Keystone logo
University of Vienna

University of Vienna

University of Vienna

مقدمه

تحقیق و تدریس

وظيفه و هدف اصلي اين دانشگاه ايجاد و تداوم پژوهش و آموزش با كيفيت برتر است كه به عنوان يك نهاد جدايي ناپذير («آموزش هدايت شده پژوهشي») محسوب مي شود. تمرکز قوی بر روی تحقیق، ترکیب تحقیقات بنیادی با تحقیقات کاربردی، این دانشگاه را برای تیزبین ترین ذهن ها بسیار جذاب می کند. تحقیقات و تدریس در University of Vienna طیف وسیعی از دانشکده ها را شامل می شود: از الهیات کاتولیک و پروتستان، حقوق، تجارت و اقتصاد، علوم کامپیوتر، مطالعات تاریخی و فرهنگی، مطالعات فیلولوژیکی و فرهنگی، فلسفه و علوم تربیتی، روانشناسی، علوم اجتماعی، ریاضیات، فیزیک، شیمی تا علوم زمین، جغرافیا، نجوم، علوم زیستی، مطالعات ترجمه، علوم ورزشی، و زیست شناسی مولکولی.

شبکه بین المللی

University of Vienna همواره به شدت به سمت تحقیق و تدریس بین المللی گرایش داشته است و به همین دلیل به تلاش های خود برای حفظ روابط خود با سایر کشورها ادامه می دهد. این بخشی از برنامه ERASMUS/SOCRATES و عضو چندین شبکه بین‌المللی مانند ASEA-UNINET، شبکه دانشگاه‌های پایتخت‌های اروپا (UNICA) و انجمن دانشگاه‌های اروپایی (EUA) است.

از 363 دانشگاه شریک اروپایی، University of Vienna با 350 دانشگاه وارد یک ERASMUS-Partnership شده است. دانشجویان از حدود 130 کشور جهان University of Vienna می کنند.

مکان ها

  • Vienna

    University of Vienna Universitätsring 1

    سوالات