشجویان مرتبط است بلکه برنامه های جالب و با کیفیت مطالعه را ارائه می دهد بلکه دانشگاه همچنین دارای فعالیت های تحقیقاتی و خارجی قابل توجهی است. دانشگاه فعلی دیگر فقط روی حمل و نقل و ارتباطات متمرکز نشده است. این یک دانشگاه با طراحی گسترده است که در پردیس دانشگاهی منحصر به فرد در Veľký Diel واقع شده است. این دانشگاه دارای هفت دانشکده (دانشکده بهره برداری و اقتصاد حمل و نقل و ارتباطات ، دانشکده مهندسی عمران ، دانشکده مهندسی مکانیک ، دانشکده مهندسی برق ، دانشکده علوم مدیریت و انفورماتیک ، دانشکده مهندسی امنیت ، دانشکده علوم انسانی) این دانشگاه همچنین دارای مکانهای کاری زیر است: انستیتوی زیست شناسی کوهستان بالا ، انستیتوی آموزش بدنی ، انستیتو تحقیقات و آموزش پزشکی قانونی ، پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات ، پژوهشگاه آموزش مداوم ، CETRA - مرکز تحقیقات حمل و نقل ، مؤسسه رقابت و نوآوری و مرکز آموزش و آموزش هوانوردی.

128379_woman-wearing-blue-polo-shirt-3184407.jpg

در حال حاضر ، در حدود 8000 دانشجو در 12 دانشکده معتبر در 129 برنامه تحصیلی معتبر در همه اشکال و مقاطع تحصیلات دانشگاهی در 7 دانشکده تحصیل می کنند. در وجود موفقیت آمیز ، تقریباً 80،000 فارغ التحصیل ، متخصصان بسیار ماهر و متخصص در زمینه های حمل و نقل و فنی و همچنین مدیریت ، بازاریابی یا علوم انسانی به عنوان دانش مهد تبدیل شده است. کیفیت و آمادگی فارغ التحصیلان ما برای نیازهای عملی با علاقه طولانی مدت به استخدام آنها توسط کارفرمایانی که در فرآیند استخدام با دانشگاه همکاری می کنند ، اثبات می شود. با مشخصات حرفه ای خود ، در اسلواکی بی نظیر است. این پروفایل شامل حمل و نقل (راه ، راه آهن ، آب ، هوا) ، خدمات حمل و نقل و پستی ، مسیرهای ترافیکی ، حمل و نقل و مهندسی عمران ، مهندسی برق ، ارتباطات از راه دور ، انفورماتیک ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، مدیریت و بازاریابی ، مهندسی مکانیک ، مواد و فناوری ها است. ، رباتیک ، طراحی ماشین آلات ، انرژی ، مهندسی عمران ، مدیریت بحران و امنیت ، امنیت ملکی ، حفاظت از آتش سوزی ، مهندسی پزشکی قانونی ، ریاضیات کاربردی ، تدریس دروس دانشگاهی ، کتابخانه و علوم اطلاعات ، زیست شناسی کوهستان.

در زمینه علوم و تحقیقات ، دانشگاه Žilina در حل نزدیک به 200 پروژه علمی ملی و 65 بین المللی مشارکت دارد و سالانه حدود 60 رویداد علمی و تخصصی برگزار می کند. نتایج فعالیتهای علمی و پژوهشی دانشگاه نه تنها در فعالیتهای آموزشی بلکه در توسعه همکاریها یا کاربردهای بین المللی در عمل تأثیر عمده ای دارد. دستیابی به هدف رقابت پذیری دانشگاه با اجرای تدریجی تجهیزات پیشرفته دانشگاه و آزمایشگاه های آن از طریق چندین پروژه انجام شد. 13 مرکز تحقیقاتی علمی و 2 مرکز تحقیقاتی - پارک علم دانشگاه و مرکز تحقیقات به لطف این پروژه ها ایجاد شده اند. در هر دو مرکز شرایط برای انکوباتورهای تجاری جدید و پشتیبانی منطقه ای ایجاد شده است. با وجود مدت زمان كوتاه وجود ، چشم انداز قدرتمندي از حمايت فعال از تحقيقات و نوآوري ها در زمينه ملي و بين المللي وجود دارد و مراكز به طور فعالي در زمينه فعاليت هاي پروژه و نشر مشغول هستند.

128380_people-looking-at-laptop-computer-1595391.jpg

همکاری با دانشگاهها و موسسات خارجی برای دانشگاه ما بسیار مهم است. دانشگاه Žilina با بیش از 50 کشور جهان ، نه تنها در اروپا بلکه در آمریکا (ایالات متحده ، مکزیک ، برزیل ، آرژانتین ، کوبا) ، آسیا (کره ، ژاپن ، چین ، تایوان) و آفریقا (آفریقای جنوبی) توافق های دو جانبه را امضا کرده است. ) در زمینه همکاری دو جانبه دانشگاه ، دانشگاه در جهت پیشرفت با دانشگاه ها ، مؤسسات آموزش عالی و سایر موسسات در رابطه با فعالیت های علمی و آموزشی حرکت می کند. در تاریخ برنامه ERASMUS ، دانشگاه Žilina از نظر توانایی دانشجویی به فعال ترین و موفق ترین دانشگاه های اسلواکی تعلق دارد. این دانشگاه موفق ترین دانشگاه اسلواکی در مورد سخنرانی های استادان خود در دانشگاه های خارجی است. دانشگاه Žilina عضو سازمان های بین المللی (Magna Charta Universitatum ، EUA ، IGIP ، ECTRI ، FEHRL) است و از طریق نمایندگان آن با آنها همکاری می کند.

دانشگاه Žilina آرزوی بسیار خوبی برای ادامه در رشد پویا خود ، ارائه آموزش با کیفیت بالا ، آموزش فارغ التحصیلان آماده و خواستار ، توسعه همکاری های بین المللی هم در علم و آموزش دارد ، اما تلاش عالی آن است که عمدتا برای ارائه فضا و فرصت هایی برای نسل جوان برای یادگیری جدید ، گسترش افق ، یادگیری نحوه همکاری ، برقراری ارتباط و احترام به یکدیگر.

مکان ها

  • Žilina

    Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina, , Žilina

سوالات