Keystone logo
The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

مقدمه

دانشگاه ولونگونگ در دبی (UOWD) یکی از قدیمی ترین ، معتبرترین و آینده نگر ترین موسسات عالی منطقه است. برنامه درسی و شیوه های آموزشی ما منعکس کننده برنامه های UOW استرالیا است که دائماً در بین 2٪ دانشگاههای برتر جهان قرار دارد و در سطح ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده است.

تلاش مستمر ما در ارائه آموزش با استانداردهای جهانی ، در رتبه بندی طولانی مدت ما در زمینه اشتغال فارغ التحصیلان و همچنین دلیل این که فارغ التحصیلان ما مورد توجه کارفرمایان هستند ، مشهود است.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD واقعاً یک موسسه پویا و متنوع است که طیف گسترده ای از برنامه ها در زمینه تجارت ، مهندسی ، علوم اطلاعات و هنر و علوم انسانی را ارائه می دهد ، با هدف توسعه فارغ التحصیلانی که دارای اخلاق ، تحرک ، سواد فناوری و آماده برای محیط های کاری چند فرهنگی هستند. برنامه های ما مرتبط و مرتبط با صنعت با تمرکز قوی بر تشویق تفکر خلاق و انتقادی ، حل مسئله و توسعه مهارت های رهبری منحصر به فرد است.

120789_156UOWD.jpg

همه برنامه های ما با اولویت های ملی مطابقت دارد اما برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای بازار اشتغال جهانی طراحی شده است. با پشتیبانی متخصصان صنعت ، این شیوه های دنیای واقعی را با تئوری تضمین می کند که دانش آموزان ما مجهز به مشکلات پیچیده تجاری هستند.

دانشکده ما متشکل از دانشگاهیان بسیار معتبر از سراسر جهان است که تجربه ، تدریس ، تحقیق و صنعت گسترده ای را با خود به همراه دارد. اعضای هیئت علمی UOWD پژوهشگران فعال هستند و بر تولید تحقیقات برجسته با نتایج متمرکز هستند که به نفع جامعه در سطح منطقه ای و بین المللی خواهد بود.

موفقیت فارغ التحصیلان ما گواهی بر کیفیت آموزش UOWD است - بیش از 9500 فارغ التحصیل در جهان اثری از خود نشان می دهند و ما از نظر بخش های تجاری ، دولتی و اجتماعی در امارات متحده عربی و بین المللی بسیار مورد توجه هستیم.

UOWD در قلب دبی ، بزرگترین و سریع ترین سرمایه تجاری امارات متحده عربی واقع شده است و تحصیل در دانشگاه ما به شما فرصت می دهد تا دیدگاه بین المللی خود را گسترش دهید و مهارت هایی را برای تبدیل شدن به تغییرات جهانی ایجاد کنید.

به رسمیت شناختن

همه برنامه های ما توسط وزارت آموزش و پرورش امارات متحده عربی - امور آموزش عالی ، از طریق کمیسیون اعتبار دانشگاهی و همچنین کیفیت تضمین شده توسط UOW استرالیا ، که در آژانس استانداردهای آموزش عالی و کیفیت استرالیا (TEQSA) ثبت شده است ، تنظیم کننده ملی تحصیلات عالی در استرالیا پس از فارغ التحصیلی ، دانش آموزان می توانند یک مدرک تحصیلی از UOWD یا یک مدرک تحصیلی از دانشگاه Wollongong استرالیا را انتخاب کنند.

120794_185UOWD.jpg
120793_183UOWD.jpg
120797_365UOWD.jpg
120799_388UOWD.jpg

مکان ها

  • Dubai

    University of Wollongong in Dubai Blocks 5, 14 & 15, Dubai Knowledge Village P.O. Box 20183

    سوالات