Keystone logo
University of Southern California USC Division of Biokinesiology and Physical Therapy

University of Southern California USC Division of Biokinesiology and Physical Therapy

University of Southern California USC Division of Biokinesiology and Physical Therapy

مقدمه

بخش USC بیوکینزیولوژی و فیزیوتراپی متعهد به یادگیری مداوم و راه حل های ابتکاری برای انجام مأموریت ما است: ارتقا health سلامت انسان و کیفیت زندگی. بر این اساس ، ما در حال آماده سازی نسل بعدی فیزیوتراپیست ها هستیم تا بالاترین سطح مراقبت را به جامعه ارائه دهیم. ما رهبرانی هستیم که آینده مراقبت های بهداشتی را شکل می دهند.

ما یک جامعه منحصر به فرد و تأثیرگذار از اساتید ، دانشجویان ، کارکنان ، بیماران و سایر شرکا ایجاد کرده ایم و به طور مداوم از نقاط قوت ترکیبی خود در تحقیقات ، آموزش و خدمات بالینی برای کمک به ایجاد افراد و جوامع سالم استفاده می کنیم.

ما از سال 2004 توسط US News & World Report رتبه 1 در کشور را داریم ، ما همچنان یک مرکز تعالی معتبر هستیم - و همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهیم ، با فیزیوتراپی یکی از سریعترین حرفه های بهداشتی کشور.

برنامه های مدرک تحصیلی ما به فارغ التحصیلان این امکان را می دهد تا یک مسیر آموزشی را برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود و رهبر شدن در این زمینه انتخاب کنند. اکثر دانشجویان ما در پیشگام و سه ساله دکتر فیزیوتراپی (DPT) ما ثبت نام کرده اند که در دو قالب ترکیبی و مسکونی ارائه می شود. ما همچنین یکی از برترین برنامه ها را در بیوکینزیولوژی - مطالعه پایه های بیولوژیکی حرکت ، با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا - ارائه می دهیم.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Los Angeles

    Alcazar Street,1540, 90033, Los Angeles

    برنامه ها

    سوالات