Keystone logo
University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

مقدمه

در دانشگاه مشترک المنافع کارائیب جهانی، یادگیری آنلاین سعی در تکرار یک محیط کلاس درس سنتی ندارد. ما متوجه هستیم که دانش‌آموزان امروزی به انعطاف‌پذیری نیاز دارند تا آموزش را با هر چیز دیگری در زندگی‌شان با سرعتی که کار می‌کند متعادل کنند. ما می دانیم که مسیر متفاوتی برای هرکسی وجود دارد، بنابراین دوره های ما طوری طراحی شده اند که شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان قرار دهند. برنامه های آنلاین UCC Global می تواند به شما کمک کند تا موانع موجود بین خود و حرفه خود را برطرف کنید. و با دسترسی 24/7 به کلاس درس آنلاین، می توانید دوره های آموزشی خود را در زمانی که برای شما راحت است تکمیل کنید.

دفتر مرکزی این موسسه در کینگستون جامائیکا است. این م 2004سسه در سال 2004 در نتیجه ادغام موسسه علوم مدیریت (IMS) در سال 1992 و م Instituteسسه مدیریت و تولید (IMP) در 1976 تاسیس شد. این م newlyسسه تازه توسعه یافته همچنان یکی از سریع ترین رشدها است. موسسات در کشور و همچنین در منطقه کارائیب.

این موسسه در حال حاضر برنامه های مدرک حرفه ای ، دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین برنامه های آموزش شرکتی سفارشی را در جامائیکا ارائه می دهد. رشته ها شامل مدیریت منابع انسانی ، فناوری اطلاعات ، بازاریابی ، مدیریت مهمان نوازی ، تجارت ، امور مالی و مدیریت بازرگانی در میان بسیاری دیگر است.

UCC Global همچنین در حال حاضر با چندین مؤسسه بین المللی مانند دانشگاه بین المللی فلوریدا (FIU)، Commonwealth of Learning (COL)، دانشگاه لندن (UOL)، دانشگاه ساندرلند (UoS)، Coursera Inc، Udemy Inc و EdX Inc. ارائه تعدادی گواهینامه بین المللی تخصصی/حرفه ای، دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا.

سرانجام ، دانشگاه دارای شش (6) پردیس در سراسر جزیره است که شامل مکانهایی در کینگستون ، خلیج مونتگو ، اوچو ریوس ، مندویل و می پن است. و به طور متوسط سالانه 7000 دانش آموز شامل آموزش آنلاین. جمعیت دانشجویان عمدتا از بزرگسالان شاغل تشکیل شده و فارغ التحصیلان امور نظارتی ، مدیریتی و سایر مناصب رهبری در چندین شرکت پیشرو در بخش خصوصی و م institutionsسسات بخش دولتی ، در جامائیکا و کارائیب را شامل می شود.

ماموریت ما

دانشگاه مشترک المنافع کارائیب در محیطی که استانداردهای بالا ، حقیقت ، احترام و عزت فرد را در برگرفته است ، تلاش می کند فرصت های آموزشی گسترده را از طریق مشارکت ، حالت های انعطاف پذیر تحویل و دسترسی به منابع مالی فراهم کند.

دیدگاه ما

دانشگاه مشترک المنافع کارائیب متعهد است دانشجویان را برای تبدیل شدن به رهبران استثنایی تجارت و جامعه ، مبتکران و دانشمندان در یک محیط آکادمیک دلسوز و تحریک کننده فکری آماده کند. همه اعضای جامعه برای پذیرش تعالی ، صداقت و مسئولیت اجتماعی ارزش ، احترام و چالش دارند.

اعتباربخشی

دانشگاه کارائیب مشترک المنافع در شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ)، نهاد ملی اعتباربخشی و تضمین کیفیت خارجی برای آموزش عالی، به عنوان کالج دانشگاهی ثبت شده و به رسمیت شناخته شده است. ثبت نام و به رسمیت شناختن به این معنی است که UCC برای ارائه برنامه های آکادمیک، حرفه ای، فنی و حرفه ای و اعطای جوایز مختلف از گواهینامه ها تا سطح فارغ التحصیل معتبر است. تمرکز این دانشگاه در درجه اول بر آموزش و انتقال دانش است که توسط تحقیقات، خدمات حرفه ای و اجتماعی پشتیبانی می شود.

ثبت نام در شورای دانشگاه جامائیکا از یک سیستم و چارچوب تضمین کیفیت داخلی دقیق و مستمر صحبت می کند که به مؤسسه ما، دانشجویان ما و سایر ذینفعان اطمینان می دهد که جوایز داده شده به نام UCC استانداردهای بین المللی بهترین عملکرد را برآورده می کند و دانشجویان از فرصت های مناسبی برخوردار هستند. محیطی برای برآورده کردن آن استانداردها این موسسه همیشه توجه خواهد داشت که سیاست‌ها، رویه‌ها، سیستم‌ها، ساختارها و زیرساخت‌ها در UCC به اندازه کافی از ارائه دوره‌ها و برنامه‌ها، از جمله از طریق روش‌های آنلاین و ترکیبی تحویل، پشتیبانی می‌کنند.

UCC اعتباربخشی نهادی را از UCJ بدست آورده است.

به نوبه خود ، UCC تنها م institutionسسه ای است که در دانشگاه لندن ثبت نام شده و توسط آژانس تضمین کیفیت انگلستان معتبر شناخته شده است ، برای ارائه گواهی تحصیلات عالی در حقوق مشترک ، لیسانس حقوق (LLB) و برنامه های کارشناسی ارشد حقوق (LLM) در جامائیکا. UCC همچنین چندین برنامه برای تحصیلات تکمیلی را با مشارکت دانشگاه بین المللی فلوریدا ارائه می دهد ، که توسط انجمن کالج ها و مدارس جنوبی (SACS) در ایالات متحده آمریکا و همچنین توسط AACSB International - اتحادیه مدارس عالی کسب و کار .

دانشگاه کارائیب مشترک المنافع توسط سرویس اعتباربخشی مدارس، کالج ها و دانشگاه های بین المللی (ASIC) معتبر است.

این دانشگاه به دلیل فعالیت های قابل ستایش ، جایگاه برتر خود را با ASIC کسب کرده است. اعتباربخشی ASIC به دانش آموزان و والدین کمک می کند تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشند و همچنین به یک مدرسه ، کالج ، دانشگاه ، ارائه دهنده آموزش یا ارائه دهنده آموزش از راه دور کمک می کند تا به نهاد دانشجویی بین المللی نشان دهد که آنها یک موسسه با کیفیت هستند. ASIC توسط UKVI در انگلستان شناخته شده است ، عضو گروه بین المللی کیفیت CHEA (CIQG) در ایالات متحده است و در فهرست بین المللی آنها ذکر شده است ، عضو BQF (بنیاد کیفیت انگلیس) است ، وابسته ENQA (شبکه اروپایی برای تضمین کیفیت) و اعضای نهادی EDEN (شبکه اروپایی از راه دور و آموزش الکترونیکی) هستند.

به طور کلی ، ثبت نام ، به رسمیت شناختن و به ویژه اعتباربخشی به دانشجویان و سایر ذینفعان اطمینان می دهد که دانشگاه انتخاب خوبی است و دانشجویان ثبت نام شده با آموزش حرفه ای ، تجربه یادگیری مثبت و فرصت کسب مدارک ارزشمند فراهم می شوند.

UCC همچنین به عنوان تنها ارائه دهنده آموزش امنیت اینترنت Fortinet در جامائیکا تعیین شده است.

عضویت محلی و بین المللی

در سال 1996 IMS، یکی از شرکت های تابعه UCC شروع به تشکیل برخی اتحادهای محلی و بین المللی منحصر به فرد کرد که جزء لاینفک موفقیت آن در جامائیکا شد. فهرست زیر تمام موسسات و ارگان های فعلی را که دانشگاه مشترک المنافع کارائیب در آنها عضویت دارد، توضیح می دهد.

بدن شرح
شورای آموزش و پرورش آمریکا (ACE) شورای آموزش و پرورش آمریکا (ACE) با نفوذترین ، مورد احترام ترین و مشهورترین انجمن آموزش عالی ایالات متحده است. ACE تقریباً 1800 روسای دانشگاه و دانشگاه و مدیران اجرایی در انجمن های مرتبط را نمایندگی می کند و تنها انجمن آموزش عالی بزرگ است که نمایندگی انواع موسسات معتبر و اعطای مدرک ایالات متحده را دارد.
انجمن بین المللی روسای دانشگاه ها (IAUP) انجمن بین المللی روسای دانشگاه ها (IAUP) انجمن مدیران اجرایی دانشگاه از م institutionsسسات آموزش عالی در سراسر جهان است. عضویت محدود به افرادی است که به عنوان رئیس جمهور ، رئیس و معاون دانشگاه در کالج ها یا دانشگاه های معتبر منطقه ای خدمت می کنند.
کنسرسیوم مشترک المنافع و OAS دانشگاه ها سازمان ایالت های آمریکا قدیمی ترین سازمان منطقه ای جهان است. این سازمان بر اساس ارکان اصلی خود یعنی دموکراسی ، حقوق بشر ، امنیت و توسعه ، از یک رویکرد چهارجانبه برای اجرای م essentialثر اهداف اساسی خود استفاده می کند.
انجمن موسسات خصوصی خصوصی جامائیکا (JAPTI) انجمن مamaسسات خصوصی خصوصی جامائیکا (JAPTIs) در سال 2012 تاسیس شد ، کنسرسیومی از جامائیکا با بیش از 30 م privateسسه آموزش عالی خصوصی است.
انجمن موسسات عالی کارائیب (ACTI) مأموریت ACTI این است که تمام ذینفعان را در آموزش عالی ، منطقه ای و بین المللی ، برای پیشرفت و توسعه مستمر آموزش عالی ، خدمات آن و موسسات عضو ، درگیر کند. و پشتیبانی فنی برای کلیه موسسات عالی منطقه ای را فراهم کند
سازمان بخش خصوصی جامائیکا (PSOJ) PSOJ در سال 1976 تاسیس شد. این یک سازمان ملی از انجمن های بخش خصوصی ، شرکت ها و اشخاصی است که برای ارتقا a بخش خصوصی رقابتی و مولد با هم همکاری می کنند.
اتاق بازرگانی جامائیکا (JCC) وظیفه اصلی اتاق (اتاق) اطمینان از مطلوب ترین محیط برای فعالیت موثر و سودآور مشاغل است. تأكید قابل ملاحظه ای بر پروژه هایی كه باعث پیشرفت جامعه در سطح وسیع می شود ، داده شده است.
اتاقهای بازرگانی آمریکایی جامائیکا اتاقهای بازرگانی آمریکایی جامائیکا وابسته به اتاق بازرگانی ایالات متحده آمریکا (COCUSA) در واشنگتن دی سی ، بزرگترین سازمان بازرگانی فدرال در جهان ، با دفاتر در 65 کشور است. AMCHAM برای تسهیل سرمایه گذاری و تجارت از نزدیک با دولت کشور میزبان همکاری می کنند.
شبکه بین المللی مطالعه بین المللی با کیفیت (QISAN) UCC یکی از اعضای سازمانی شبکه مطالعات بین المللی کیفیت خارج از کشور (QISAN) است. اعضای QISAN عملكرد اخلاقی و حرفه ای را در استخدام و ارائه برنامه های مطالعاتی با كیفیت بالا و مرتبط نشان می دهند. اعضای QISAN همچنین باید یک نگرش دلسوزانه و حمایتی نسبت به دانش آموزان و همچنین داشتن یک ضابطه انضباطی دقیق در مورد شیوه های حضور و تحصیل داشته باشند.

مکان ها

 • New Kingston

  17 Worthington Avenue, Kingston, , New Kingston

  • Mandeville

   Lot 3, Caledonia Mall, 3 1/2 Caledonia Road, Manchester, , Mandeville

   • May Pen

    3 Chapleton Road, , May Pen

    • Montego Bay

     16 East Street, St. James, , Montego Bay

     • Ocho Rios

      99 Main St, , Ocho Rios

      • Kingston

       16 Oxford Terrace, , Kingston

       سوالات