Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

مقدمه

دربارهی ما

هدف از مدرسه کسب و کار در UW Tacoma ارائه آموزش مناسب، قابل اجرا و به موقع است که بلافاصله به نیروی کار در این منطقه و فراتر از آن ترجمه خواهد شد. ما افتخار میکنیم که کار کنیم و اینجا یاد بگیریم و از شما دعوت میکنیم به ما ملحق شوید. تجربه تفاوت در UW Tacoma کسب و کار درجه می تواند در آینده خود را.

برنامه درسی مقطع کارشناسی بر نتایج یادگیری ارتباط، تجزیه و تحلیل کمی، مهارت های مالی، تفکر استراتژیک، اخلاق و کسب و کار در جامعه، آگاهی جهانی، کار گروهی، تکنولوژی و حرفه ای تمرکز دارد. شایستگی هایی که رهبران تجاری جنوب صدا را به عنوان ضروری برای موفقیت حرفه ای در کسب و کار شناخته اند. BABA مطالعات متمرکز در حسابداری، مالی، مدیریت، بازاریابی و کسب و کار عمومی ارائه می دهد. فرصت های کارآموزی به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت های آموخته شده در کلاس را به موقعیت های کاری واقعی واقعی بسپارند و تجربه ارزشمندی کسب کنند.

برنامه درسی MBA، مدیران کنونی و آینده را با دانش لازم برای موفقیت در یک محیط تجاری به طور فزاینده پویا و پیچیده کسب و کار قرن 21 ارائه می دهد. این برنامه ادغام مهارت های رهبری، تکنولوژیکی، تحلیلی، بین فردی و ارتباطی است. دانش آموزان می آموزند تا روندهای کسب و کار در حال توسعه را در شرایط امروز و به طور موثر توسعه و پیاده سازی کنند. برنامه نیمه وقت شب برای کارگران بزرگسال با زندگی پر مشغله و نیاز به تعادل مدرسه، کار و زندگی شخصی طراحی شده است.

برنامه کارشناسی ارشد حسابداری Milgard (MAcc) برای تقویت حرفه ای حسابداری با یک برنامه آموزشی مبتنی بر تحقیق و عملی در حسابداری دولتی، شرکتی، دولتی و غیر انتفاعی طراحی شده است. برنامه ما مطابق با سال تحصیلی نیاز به نشستن برای امتحان CPA - بسیاری از دانش آموزان MACC ما انجام! دوره های هفته ای که به راحتی ارائه می شوند، دوره های ما طراحی شده اند تا دانش آموزان بتوانند در 9 ماه خود مدرک MAcc خود را بدست آورند.

ماموریت ما

مدرسه کسب و کار Milgard رهبران کسب و کار را از طریق برش آموزش و پرورش لجستیک و شخصی، اکتشاف علمی گوناگون و مشارکت نوآورانه جامعه در حین ارتقای مسئولیت اجتماعی، را پرورش می دهد. ما دانش آموزان را الهام می کنیم تا تبدیل به دانش آموزان مادام العمر شوند.

دیدگاه ما

مدرسه کسب و کار Milgard تبدیل جوامع ما از طریق تفکر نوآورانه، رهبری دلسوزانه و مشارکت ذینفعان نمونه.

اهداف استراتژیک

  • از شیوه های تاثیر گذار بالا (https://www.aacu.org/leap/hips) برای وعده یک تجربه یادگیری انتقالی برای دانش آموزان استفاده کنید

  • ایجاد و انتشار دانش از طریق مشارکت های فکری مختلف

  • ارائه برنامه ها و مراکز متمایز به نیازهای جامعه و خواسته های بازار

  • تجهیز دانشجویان برای حرفه های معنی دار و موفقیت آمیز

  • فارغ التحصیلان را به عنوان سفیرهایی که از جامعه کسب و کار، همدیگر و مدرسه حمایت می کنند، آموزش می دهند

  • سرمایه گذاری در دانشکده ها و کارکنان برای بهینه سازی پتانسیل در حرفه های خود و کمک به مدرسه

  • تقویت یک فرهنگ فراگیر بر پایه اعتماد، احترام، همکاری و گفتگو سازنده

مکان ها

  • Tacoma

    university of tacoma, , Tacoma

سوالات