Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Utah College of Engineering

University of Utah College of Engineering

University of Utah College of Engineering

مقدمه

بیانیه مأموریت

آماده سازی دانش آموزان برای موقعیت های رهبری و تمرینات حرفه ای در دانشگاه ، صنعت و دولت ؛ برای بهبود بهره وری ، بهداشت ، ایمنی و لذت بردن از زندگی انسان از طریق تحقیقات پیشرفته ؛ و تحریک و رشد اقتصاد از طریق ارائه متخصصان مهندسی واجد شرایط و انتقال فن آوری های توسعه یافته در تحقیقات کالج مهندسی به بخش خصوصی.

رتبه بندی کالج

آخرین گزارش انجمن آموزش مهندسی آمریکا (ASEE) ، دانشکده مهندسی دانشگاه یوتا را از نظر ثبت نام در مقطع کارشناسی ، در رتبه 71 در 310 مدرسه قرار داده است. ASEE همچنین مهندسی یوتا را رتبه بندی می کند:

27th از 251 مدرسه در کل هزینه های تحقیقاتی سالانه

سی و هفتمین از 264 مدرسه برای تعداد اعضای هیئت علمی تصدی گری

چهلم از 215 مدرسه از نظر تعداد مقاطع دکتری

قدرت در تعداد

نگرانی در مورد رقابت جهانی ایالات متحده به یک اولویت ملی تبدیل شده است و با این تلاش ، تلاش برای افزایش تعداد دانشجویان آمریکایی متقاضی دریافت مدرک مهندسی و علوم کامپیوتر است. این نیاز آنقدر مهم است که کنگره با تأیید 43.3 میلیارد دلار هزینه فدرال در برنامه های تحقیقات ، آموزش علوم ، مهندسی ، ریاضیات و فناوری ، قانون رقابت های آمریكا (ایجاد فرصت هایی برای ارتقاing معنادار تعالی در فن آوری ، آموزش و علوم) را تصویب كرد. لایحه دو حزب به اتفاق آرا در مجلس سنا و با اختلاف چشمگیر 367-57 در مجلس تصویب شد. رئیس جمهور پیشین بوش این لایحه را در 9 آگوست 2007 امضا کرد.

در دانشگاه یوتا ، ما بیش از یک دهه است که روی این موضوع متمرکز شده ایم ، و در سراسر کشور تلاش می کنیم مقاطع مهندسی و علوم رایانه را افزایش دهیم تا از رشد در ایالت ها ، اقتصاد منطقه ای و ملی حمایت کنیم. تلاش های ما در حال نتیجه دادن است. در ماه مه 2018 ، دانشکده 1،184 درجه اعطا کرد (716 BS ، 354 MS ، 114 Ph.D.)

علاوه بر این ، دانشکده تحقیقات مرتبط با مهندسی را به 97 میلیون دلار (با جوایز فرعی) در سال 2019 ، 288 درصد افزایش از سال 2002 ، افزایش داده است. این کالج ما را در 50 دانشگاه برتر مهندسی کشور برای بهره وری تحقیق قرار می دهد.

مکان ها

  • Salt Lake City

    Presidents' Circle,201, 84112, Salt Lake City

    سوالات