Keystone logo
© University of Arts Helsinki
University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

مقدمه

University of the Arts Helsinki (Uniarts Helsinki) بالاترین سطح آموزش در زمینه موسیقی، هنرهای زیبا، تئاتر، نویسندگی و رقص را در فنلاند ارائه می دهد. Uniarts Helsinki پیشرو بین المللی در آموزش و پژوهش در زمینه هنر است و نقش هنر را به عنوان نیروی اصلاح کننده جامعه تقویت می کند. Uniarts Helsinki که در سال 2013 تأسیس شد، متشکل از آکادمی هنرهای زیبا، آکادمی سیبلیوس و آکادمی تئاتر است.

ما یک محل ملاقات باز برای هنرها و یک جامعه دانشگاهی مهم برای اصلاح طلبان جسور و متخصصان سنت هستیم که در آکادمی هنرهای زیبا ، آکادمی سیبلیوس و آکادمی تئاتر مستقر شده اند.

آموزش و تحقیقات در سطح جهانی

آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts در زمینه هنرهای نمایشی رتبه 25 را در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 کسب کرد. این رتبه بندی برای هفتمین بار در سال 2023 منتشر شد و آکادمی سیبلیوس از سال اول رتبه بندی در بین دانشگاه های برتر قرار گرفته است.

بازخورد عالی از دانش آموزان ما بیشترین درخواست را برای تحصیل در فنلاند داریم: حدود 8 درصد از متقاضیان ما به عنوان دانشجو پذیرفته می شوند.

طبق بررسی های انجام شده، فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ما از محتوا و کیفیت آموزش، تعامل با معلمان و منابع و خدمات موجود راضی هستند. نتایج بر اساس نظرسنجی های فارغ التحصیل کارشناسی و نظرسنجی های نظارت بر شغل انجام شده در سال 2021 است.

لیسانس هایی که در سال 2018 فارغ التحصیل شدند دریافتند که Uniarts Helsinki تدریس با کیفیت بالا را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از سال 2013 و فارغ التحصیلان دکترا از سال 2015 دریافتند که مدرک Uniarts Helsinki آنها را برای زندگی حرفه ای آماده کرده است.

نظرات مثبت از طرف دانشجویان تبادل دانشجویان تبادل ما نیز از تحصیلات خود بسیار راضی بوده اند و این دانشگاه به دلیل شیوه های تبادل دانشجویی خود شناخته شده است. این بازخورد در سال 2016-2017 از دانشجویانی که در برنامه تبادل اراسموس شرکت کرده بودند جمع آوری شد.

Uniarts Helsinki به عنوان یک دانشگاه ملی بهترین شیوه در مورد حرکت اراسموس انتخاب شده است. به طور خاص ، تعداد دانشجویانی که برای تحصیل موسیقی متقاضی تحصیل هستند ، افزایش چشمگیری داشته است.

سیستم کیفیت ممیزی شده Uniarts Helsinki از سیستم کیفیتی استفاده می کند که به ما کمک می کند از کیفیت بالای عملیات خود اطمینان حاصل کنیم.

این سیستم در سال 2018 ممیزی شد. ما نظرات ویژه ای را برای رویکرد واقعاً مبتنی بر ارزش و دانش آموز محوری که در عملیات خود اتخاذ می کنیم دریافت کردیم. آموزشی که ما ارائه می دهیم پیوند قوی با زندگی کاری دارد و فارغ التحصیلان ما در توسعه آموزش ما دخیل هستند.

آمار

 • مطالعات
 • تعداد دانش آموزان: 1985 دانش آموز (2022)
 • تعداد مدارک تکمیل شده: 168 مدرک لیسانس، 279 مدرک کارشناسی ارشد، 17 مدرک دکترا (2022)
 • تعداد متقاضیان: 5032 متقاضی، 356 پذیرفته شده به عنوان دانشجو (2022)
 • رتبه بندی دانشگاه: رتبه 25 برای آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts در زمینه هنرهای نمایشی در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2023.
 • دانشجویان بین المللی: 17 درصد از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و 21 درصد از دانشجویان دکترا از خارج از فنلاند می آیند (2022)

پژوهش

 • مقدار بودجه تحقیقات خارجی: 1.2 میلیون یورو (در سال 2022)
 • تعداد محققین: 20 محقق (همکار پژوهشی آکادمی فنلاند، محقق، پژوهشگر فوق دکتری، محقق دانشگاه)، 219 کاندیدای دکترا. علاوه بر این، بخشی از 63 استاد ما تحقیق می کنند. (2022)

کارکنان

 • تعداد کارمندان: 769 کارمند معادل تمام وقت (در سال 2022)
 • کارکنان بین المللی: 12٪ از کارکنان آموزشی و پژوهشی از خارج از فنلاند هستند (در سال 2022)

  ویژگی های پردیس

  Uniarts Helsinki دو پردیس در هلسینکی دارد - Sörnäinen و Töölö - و همچنین در Seinäjoki و Kuopio فعالیت می کند.

  پردیس تولو

  امکانات آموزشی و مکان های اجرای موسیقی عمدتاً در پردیس تولو هلسینکی Uniarts واقع شده است. این ساختمان ها در قلب هلسینکی واقع شده اند.

  امکانات (مرکز موسیقی هلسینکی، ساختمان N، و ساختمان R) چندین اتاق تمرین و کلاس های درس در مرکز شهر هلسینکی به ویژه برای دانش آموزان آکادمی سیبلیوس هلسینکی Uniarts فراهم می کند.

  مرکز موسیقی هلسینکی و ساختمان‌های Nervanderinkatu و Pohjoinen Rautatienkatu دارای سالن‌هایی برای اهداف مختلف و همچنین امکانات کاری برای کارکنان Uniarts Helsinki هستند.

  در وب سایت ما درباره پردیس Töölö ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  پردیس Sörnäinen

  پردیس Sörnäinen در مرکز هلسینکی یک محیط آموزشی الهام بخش به ویژه برای دانشجویان هنرهای زیبا، تئاتر و رقص ارائه می دهد.

  ساختمان کوکوس که آکادمی تئاتر در آن قرار دارد، امکاناتی را به ویژه برای دانشجویان رقص و تئاتر فراهم می کند. ساختمان Mylly که در سال 2021 تکمیل شد، دانشجویان هنرهای زیبا، طراحی نور و صدا و طراحی برای هنرهای نمایشی را در خود جای داده است. همچنین یک کتابخانه مجهز و یک رستوران دانشجویی در پردیس Sörnäinen وجود دارد.

  در وب سایت ما درباره پردیس Sörnäinen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

   مکان ها

   • Helsinki

    Töölönkatu, 3, 00100, Helsinki

   • Helsinki

    Sörnäisten rantatie 19, 00530, Helsinki

    سوالات