Keystone logo
University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

مقدمه

دانشگاه هنر هلسینکی (Uniarts Helsinki) بالاترین سطح آموزش در زمینه موسیقی، هنرهای زیبا، تئاتر، نویسندگی و رقص را در فنلاند ارائه می دهد. Uniarts Helsinki پیشرو بین المللی در آموزش و پژوهش در زمینه هنر است و نقش هنر را به عنوان نیروی اصلاح کننده جامعه تقویت می کند. Uniarts Helsinki که در سال 2013 تأسیس شد، متشکل از آکادمی هنرهای زیبا، آکادمی سیبلیوس و آکادمی تئاتر است.

ما یک محل ملاقات باز برای هنرها و یک جامعه دانشگاهی مهم برای اصلاح طلبان جسور و متخصصان سنت هستیم که در آکادمی هنرهای زیبا ، آکادمی سیبلیوس و آکادمی تئاتر مستقر شده اند.

آموزش و تحقیقات در سطح جهانی

آکادمی سیبلیوس Uniarts Helsinki در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2024 رتبه دوازدهم را در زمینه موسیقی و سیزدهم را در زمینه هنرهای نمایشی کسب کرد. این رتبه بندی برای هشتمین بار در سال 2024 منتشر شد و آکادمی سیبلیوس از آن زمان در بین دانشگاه های برتر قرار گرفته است. سال اول رتبه بندی

بازخورد عالی از دانش آموزان ما بیشترین درخواست را برای تحصیل در فنلاند داریم: حدود 8 درصد از متقاضیان ما به عنوان دانشجو پذیرفته می شوند.

طبق بررسی های انجام شده، فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ما از محتوا و کیفیت آموزش، تعامل با معلمان و منابع و خدمات موجود راضی هستند. نتایج بر اساس نظرسنجی های فارغ التحصیل کارشناسی و نظرسنجی های نظارت بر شغل انجام شده در سال 2021 است.

لیسانس هایی که در سال 2018 فارغ التحصیل شدند دریافتند که Uniarts Helsinki تدریس با کیفیت بالا را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از سال 2013 و فارغ التحصیلان دکترا از سال 2015 دریافتند که مدرک Uniarts Helsinki آنها را برای زندگی حرفه ای آماده کرده است.

نظرات مثبت از طرف دانشجویان تبادل دانشجویان تبادل ما نیز از تحصیلات خود بسیار راضی بوده اند و این دانشگاه به دلیل شیوه های تبادل دانشجویی خود شناخته شده است. این بازخورد در سال 2016-2017 از دانشجویانی که در برنامه تبادل اراسموس شرکت کرده بودند جمع آوری شد.

Uniarts Helsinki به عنوان یک دانشگاه ملی بهترین شیوه در مورد حرکت اراسموس انتخاب شده است. به طور خاص ، تعداد دانشجویانی که برای تحصیل موسیقی متقاضی تحصیل هستند ، افزایش چشمگیری داشته است.

سیستم کیفیت ممیزی شده Uniarts Helsinki از سیستم کیفیتی استفاده می کند که به ما کمک می کند از کیفیت بالای عملیات خود اطمینان حاصل کنیم.

این سیستم در سال 2018 ممیزی شد. ما نظرات ویژه ای را برای رویکرد واقعاً مبتنی بر ارزش و دانش آموز محوری که در عملیات خود اتخاذ می کنیم دریافت کردیم. آموزشی که ما ارائه می دهیم پیوند قوی با زندگی کاری دارد و فارغ التحصیلان ما در توسعه آموزش ما دخیل هستند.

آمار

 • Studies
 • تعداد دانش آموزان: 1923 دانش آموز (2023)
 • تعداد مدارک تکمیل شده: 189 مدرک لیسانس، 320 مدرک کارشناسی ارشد، 11 مدرک دکترا (2023)
 • تعداد متقاضیان: 5337 متقاضی، 337 پذیرفته شده به عنوان دانشجو. (2023)
 • رتبه بندی دانشگاه ها: برترین رتبه بندی های موضوعی University of the Arts Helsinki شامل رتبه دوازدهم آکادمی سیبلیوس در زمینه موسیقی و رتبه سیزدهم در هنرهای نمایشی است. علاوه بر این، این دانشگاه در بین 200 دانشگاه برتر در زمینه هنر و طراحی قرار گرفت.
 • دانشجویان بین المللی: 18 درصد از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و 21 درصد از دانشجویان دکترا از خارج از فنلاند می آیند (2023)

Research

 • Amount of external research funding: 1.2 million euros (in 2022)
 • Number of researchers: 20 researchers (Academy of Finland research fellow, researcher, postdoctoral research fellow, university researcher), 219 doctoral candidates. In addition, part of our 63 professors carry out research. (2022)

Personnel

 • تعداد کارمندان: 764 کارمند معادل تمام وقت (در سال 2023)
 • International staff: 12% of the teaching and research staff come from outside of Finland (in 2022)

  ویژگی های پردیس

  Uniarts Helsinki دو پردیس در هلسینکی دارد - Sörnäinen و Töölö - و همچنین در Seinäjoki و Kuopio فعالیت می کند.

  پردیس تولو

  امکانات آموزشی و مکان های اجرای موسیقی عمدتاً در پردیس تولو هلسینکی Uniarts واقع شده است. این ساختمان ها در قلب هلسینکی واقع شده اند.

  امکانات (مرکز موسیقی هلسینکی، ساختمان N، و ساختمان R) چندین اتاق تمرین و کلاس های درس در مرکز شهر هلسینکی به ویژه برای دانش آموزان آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts فراهم می کند.

  مرکز موسیقی هلسینکی و ساختمان‌های Nervanderinkatu و Pohjoinen Rautatienkatu دارای سالن‌هایی برای اهداف مختلف و همچنین امکانات کاری برای کارکنان Uniarts Helsinki هستند.

  در وب سایت ما درباره پردیس Töölö ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  پردیس Sörnäinen

  پردیس Sörnäinen در مرکز هلسینکی یک محیط آموزشی الهام بخش به ویژه برای دانشجویان هنرهای زیبا، تئاتر و رقص ارائه می دهد.

  ساختمان کوکوس که آکادمی تئاتر در آن قرار دارد، امکاناتی را به ویژه برای دانشجویان رقص و تئاتر فراهم می کند. ساختمان Mylly که در سال 2021 تکمیل شد، دانشجویان هنرهای زیبا، طراحی نور و صدا و طراحی برای هنرهای نمایشی را در خود جای داده است. همچنین یک کتابخانه مجهز و یک رستوران دانشجویی در پردیس Sörnäinen وجود دارد.

  در وب سایت ما درباره پردیس Sörnäinen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

   بورسیه و بودجه

   Uniarts Helsinki یک برنامه بورسیه تحصیلی برای دانشجویانی دارد که در قالب معافیت از شهریه متعهد به پرداخت هستند.

   اگر شما متعهد به پرداخت هستید، باید در فرم درخواست ذکر کنید که آیا می خواهید برای بورسیه تحصیلی Uniarts Helsinki برای پوشش شهریه سالانه در صورت پذیرش به عنوان دانشجو اقدام کنید.

   درباره برنامه بورسیه تحصیلی در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

   زندگی و امکانات پردیس

   اتحادیه دانشجویی دانشگاه هنر (ArtSU) جامعه و سازمان مورد علاقه همه دانشجویان دانشگاه هنر است. هر دانشجوی شرکت کننده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور خودکار در هنگام ثبت نام در دانشگاه عضو اتحادیه دانشجویی می شود و دانشجویان مبادله ای و دانشجویان دکتری نیز می توانند عضو شوند. هدف ArtSU ایجاد پیوند بین اعضای خود، ترویج منافع و حقوق دانشجویان و ارائه خدماتی است که تحصیلات را تسهیل می کند.

   هلسینکی، پایتخت فنلاند، سرشار از فعالیت‌ها و جاذبه‌های مناسب برای همه است. این یک شهر دانشجویی پرجنب‌وجوش با حدود 70000 نفر ساکن است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی شهر myHelsinki.fi مراجعه کنید.

   • اگر در تحصیل یا زندگی شخصی خود با مشکل مواجه هستید، می توانید با روانشناس تحصیلی ما تماس بگیرید.
   • روحانی دانشگاه Uniarts Helsinki برای همه افراد جامعه دانشگاه، اعم از دانشجویان و کارکنان، قابل دسترسی است.
   • UniSport خدمات ورزشی و ورزشی را در شش مکان در هلسینکی ارائه می دهد و یک سالن بدنسازی در آکادمی تئاتر Uniarts هلسینکی وجود دارد.
   • کتابخانه Uniarts هلسینکی دارای چهار مکان است: آکادمی هنرهای زیبا، آکادمی تئاتر و آکادمی سیبلیوس در هلسینکی و کوپیو.

   مکان ها

   • Helsinki

    Töölönkatu, 3, 00100, Helsinki

   • Helsinki

    Sörnäisten rantatie 19, 00530, Helsinki

    سوالات