Keystone logo
University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

مقدمه

نوآورانه ، میان رشته ای ، بین المللی: این سه کلمه خلاصه ای از خاص بودن دانشگاه توبینگن است. تحقیق و آموزش عالی پاسخ توبینگن به چالش های آینده در جهانی جهانی است. ما با شرکای خود در سراسر جهان مبادلات برقرار می کنیم - چه در موسسات آموزش عالی و چه در موسسات تحقیقاتی غیر دانشگاهی. شبکه ها و همکاری در سطح محدوده اعضای هیئت علمی و ستون ، ستون های استراتژی موفقیت آمیز ما هستند. این در موقعیت خوب ما در رتبه بندی بین المللی منعکس شده است. علاوه بر این ، ما یکی از یازده دانشگاه آلمانی هستیم که با عنوان "عالی" شناخته می شوند.

سنت های بلند

دانشگاه تیبینگن با بیش از 500 سال از تاریخ، یکی از قدیمی ترین آلمان ها است. بسیاری از روشنفکران بزرگ در تبتینگن، از جمله کپلر، هگل، هولدرلین و شلینگ، در تیبینگن کار کرده اند. لوس نابغه - روح محل - در حال حاضر قوی تر از همیشه است.

ارزشها و چشم اندازها

توبینگن از برجسته ترین دانشگاههای جهان است و صریحاً از ارزشهای مشترک اروپایی حمایت می کند. اینها عبارتند از: آزادی تحقیق و آکادمیک ، آزادی بیان ، برابری همه انسانها و احترام به کرامت انسانی ، صرف نظر از ریشه ، مذهب ، موقعیت اجتماعی ، جنسیت و گرایش جنسی فرد. دانشگاه توبینگن به طور فعال از پیشرفت های مثبت در جامعه و همزیستی مسالمت آمیز ، توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست پشتیبانی می کند.

ما تنوع دانشجویان و کارکنان ما را به عنوان یک قدرت بزرگ در نظر می گیریم. وظیفۀ مهم ما این است که از آنها در تلاش برای دانش و آموزش و پرورش آنها حمایت کند. یک عامل مهم در موفقیت یک دانشگاه، انگیزه کارکنان آن است. با در نظر داشتن این موضوع، دانشگاه هر تلاش خود را برای فراهم ساختن دانش آموزان و کارکنان خود برای تطبیق خواسته های خانواده با تحصیلات و زندگی کاری خود می کند.

مکان ها

 • Tübingen

  Geissweg 5, 72076, Tübingen

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات