Keystone logo
© University of Texas Arlington
University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

مقدمه

فاکتور Maverick را کشف کنید!

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون یک موسسه تحقیقاتی، آموزشی و خدمات عمومی جامع است که ماموریت آن پیشرفت دانش و تعالی است. از طریق برنامه‌های آکادمیک، کارآموزی و تحقیقاتی، دانش‌آموزان ما تجربیاتی از دنیای واقعی دریافت می‌کنند که به آنها کمک می‌کند در جامعه خود و در نهایت، در جهان مشارکت کنند. محوطه ما 420 هکتار است و شامل بیش از 100 ساختمان و امکانات پیشرفته است. واقع در قلب دالاس-فورت ورث متروپلکس، ما قادر به ارائه فرصت های آموزشی نوآورانه و انعطاف پذیر هستیم.


یک دانشگاه عالی کلاس جهانی

UTA یکی از بزرگترین فعالیت های تحقیقاتی Carnegie Research-1 است که به کشف افزایش دهنده ی زندگی، آموزش نوآورانه و مشارکت اجتماعی مشغول است.

اخبار برتر و گزارش جهانی "رتبه بندی بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی شامل بیش از 20 برنامه تحصیلات تکمیلی در UTA است. برنامه های دانشگاهی با رتبه عالی ما بهترین و درخشان ترین محققان از بیش از 100 کشور را به خود جلب می کند و دانشکده ها و دانشجویان ما به طور مداوم به خاطر دستاوردهای خود از ملی و بین المللی برخوردار می شوند. UTA به عنوان ششمین دانشگاه متنوع در کشور ، افتخار خود را برای ورود و فرصت های فرهنگی مفتخر می کند.

عمق این تمجیدها وضعیت UTA را به عنوان مکانی برجسته برای پیگیری های فکری و محرک تغییرات مثبت برجسته می کند.

دانشگاهیان

شما رویاهای بزرگی دارید ما رشته هایی برای رویاهای شما داریم.

UTA را کشف کنید، جایی که سفر تحصیلی شما اولویت ما است. با انتخابی چشمگیر از 180 برنامه دانشگاهی متنوع، ما مناسب برای علایق و جاه طلبی های شما را ارائه می دهیم.

نحوه تامین هزینه تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد را کشف کنید

بسیاری از دانشجویان فارغ التحصیل در UTA از طریق کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی، بورسیه تحصیلی و کمک هزینه دریافت می کنند. ما همچنین توصیه می کنیم رشته خود را در MavScholarShop جستجو کنید و برای فرصت های بودجه اضافی در UTA با اعضای هیئت علمی در بخش خود صحبت کنید!

زندگی دانشجویی

شما قلب زندگی دانشجویی در UTA هستید!

در محوطه دانشگاه و در آرلینگتون، شما در مرکز فعالیت های سرگرم کننده، رویدادهای فرهنگی شگفت انگیز، ورزش های دو و میدانی هیجان انگیز و موارد دیگر خواهید بود! با بیش از 300 سازمان تحت رهبری دانشجویی که همه کارها از ساخت و طراحی ماشین های مسابقه فرمول تا زندگی یونانی را انجام می دهند، به راحتی ماوریک های دیگری را پیدا خواهید کرد که آماده هستند با شما چیزی را امتحان کنند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Arlington

    South Nedderman Drive,500, 76013, Arlington

برنامه ها

سوالات