Keystone logo
University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

مقدمه

دربارهی ما

این دانشگاه فرصتی را برای تحصیل در این برنامه ها ارائه می دهد: زبان آلمانی ، زبان روسی ، زبان و ادبیات S lovan ، برنامه آموزش معلمان ، تاریخ ، زبان انگلیسی ، مردم شناسی ، روانشناسی ، زیست شناسی ، حفاظت از محیط زیست ، بیوتکنولوژی ، انفورماتیک کاربردی ، کاربردی شیمی ، فلسفه ، رادیولوژی ، ارتباطات رسانه های جمعی ، ارتباطات بازاریابی ، سیاست های عمومی ، مدیریت خدمات عمومی ، علوم سیاسی ، مدیریت عمومی ، مطالعات اروپایی و بسیاری دیگر.

123175_20191021qz84XIZIOFGv2XBz_caoMy_large.jpg

چی برای پیشنهاد داریم؟

  • بیش از 130 برنامه تحصیلی تمام وقت و پاره وقت معتبر وجود دارد
  • در دانشگاه SS. سیرل و متدیوس - تحت نظارت دانشکده هنر - فرصتی برای گذراندن دوره فشرده زبان اسلواکی برای اتباع بیگانه وجود دارد که این امر باعث می شود متقاضی خارجی بتواند برنامه تحصیل انتخاب شده را به زبان اسلواکی مطالعه کند.
  • امکان مطالعه برنامه های جذاب تحصیلی به زبان انگلیسی یا دوره های مطالعه که در اسلواکی بی نظیر است
  • طیف گسترده ای از فعالیت های فرهنگی و ورزشی: گروه آواز و رقص Trnafčan ، گروه کر دانشگاه UniTTy ، تئاتر داوطلب آماتور HIT UCM Trnava و بسیاری از امکانات دیگر.
  • محیط جذاب Trnava - شهری زیبا و مملو از دانش آموزان ، که در آن بسیاری از رویدادها ، کنسرت ها ، اجراهای تئاتر و همچنین مسابقات فوتبال برگزار می شود و فرصت های زیادی را برای گذراندن وقت آزاد می گذارد.
  • و به خصوص - از طرناوا نزدیک به همه جا - به براتیسلاوا ، موراویا ، و بوهمیا ، اتریش ، مجارستان و تحرک اراسموس در سراسر اتحادیه اروپا و فراتر از آن.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

UCM در ICM ERASMUS بسیار موفق است

با توجه به نتایج ارزیابی برنامه های کاربردی برنامه تحرک برای کشورهای همکار (کشورهای غیر اتحادیه اروپا) در سال 2019 ، تحقق اعتبار بین المللی (ICM) ، دانشگاه ما بخشی از سه دانشگاه موفق ترین این پروژه در اسلواکی است. .

کشورهایی مانند الجزایر ، هنگ کنگ ، قزاقستان ، کوزوو ، مالزی ، مکزیک ، فدراسیون روسیه ، تانزانیا ، ایران ، عراق ، اندونزی اکنون شرکای پروژه ما هستند.

برنامه Erasmus ICM به دانشجویان و معلمان این امکان را می دهد تا با دانشگاه های کشورهای همکار اراسموس ، تعدادی از کشورهایی که در برنامه استاندارد Erasmus شرکت نمی کنند ، همکاری و تبادل نظر کنند.

بطور کلی ، مؤسسات آموزش عالی اروپا می توانند از طریق تحرک فردی بین المللی ، برنامه های مطالعات مشترک و پروژه های مشترک از جمله پروژه های ظرفیت سازی و پیشرفت حرفه ای کارکنان در مناطق نوظهور جهان با مؤسسات شریک خارج از اتحادیه اروپا همکاری کنند.

مؤسسات آموزش عالی در کشورهای برنامه و کشورهای شریک و همچنین کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا ممکن است در این برنامه شرکت کنند.

مکان ها

  • Trnava

    The University of Ss. Cyril and Methodius Námestie J. Herdu 2 Trnava, 917 01, Slovak Republic, , Trnava

برنامه ها

سوالات