Keystone logo
University of the Philippines (College of Business Administration)

University of the Philippines (College of Business Administration)

University of the Philippines (College of Business Administration)

مقدمه

CBA در سال 1916 تاسیس شد، در ابتدا به عنوان یک مدرسه در دانشگاه بود. از آن زمان، رهبر مدیریت آموزش و پرورش در فیلیپین بوده است نه به این دلیل که آن قدیمی ترین موسسه علمی در مدیریت است، اما به دلیل پیگیری مستمر برتری تحصیلی.

CBA برنامه های تحصیلی را در دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارایه می دهد. Ph.D. هدف از برنامه این است که افرادی را که مایل به تحصیل در منطقه مدیریت هستند، آموزش دهند. Ph.D. فارغ التحصیل می تواند در تحقیقات علمی شرکت کند که دانش را در زمینه مدیریت پیشرفت می کند. برنامه MBA به دنبال دانش آموزان با مهارت های مدیریت پیشرفته است، در حالی که برنامه مالی MS به دانش آموزان را به مجموعه ای از دوره هایی که توازنی بین تئوری مالی و عملکرد را می دهد، می دهد. برنامه کارشناسی ارشد مدرک لیسانس علوم در مدیریت بازرگانی (BSBA) و مدیریت و حسابداری کسب و کار (BSBAA) است.

اعضای هیئت علمی که در این برنامه ها تدریس می کنند نیز به طور فعال در تحقیقات علمی مرزی شرکت می کنند. این در راستای اهداف دانشگاه برای دستیابی به بالاترین سطح عالی تحصیلی و نقش CBA به عنوان یک رهبر در زمینه آموزش مدیریت است.

مکان ها

  • Quezon City

    College of Business Administration, University of the Phils., Diliman,

    برنامه ها

    سوالات