Keystone logo
© Roman Vukolov
University of Turku

University of Turku

University of Turku

مقدمه

چند رشته ای. بین المللی. دانشگاه تحقیقاتی

University of Turku یک جامعه دانشگاهی فعال با 25000 دانشجو و کارمند است که تحقیقات پیشگامانه و میان رشته ای را انجام می دهد. ما درگیر توسعه فنلاندی و بین المللی و نوآوری ها هستیم و زمینه را برای آینده ای روشن تر فراهم می کنیم.

علاوه بر تورکو ، ما در شهرهای راما و پوری و در سراسر فنلاند فعالیت داریم - همه راهها از لاپلند تا دریای مجمع الجزایر.

تحقیق مؤثر

ما تحقیق و کار را برای آینده بهتر و رفاه انجام می دهیم.

ما دانش آزاد ، م effectiveثر و آزاد را ترویج می کنیم تحقیقات ما چند رشته ای و بین المللی است و هدف آن ابتکارات جدید و میان رشته ای است.

تحقیقات ما در شش زمینه موضوعی ارائه شده است:

 • تنوع زیستی و پایداری
 • فناوری های آینده و جامعه دیجیتال
 • حافظه فرهنگی و تحول اجتماعی
 • کودکان ، جوانان و یادگیری
 • بهداشت ، تشخیص و توسعه دارو
 • مطالعات دریایی و دریایی

10 بهترین دلایل انتخاب UTU

 • UTU یکی از بین المللی ترین دانشگاه های فنلاند است.
 • برنامه های مبتنی بر نقاط قوت ما در تحقیقات.
 • چشم انداز شغلی عالی برای فارغ التحصیلان.
 • بورسیه های سخاوتمندانه برای دانشجویان با استعداد در دسترس است.
 • اساتید و مدرسانی که شما را برای یادگیری به چالش می کشند.
 • پشتیبانی و خدمات شخصی در طول تحصیل.
 • امکانات مدرن و محیط های یادگیری.
 • انتخاب گسترده ای از مطالعات اختیاری و جزئی.
 • زندگی فعال دانشجویی و فعالیتهای متنوع.
 • دانشگاه کامپکت که همه در آن نزدیکی است.

بیشتر بخوانید: utu.fi/degrees

بیانیه مأموریت

University of Turku یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی فعال و جذاب است که قدرت آن در تحقیقات با کیفیت بالا و چند رشته ای نهفته است.

ما آموزش و علوم رایگان را ارتقا می دهیم و آموزش عالی را بر اساس تحقیق ارائه می دهیم. ما با جامعه فنلاند همکاری نزدیک داریم و به طور فعال در توسعه منطقه مشارکت می کنیم.

اهداف استراتژیک

ما از تجربیات بی نظیر یادگیری و نتایج برجسته یادگیری الهام می گیریم

ما کارشناسان آینده را آموزش می دهیم که سوالات پیچیده علمی و مسائل اجتماعی را حل می کنند و جهانی پایدار می سازند. آموزشی که ما ارائه می دهیم دانش آموزان را به سمت تفکر انتقادی مستقل و دستیابی به اهداف جامع یادگیری ترغیب می کند. فارغ التحصیلان ما مهارت های همکاری عالی ، توانایی ایجاد کار برای خود و دیگران و تخصصی دارند که می تواند در بخشهای مختلف جامعه استفاده شود.

ما یک محیط تحقیقاتی جذاب و استثنایی پرورش می دهیم

تحقیق انجام شده در University of Turku نظر اخلاقی و از نظر علمی بسیار عالی است. تحقیقات ما تأثیر قابل توجهی دارد و با چالش های جهانی آینده مطابقت دارد. همکاری نزدیک تحقیقاتی ملی و بین المللی موقعیت دانشگاه را در میان دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو در جهان تقویت می کند.

ما یک شریک فعال و پویا هستیم

University of Turku مسئولیت جهانی را به دوش می کشد و یک شریک فعال در توسعه است. تحقیقات و آموزش عالی زمینه را برای تأثیر فزاینده ما ایجاد می کند. ما متخصصانی را با ظرفیت تغییر آموزش می دهیم که آینده ای پایدار را در بخشهای مختلف جامعه بسازند.

ما یک جامعه متخصص فعال هستیم

ما یک جامعه دانشگاهی برابر و متنوع با مجموعه ارزشهای قوی هستیم. ما اصول توسعه پایدار را دنبال می کنیم. رفاه جامعه دانشگاهی ما اساس موفقیت ما است. رفاه در انگیزه ، همکاری بی وقفه و نتایج خوب منعکس می شود.

به لطف خدمات برجسته ، دانشگاه فشرده و زندگی دانشجویی فعال ، دانشجویان بین المللی از همان ابتدای اقامت خود را در خانه و امنیت احساس می کنند.

الهام بخش از مشاغل تحقیقاتی

رفاه کل جامعه دانشگاه برای ما مهم است. ما می خواهیم از محققان جوان در حرفه خود حمایت کنیم و یک محیط تحقیقاتی و جامعه را ارائه دهیم که آنها را به دستاوردها و نتایج منحصر به فرد القا کند.

اثر پیشگیرانه زایلیتول بر پوسیدگی دندان اولین بار در موسسه دندانپزشکی University of Turku . هر سال ، بیش از صد نوآوری مختلف و ده ها افشای اختراع از تحقیقات انجام شده در دانشگاه نشأت می گیرد. نوآوری های حاصل از تحقیق

خلاق ، چابک و مبتکر

ما نگرش و فعالیتهای کارآفرینی را در کل دانشگاه توسعه می دهیم. ما یک بستر رشد برای استارت آپ ها و spinoff ها که ناشی از تحقیقات برتر هستند ارائه می دهیم.

آینده شغلی خود را با ما بسازید

University of Turku مقصدی محبوب برای مبادله ، مدرک کارشناسی ارشد و تحصیلات دکتری است. ما با بیش از 400 دانشگاه در سراسر جهان همکاری می کنیم و به دانشجویان خود انتخاب گسترده ای از دوره ها و برنامه های آموزش داده شده به زبان انگلیسی را ارائه می دهیم.

به شهر دانشجویی Turku خوش آمدید

پردیس تورکو از University of Turku در نزدیکی مرکز شهر و رودخانه اورا در نزدیکی سایر موسسات آموزش عالی ، شرکت های پارک علمی تورکو و بیمارستان دانشگاه تورکو واقع شده است. منطقه دانشگاه از کلیسای جامع تورکو تا ایستگاه راه آهن Kupittaa امتداد دارد.

تمام خدمات مهم برای دانشجویان ، پرسنل و بازدیدکنندگان به طور یکسان در نزدیکی دانشگاه یافت می شوند. رفت و آمد در همه جا با پیاده روی ، دوچرخه سواری یا با اتوبوس های شهری فالی مفید است.

هدف مشترک م institutionsسسات آموزش عالی تورکو و شهر تورکو ، بهترین شهر دانشجویی فنلاند است! زندگی فعال دانشجویی ، حمل و نقل عمومی آسان و با عملکرد خوب و مسکن ارزان قیمت سرمایه های بزرگ تورکو است. حدود 99٪ دانشجویان م educationسسات آموزش عالی این شهر ، تورکو را به عنوان یک شهر دانشجویی به دوستانشان توصیه می کنند.

در مورد مطالعه در کانال YouTube Youtube در مورد شهر دانشجویی تورکو بیشتر بدانید!

هزینه های معقول زندگی با بسیاری از گزینه های مسکن ، خدمات عمومی و خصوصی در مقیاس کامل ، زندگی پررنگ فرهنگی و امکانات تفریحی متنوع در فضای باز توسط دریاچه مجمع الجزایر اطراف تضمین می کند که تورکو بهترین کیفیت زندگی را ارائه می دهد و همچنین برای دانش آموزان مکانی پرسود است همانطور که برای حرفه ای های ماهر است.

مطابق هدف استراتژیک تعیین شده توسط شهر ، تا سال 2029 توركو جالب توجه ترین شهر بالتیك شمالی خواهد بود و دارای پایه و اساس محكمی در هنر و علوم است. Turku در حال ایجاد دارایی های منحصر به فرد - صنعت تولید خلاق ، بیوتکنولوژی ، تخصص لجستیکی - از طریق امکانات خوشه ای و هم افزایی است.

به تورکو ، فنلاند خوش آمدید!

آیا می خواهید یادآوری های مهلت، دعوت نامه ها و نکات مربوط به رویدادها را ماهی یک بار به ایمیل خود دریافت کنید؟

مشترک شدن در خبرنامه آینده با UTU ارسال شده توسط خدمات پذیرش University of Turku .

مکان ها

 • Turku

  Student and Admissions Services University of Turku 20014 Turun yliopisto, , Turku

 • Rauma

  Department of Teacher Education Seminaarinkatu 1, 26100, Rauma

  برنامه ها

  سوالات