Keystone logo
University of Turin

University of Turin

University of Turin

مقدمه

درخواست در UniTo برای سالهای 2020-2021 در href = "https://apply.unito.it

برای اطلاعات در مورد روش و مهلت درخواست اینجا را کلیک کنید.

-------------------------------------------------- ------

University of Turin یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های ایتالیا است .

میزبانی حدود 70.000 دانش آموز ، 4.000 کارآموزی و کارکنان اداری و فنی ، 1800 دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و 120 ساختمان در مناطق مختلف تورین و مکان های کلیدی در پیمونت ، University of Turin می تواند به عنوان " یک شهر، "فرهنگ ترویج و تولید پژوهش، نوآوری، آموزش و اشتغال.

132080_012_campus_luigi_einaudi.jpg

University of Turin امروز یکی از بزرگترین دانشگاههای ایتالیا است که برای تحقیقات و آموزش بین المللی باز است. این تحقیقات علمی را انجام می دهد و دوره ها را در همه رشته ها ، به جز مهندسی و معماری ، سازمان می دهد. این بخشی جدایی ناپذیر از جامعه است که برای احیای مناطق شهری و حومه ای ، ارتقا promoting تعامل فرهنگی ، ادغام اجتماعی و توسعه ، تشویق گفتگو و بینش از واقعیت های فعلی اقدام می کند.

کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

اطلاعات: en.unito.it/international-scholarships

دوره های آموزشی

University of Turin واقع هر زمینه دانش را پوشش می دهد. مراکز تحقیقاتی پزشکی تشخیصی ، حسگر زیستی و فناوری نانو از بهترین مراکز در ایتالیا هستند.

برخی از دوره های ارائه شده در ایتالیا منحصر به فرد هستند، مانند استراتژی نظامی، بیوتکنولوژی، علوم ورزشی، ترمیم و حفاظت (در Venaria).

University of Turin یک سنت تحقیق قابل توجه در زمینه های سنتی مانند تاریخ، فلسفه، حقوق، اقتصاد و پزشکی دارد، اما در حال حاضر در بخش های مهم مدرن مانند علوم غذایی، سیاست های اجتماعی، فناوری اطلاعات، هنرهای نمایشی و علوم ارتباطات .

132081_019_graf_library.jpg

برنامه بنیاد

(دانشجوی لیسانس)

پذیرش به دوره اول ابتدایی ایتالیا معمولا حداقل 12 سال حضور در مدارس متوسطه است.

دانشجویان مقطع کارشناسی که مدرک دیپلم متوسطه خود را پس از مدتی کوتاهتر از 12 سال دریافت می کنند ، می توانند به برنامه بنیاد بپیوندند: یک دوره آنلاین یک ساله با ارائه 60 اعتبار که عمدتا به زبان و فرهنگ ایتالیایی و سایر موضوعات مورد علاقه ارائه می شود. به غیر از آزمون نهایی که در University of Turin برگزار می شود ، دانشجویان بین المللی مجاز به شرکت در کل برنامه در کشورهای خود به صورت آنلاین هستند.

برنامه بنیاد برای حداکثر 30 اعتبار در زبان و فرهنگ ایتالیایی برای دانشجویانی که سال تحصیلی آنها شش ماه قبل از سال تحصیلی ایتالیایی به پایان رسیده و مورد نیاز برای کسب اعتبارات دانشگاهی بیشتر نیست، باز است.

اطلاعات در https://foundationprogramme.unito.it/

کتابخانه ها و موزه ها

بیش از 70 کتابخانه دانشگاهی شامل حدود دو میلیون کتاب وجود دارد: 100 هزار جلد آنتیک است. باغ گیاه شناسی و چندین موزه دانشگاهی مانند "Cesare Lombroso" - موزه انسان شناسی جنایی و "لوئیجی رولاندو" - موزه آناتومی انسان شناخته شده است.

این دانشگاه علاقه زیادی به شبکه موزه های محلی، در زمینه های مختلف از مصر تا هنر معاصر دارد و رسانه های خود، رادیو، تلویزیون و واحدهای تولید فیلم را اجرا می کند.

یک تعهد قوی

دانشگاه موضعی فعال در زمینه مسائل اجتماعی مانند محیط زیست، مواد مخدر، فرصت های برابر و حقوق افراد با نیازهای ویژه دارد. همچنین از طریق همکاری با هند، چین، کشورهای در حال توسعه در آسیا، آمریکای لاتین، اروپای شرقی، منطقه مدیترانه و تعدادی از سازمان های بین المللی در منطقه فعالیت می کند.

آژانس منطقه ای پیمونت برای حق تحصیل در دانشگاه (EDISU) - یک موسسه منطقه ای که به دانشجویان کمک می کند، بورس تحصیلی را به دانشجویان دانشگاه براساس پیش نیازهای شایستگی و نیازها اعطا می کند: میزان کمک هزینه تحصیلی بستگی به وضعیت مالی دانشجویان دارد.

University of Turin","author_url":"","source":""}" alt="132082_020_palazzo_rettorato.jpg" />

132082_020_palazzo_rettorato.jpg

مکان ها

  • Turin

    Via Giuseppe Verdi 8, 10124, Turin

    سوالات