Keystone logo
University of Washington Bothell

University of Washington Bothell

University of Washington Bothell

مقدمه

دانشکده هنرها و علوم میان رشته ای (IAS) یک سایت پویای نوآوری در دانشگاه واشنگتن است. بیانیه مأموریت ما می طلبد که ما برنامه های چالش برانگیز آکادمیک را به اندازه کافی انعطاف پذیر برای پاسخ سریع به سوالات متغیر تحقیق و نیازهای منطقه ای ، از جمله دانشجویان غیر سنتی و سنتی ایجاد کنیم. ساختار سازمانی ما - به عنوان یک مدرسه میان رشته ای و غیر گروهی - ما را قادر می سازد تا این ماموریت را انجام دهیم.

هدف دانشكده و كاركنان دانشكده علوم و علوم ميان رشته اي ، آموزش دانشجويان و انجام تحقيقات از طريق روش هاي تحقيق است كه از مرزهاي انضباطي و بخشي كه از گذشته به ارث برده اند ، امتداد دارد. این تلاش مستلزم این است که ما درکی از چگونگی ایجاد چندین دانش در مورد جهان و ظرفیت ایجاد راههای جدید اکتشاف ، پرورش دهیم. نتیجه یک محیط یادگیری است که در آن مشکلات پیچیده - نه رشته های منفرد - جهت تحقیق دانشجو و استاد را حکم می کند. این یک محیط است که به سمت آینده است.

از طریق یادگیری عملی و تجربی در داخل و خارج از کلاس ، دانشکده هنرها و علوم میان رشته ای در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این فرصت را به دانش آموزان می دهد تا دانش جدیدی در مورد جهان ایجاد کنند و در آن تغییر ایجاد کنند. دانشجویان دانشکده علوم و هنرهای بین رشته ای ، مانند دانشکده خود ، خالق دانش می شوند که به مسائل و مشکلات نوظهور پاسخ می دهد ، نه فقط مصرف کنندگان دانش ساخته شده در جاهای دیگر. رویکرد متعهدانه ما در زمینه بورس تحصیلی و تعهد ما به نوآوری آموزشی ، همان چیزی است که دانشکده هنرها و علوم میان رشته ای را به یک محیط هیجان انگیز و پویا برای همه دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان تبدیل می کند.

مکان ها

  • Bothell

    Campus Way Northeast,18115, 98011, Bothell

    سوالات