Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

مقدمه

تحصیلات تکمیلی در UWM فراتر از یک مدرک است. این یک تجربه است. چه به یک مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای علاقه مند باشید ، چه حرفه خود را با دریافت گواهینامه ارتقا دهید ، یا چه تحقیقاتی انجام دهید و دکترای خود را بگیرید ، می توانید اطمینان داشته باشید که ما نیز به همان اندازه شما به تحصیلات شما متعهد هستیم. در اینجا کمی در مورد ما صحبت می شود ...

UWM به عنوان یکی از دو دانشگاه تحقیقاتی دولتی در این ایالت ، بیش از هر دانشگاه دیگری در جنوب شرقی ویسکانسین ، بیش از 135 دانشگاه برنامه های کارشناسی ارشد ، دکترا ، حرفه ای و فارغ التحصیل را ارائه می دهد. برنامه های متمایز ما شامل اولین دانشکده علوم آب شیرین در آمریکا ، تنها مدرسه بهداشت عمومی اختصاصی در این ایالت و تنها مدرسه هنری اختصاصی در دانشگاه ویسکانسین در میان بسیاری دیگر از برنامه های برتر است.

اساتید شناخته شده ملی ما رهبرانی در زمینه های خود هستند که مشتاق توسعه نسل بعدی رهبران هستند. شما در کنار مربیان دانشکده برای پیشبرد تحقیقات مهم و ابتکاری در مراکز ، آزمایشگاه ها و موسسات UWM+ 170+ کار خواهید کرد.

ما جامعه ای پر جنب و جوش و متشکل از نزدیک به 25000 دانشجو هستیم - از جمله نزدیک به 4700 دانشجوی تحصیلات تکمیلی - از سراسر کشور و بیش از 80 کشور. دانشگاه ما متنوع ترین در سیستم UW است.

مکان ها

  • Milwaukee

    North Downer Avenue,3203, 53211, Milwaukee

    سوالات