Keystone logo
The University of Tulsa Collins College of Business

The University of Tulsa Collins College of Business

The University of Tulsa Collins College of Business

مقدمه

کالج مدیریت کسب و کار بر برنامه های انعطاف پذیر تمرکز دارد که نیازهای دانش آموزان آن را برآورده می کند در حالیکه فارغ التحصیلان نیاز دارند که نیازهای جوامع کسب و کار و مراقبت های بهداشتی را برآورده می کنند.


برای برآوردن نیازهای دانشجویان و شرکای تجاری، کارفرمایان آینده TU فارغ التحصیلان و کالج مدیریت کسب و کار یک هیئت مشاورین اجرایی تشکیل دادند که از رهبران شرکت ها تشکیل شده بودند که به عنوان منابع عمومی برای دانش آموزان و دانشجویان خدمت می کردند. این مدیران ارشد، رهبری کالج را با درکی شخصی و مشاوره در مورد موفقیت شرکت های ملی و بین المللی موفق، ارائه می دهند و چه نوع فارغ التحصیلان کسب و کار در سازمان هایشان رتبه بندی می کنند. با کمک و راهنمایی آنها، کالج همچنان به توسعه برنامه های انعطاف پذیری می پردازد که می تواند تغییر یابد به عنوان تکنولوژی جدید و تحولات بازار، شرکت ها را مجبور به تجدید نظر در مورد نحوه انجام کسب و کار می کنند.

نکات مهم کالج

کالج مدیریت کسب و کار در دانشگاه تالسا ارائه می دهد هر دو کسب و کار و درجه علوم بهداشت.

دانش آموزان می توانند از طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی که به اندازه ای انعطاف پذیر هستند که بتوانند به منافع دانش آموزان منحصر بفرد، در حالی که دانش آموزان را با الزامات رقابتی مورد نیاز برای موفقیت در دنیای به سرعت در حال تغییر ما، طراحی کنند، انتخاب کنند.

کالج فضایی را فراهم می کند که موفقیت های فردی و برنامه هایی را که نوآورانه و تجدید نظر شده است، به عنوان نیازهای کارفرمایان تغییر می دهد.

تمام برنامه های کالج به طور کامل توسط هیئت معتبر ارشد برای هر بخش از تحصیل مورد تایید قرار می گیرد.

کالج در حال حاضر دو برنامه معتبر آنلاین کارشناسی ارشد، استاد مالیات (MTAX) و MBA Online، و همچنین یک MBA در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد علوم مالی و سه برنامه فارغ التحصیلی مشترک ارائه می دهد.

مرکز مدیریت ریسک ویلیامز دانش آموزان ما را با یک آزمایشگاه واقعی (همراه با تابلوهای سهام، پایگاه های داده های گسترده مالی، پایانه های بلومبرگ، رایانه ها و نرم افزار های کامپیوتری) فراهم می کند که دانش آموزان می توانند دانش خود را در کلاس درس به کار ببرند.

دانشکده ما شناخته شده بین المللی است متعهد به ارائه دانش آموزان خود را با بهترین تجربه آموزشی ممکن است با به اشتراک گذاشتن استعداد، منافع، دانش و دید خود را با دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس.

دانش آموزان فرصت زیادی برای شرکت در پروژه های پژوهشی دارند. یکی از این فرصت ها از طریق برنامه چالش تحقیقاتی کالج تالسا (TURC) است.

بسیاری از کارآموزی های دانشجویی هر ساله مرتب می شوند. این برنامه های کاری دانش آموزان را فرصتی برای به دست آوردن تجربه دنیای واقعی فراهم می کنند و اغلب بعد از فارغ التحصیلی به اشتغال دائمی منجر می شوند.

نسبت دانشجویان و دانش آموزان کم دانشجویان ما نسبت به 11-1 و کلاس های کوچک (به طور متوسط ​​19 دانش آموز در هر کلاس) دانش آموزان فرصتی باورنکردنی برای همکاری با استادان و مدرسان در کلاس و خارج از کلاس می گذارند.

TU بنیانگذار مدرسه کسب و کار شرکت در Zelenograd، روسیه است.

تمام دانشجویان علوم و تحقیقات بهداشت و درمان فرصت های تحصیل در خارج از کشور و شرکت در تجربیات تحصیلی بین المللی دارند. علاوه بر این، کالج ارائه می دهد دوره کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار و زبان.

برای افزایش تجربه آموزشی دانش آموزان، و نیز ایجاد مهارت و اعتماد به نفس، کالج آزمایشگاه هایی را برای افزایش یادگیری دانش آموزان فراهم می کند.

صندوق سرمایه گذاری دانشجویی دانش آموزان را قادر می سازد تا پول واقعی را در محیطی شبیه به یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنند.

دانش آموزان ممکن است در انواع مختلفی از سازمان های دانشجویی شرکت کنند که کارهای آموزشی خود را در حین ارائه خدمات اجتماعی و فرصت های حرفه ای شبکه ای به کار می برند

مرکز اجرایی

موسسه بازرگانی خانوادگی تنها منبع مرکز در نوع خود در منطقه است. مؤسسه برنامه هایی را برای برآورده ساختن نیازهای خانواده های چند خانواده ای و یک درجه مدیریت تخصصی با تمرکز بر مسائل مربوط به کسب و کار متعلق به خانواده ارائه می دهد.

مرکز حقوقی کسب و کار پادشاه ژنوه راجرز از یک مدرک مدیریتی ویژه با تمرکز بر قانون کسب و کار حمایت می کند و منابع را برای هم در جوامع تجاری و هم در محوطه دانشگاه تلسا فراهم می کند.

Friends of Finance یک سازمان حرفه ای است که مدرسان برجسته ای را به پردیس TU می دهد تا دانش خود را به اشتراک بگذارد و موضوعات مهم کسب و کار را بررسی کند.

مکان ها

  • Tulsa

    Business Administration Hall 217, College of Business Administration,The University of Tulsa,800 South Tucker Drive,

    سوالات