Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Utah

University of Utah

University of Utah

مقدمه

مقابله با چالش های بزرگ جهان.

امروز ما با چالش های اساسی جهانی ، تغییر اوضاع ، استفاده از منابع طبیعی ، تخریب و اصلاح محیط زیست ، توسعه انرژی و پایداری مواجه هستیم. دانشمندان و مهندسان زمین در راس مسئولیت رسیدگی به این مشکلات پیچیده هستند زیرا برای درک منشأ ، تحول و استفاده مسئولانه از سیاره خودمان ، از جمله زمین شناسی ، جو و پیکره های آب و روابط بین آنها تلاش می کنند.

این کالج بی نظیر رابط بین علوم زمین و رشته های مهندسی را ارائه می دهد طیف گسترده ای از تجربه های هیجان انگیز تحقیقاتی و آموزشی با بیست و سه مدرک معتبر کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم زمین ، زمین شناسی ، ژئوفیزیک ، مهندسی زمین شناسی ، مهندسی معدن ، مهندسی متالورژی ، علوم و مهندسی مواد ، مدیریت منابع زمین و علوم جوی.

درباره کالج ما

دانشکده معادن و موقعیت علوم زمین در یک منطقه جغرافیایی غنی از مواد معدنی و انرژی ، یک محیط مطالعه و تحقیقاتی را فراهم می کند که بسیار فراتر از مرزهای دانشگاه است. از آنجا که از منابع معدنی یوتا استفاده می شود ، این کالج در توسعه منطقه ای که به طور چشمگیر برای آینده معدن و انرژی کشور ضروری است ، بسیار مهم است.

این دانشکده از چهار بخش آکادمیک تشکیل شده است که دارای شش رشته فوق لیسانس و چهار مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد هستند. همه دانشکده ها دارای مدرک دکترا هستند ، حداقل یک سوم تجربه صنعتی قابل توجهی دارند و بسیاری از آنها پیوند با صنعت دارند. علاوه بر تدریس ، دانشکده درگیر طیف گسترده ای از فعالیت های پژوهشی است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی و برخی از دانشجویان نیز در پژوهش شرکت می کنند.

دانشکده معادن و علوم زمین ساختمان ساختمان فردریک A. ساتون ، ساختمان ویلیام سی براونینگ ، آزمایشگاه فرآوری مواد معدنی (ساختمان 58) ، ساختمان Hedco (ساختمان 57) ، آزمایشگاه سنگ زنی و آزمایشگاه تحقیقاتی سیستم های معدن (ساختمان 59) را اشغال می کند. و مرکز محاسبات علمی شبکه Intermountain.

بیانیه مأموریت

 • برای آموزش و آماده سازی دانشمندان حرفه ای زمین ، مهندسان زمین شناسی و مربیان علوم زمین ، هواشناسی و دانشمندان جوی ، متالورژیست فیزیکی و استخراجی ، متخصصان جداسازی مواد معدنی و مهندسان معدن.
 • برای شرکت در فعالیتهای پژوهشی علمی در زمین شناسی ، ژئوفیزیک ، مهندسی زمین شناسی ، هواشناسی ، متالورژی فیزیکی و استخراج ، جداسازی مواد معدنی و مهندسی معدن.
 • انتشار دانش تازه اکتسابی از طریق انتشار به موقع تحقیقات اصلی توسط دانشکده ها و دانشجویان در کلیه زمینه های فوق.
 • برای آموزش جامعه دانشگاهی و عموم مردم در مورد ترکیب و ساختار زمین ، فرآیندهای تشکیل دهنده آن ، تاریخ و آینده آن.
 • ارائه خدمات حرفه ای با ارائه دانش در مورد منابع طبیعی ، روشهای استخراج منابع طبیعی ، ایمنی در فعالیتهای صنعتی ، استخراج و اصلاح فلزات ، خطرات زمین شناسی ، محیط زیست و زمین پایدار.

بیانیه ارزش

ما ارزش:

 • تعالی در تدریس ، تعامل دانشجویی و شهروندی و
 • پژوهش های علمی تأثیرگذار که سیاست را آگاه می کنند و درک ما از زمین و منابع آن را به منظور بهبود امنیت محیطی و اقتصادی ما پیش می برند.

دانشکده در تلاش است تا در زمینه ایمنی ، ارزیابی مداوم ، تنوع و شمول ، همکاری و همگانی بودن ، یک رهبر دانشگاه باشد.

تعهد ذینفعان

 • این کالج دانشمندان حرفه ای زمین ، دانشمندان جوی ، زمین شناسان ، مهندسان زمین شناسی ، مهندسان معدن ، مهندسان متالورژی ، متخصصان جداسازی مواد معدنی ، متالورژی های فیزیکی و استخراج کننده و مربیان علوم زمین را آموزش و آماده می کند. ما درگیر فعالیتهای پژوهشی علمی در زمین شناسی ، ژئوفیزیک ، مهندسی زمین شناسی ، هیدرولوژی ، علوم جوی ، فرآیندهای اقیانوسی ، متالورژی فیزیکی و استخراج ، جداسازی مواد معدنی ، مهندسی معدن ، مدیریت منابع ژئوماتیک و ایمنی هستیم.
 • ما دانش تازه بدست آمده را از طریق انتشار به موقع تحقیقات اصلی توسط دانشکده ها و دانشجویان در کلیه زمینه های فوق توزیع می کنیم. ما به دنبال آموزش جامعه دانشگاهی و عموم مردم در مورد ترکیب و ساختار زمین ، فرآیندهای تشکیل دهنده آن و تاریخ و آینده آن هستیم.
 • ما با ارائه دانش در مورد منابع طبیعی ، روشهای استخراج منابع طبیعی ، ایمنی در فعالیتهای صنعتی ، استخراج و اصلاح فلزات ، خطرات زمین شناسی و فرآیندهای محیط زیست ، خدمات تخصصی ارائه می دهیم.

مکان ها

 • Salt Lake City

  COLLEGE OF MINES & EARTH SCIENCES FREDERICK ALBERT SUTTON BUILDING 115 S 1460 E, ROOM 205 SALT LAKE CITY, UT 84112-0102, , Salt Lake City

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات