Keystone logo
University Of Washington - Rome Center

University Of Washington - Rome Center

University Of Washington - Rome Center

مقدمه

ما بسیار خوش شانس هستیم که در قرن پانزدهم تاریخی Palazzo Pio ، در قلب Centro Storico رم اسکان داده می شویم. Palazzo Pio به معنای واقعی کلمه در بالای مجموعه تئاتر باستان ساخته شد که در آن جولیوس سزار در سال 44 قبل از میلاد ترور شد. موقعیت مکانی و بافت تاریخی کاملاً بی نظیر است.

آنچه در سال 1970 به عنوان یک برنامه مطالعه معماری کوچک در خارج از کشور توسط پروفسور Emerita Astra Zarina آغاز شد تا سال 1985 به صندلی رسمی UW در رم تبدیل شد. در سال 2018 ، ما میزبان تقریباً 400 دانشجوی UW از طیف وسیعی از رشته ها از جمله البته معماری خواهیم بود. و کلاسیک ، بلکه مهندسی ، ریاضیات ، مطالعات سینما ، تاریخ هنر ، مردم شناسی ، ادبیات و موارد دیگر.

و ما می خواهیم این تعداد بیشتر باشد. ما به طور فعال در تلاشیم تا فرصت های بیشتری را برای دانشجویان UW ایجاد کنیم تا تحولات خود را در خارج از کشور تجربه کنند ، آگاهی جهانی ، قدردانی از فرهنگ های دیگر ، اعتماد به نفس و استقلال را گسترش دهند. تحقیقات به ما می گوید دانشجویان دانشگاهی که در خارج از کشور تحصیل می کنند بیشتر فارغ التحصیل می شوند و بیشتر درگیر کل تجربه آموزشی خود می شوند. مرکز UW Rome بهترین مکان برای غوطه وری و دگرگونی در شهری با بیش از 2000 سال سابقه است.

برای خدمت بهتر به تعداد بیشتری از دانشجویان و برنامه ها ، مرکز UW Rome در حال بازسازی اساسی فضای ما در Palazzo Pio است. هدف ما اطمینان از تداوم طولانی مدت تجربه تحول پذیر تحصیل در خارج از کشور ، تحقیق و همکاری بین المللی است. ما همچنین تصور می کنیم که درهای خود را بیشتر به روی جامعه بگشاییم ، و از آنها دعوت می کنیم تا در یادگیری از اساتید متخصص و سخنرانان مهمان خود که به مرکز UW Rome در اتاق کنفرانس بزرگ و فضای نمایشگاه ما می روند ، به ما بپیوندند. این مکانی خواهد بود که برنامه های UW و جامعه گسترده تر می توانند در ایجاد و انتقال دانش سهیم شوند و تمام مرزهای فرهنگی ما را گسترش دهند.

مکان ها

  • Rome

    Piazza del Biscione,95, 00186, Rome

    برنامه ها

    سوالات