Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

مقدمه

مطابق اخبار نیوز و گزارش جهان ، دانشکده سیاست عمومی US Price Sol ، به طور مداوم در بین 10 مدرسه برتر دانشگاهی کشور قرار دارد و درگیر حل برخی از مهمترین مسائل پیش روی دنیای امروز است. از طریق یک رویکرد میان رشته ای و مقطعی برای حل مشکلات عمومی ، دانشکده های قیمت دانشکده ، دانشجویان و فارغ التحصیلان برای بهبود کیفیت زندگی افراد و جوامع آنها ، چه در ایالات متحده و چه در خارج از کشور تلاش می کنند.

در ماموریت

دانشجویان USC Price ماموریت دارند تا چشم اندازهای جسورانه ای را انجام دهند. آنها به عنوان شهروندان عمیقاً جهانگیر ، سؤالهای سخت می پرسند ، پاسخ های دیرینه را به چالش می کشند و هر مانع را به عنوان یک فرصت جدید می گیرند. مهمتر از همه ، آنها رهبرانی در زمینه های خود هستند که از درجه قیمت استفاده می کنند تا تغییری ایجاد کنند.

دانشکده های قیمت به دلیل تخصص ، عمق مشارکت در زمینه های خود ، تعامل با رهبران سیاست در سطح محلی ، ایالتی ، ملی و بین المللی و دانش عملی که ناشی از کارشان است مشهور هستند. ما مفتخریم که دارای دانشکده هایی با سوابق تحصیلی گسترده و متنوع - از جمله اقتصاد ، روابط بین الملل ، رفتار سازمانی ، فلسفه ، علوم سیاسی ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، اخلاق اجتماعی و ... هستیم که بورسیه های خود را در زمینه های اصلی دانشگاهی Price Price ارتقا می بخشند.

مکان ها

  • Los Angeles

    Childs Way,650, 90089, Los Angeles

    سوالات