Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Southern California Leonard Davis School of Gerontology

University of Southern California Leonard Davis School of Gerontology

University of Southern California Leonard Davis School of Gerontology

مقدمه

ما چه کار میکنیم

دانشکده Gerontology لئونارد دیویس USC تمام جنبه های رشد و پیری انسان را بررسی می کند. دوره های آموزشی و فرصت های تحقیقاتی غنی در زمینه زیست شناسی ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، سیاست گذاری و خدمات پیری ، یک برنامه درسی منحصر به فرد و چند رشته ای را ارائه می دهد.

آنچه دانش آموزان به دست می آورند

بیایید با یک درک نظری گسترده از توسعه طول عمر شروع کنیم. سپس تجربه بی نظیری را که باعث موفقیت می شود اضافه کنید. برنامه های کارآموزی ما دانشجویان را در معرض مجموعه ای خیره کننده از صنایع قرار می دهد: بهداشت ، پزشکی ، تجارت ، امور مالی ، خدمات مستقیم ، توسعه برنامه ، سیاست های عمومی و مشاوره ، به نام برخی. و سپس جایگاه شغلی ما برای تحصیلات تکمیلی وجود دارد - بسیار ارزشمند!

آنچه ما ارائه می دهیم

علاوه بر مدارک و برنامه های کارشناسی ، USC لئونارد دیویس دارای یک مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد پنج ساله ، چهار مدرک کارشناسی ارشد (در دانشگاه یا آنلاین تکمیل شده) ، هفت برنامه کارشناسی ارشد دوگانه ، یک گواهینامه تحصیلات تکمیلی و Ph.D. برنامه های Gerontology و Biology of Aging.

USC لئونارد دیویس مزیت

دانشکده Gerontology USC Leonard Davis در سال 1975 تاسیس شد ، قدیمی ترین و بزرگترین مدرسه از نوع خود در جهان است. ما جامع ترین انتخاب رشته های مقدماتی زمین شناسی را که در هر کجا یافت می شود ، انواع فرصت های برجسته تحقیقاتی و یک فضای دانشگاهی چالش برانگیز و در عین حال حمایتی ، ارائه می دهیم.

به عنوان یک مدرسه کوچک که در یک دانشگاه تحقیقاتی کلاس جهانی واقع شده و در قلب یکی از مهمترین شهرهای زمین واقع شده است ، دانشکده Gerontology لئونارد دیویس USC - و بازوی تحقیقاتی و خدماتی آن ، مرکز پستان شناسی Ethel Percy Andrus - در آن قرار دارد. به رهبران امروز در این زمینه و همچنین به رهبران فردا.

برنامه ما با کاوش در ابعاد بیولوژیکی ، روانشناختی ، جامعه شناسی ، سیاسی ، پزشکی و تجاری زندگی بزرگسالان ، طول عمر انسان را مطالعه می کند. این برنامه درسی برای تجهیز متخصصان آینده در زمینه پیری با مهارت ها و دانش خاص لازم برای پاسخگویی موثر به نیازهای جمعیت پیر است.

این دانشکده با داشتن یک دانشکده برجسته که به نمایندگی از رشته های مختلف فعالیت می کند ، می تواند طیف گسترده ای از دوره های علوم پزشکی و حرفه ای علم جراحی را به دانشجویان ارائه دهد.

پیشگام در آموزش آموزش از راه دور ، تمام برنامه های کارشناسی ارشد دانشکده Gerontology لئونارد دیویس USC و برنامه های گواهینامه فارغ التحصیلان به صورت آنلاین و کامل در دسترس هستند.

ما همچنین افتخار می کنیم که بسیاری از مutesسسات و مراکز پرنشاط و تأثیرگذار را ایجاد کرده ، رشد داده و در آنها اسکان داده ایم که مأموریت مدرسه ما را انجام می دهند: افزایش کیفیت زندگی برای همه افراد مسن از طریق تحقیق ، خدمات و آموزش.

این اعتقاد راسخ ماست که دانش و اجتماع سنگ بنای طول عمر هستند. از طریق سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی ما ، ما امیدواریم که دانشجویان ، اعضای هیئت علمی ، دانش آموختگان و دوستان خود را با دستیابی بیشتر به موفقیت های عمده تحقیقاتی و روندهای نوظهور در خلاقیت و فن آوری ، ضمن ایجاد یک جامعه پر رونق ، جهانی زمین شناسی ، فراهم کنیم.

دانش آموزان ما زنان و مردان استثنایی در هر سن ، زمینه و علاقه هستند. آنچه آنها مشترک هستند دلسوزی عمیق ، شور و شوق الهام بخش و چشم انداز آینده بهتر برای همه سالمندان در جهان است. دانشجویان ما اهداف ، نقاط قوت و دیدگاه های مختلفی دارند ، اما این تنوع فقط باعث می شود که ما در لبه زمین قرار بگیریم.

تعامل و تعامل جامعه برای مأموریت USC Leonard Davis School بسیار مهم است و ما به خاطر ایجاد ارتباط و ایجاد تفاوت در "دنیای واقعی" و همچنین کلاس درس افتخار می کنیم. ما میزبان تعدادی از برنامه ها ، فعالیت ها و فرصت های مهیج هستیم تا کار خود را با جامعه به اشتراک بگذاریم و از آنها نیز بیاموزیم.

تنها از طریق شناخت این است که روند پیری همه ما را متحد می کند که می توانیم هدیه شگفت انگیز و گاه مرموز بشریت مشترک خود را بهتر درک کنیم.

مأموریت

مأموریت دانشکده Gerontology USC Leonard Davis ترویج پیری سالم برای افراد ، جوامع و جوامع مختلف از طریق رهبری و نوآوری در تحقیقات ، آموزش و عمل است.

این ماموریت توسط دانشکده ای انجام می شود که بسیار میان رشته ای است و از مناطق مختلف مانند نوروبیولوژی ، زیست شناسی مولکولی ، بیوگرافی ، روانشناسی شناختی ، جامعه شناسی ، برنامه ریزی شهری و تحقیقات خدمات بهداشتی به پیری نزدیک می شود. این تخصص باعث شده است مدرسه USC Leonard Davis به دلیل نقاط قوت خود در علوم پایه زیست شناختی ، اجتماعی-رفتاری و سیاست ، شهرتی بین المللی کسب کند. این کتاب همچنین سابقه طولانی در تحقیقات کاربردی دارد که برای آزمایش سیستماتیک اثربخشی برنامه طراحی شده است. تحقیقات کاربردی و ترجمه ای بین رشته ای در تعدادی از زمینه های مربوط به پیری انجام می شود ، از جمله مطالعات خانوادگی ، مسکن ، خدمات طولانی مدت و پشتیبانی ، پیشگیری از سقوط ، پیشگیری از سو abuse استفاده از سالمندان ، مراقبت و فناوری و پیری.

علاوه بر این ، این مدرسه به عنوان یک نقطه کانونی برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان از سراسر دانشگاه برای همکاری در تحقیقات اساسی و کاربردی در زمینه مشارکت های سالخوردگی از طریق مراکز و م collaborativeسسات مشترک ، انتصابات مشترک و درجه های دوگانه همکاری می کند. با استفاده از مدرسه USC Leonard Davis به عنوان مرکز تحقیقات پیر شدن ، و با داشتن برنامه های قدرتمند اضافی در سراسر دانشگاه ، USC در تعریف رشته ژنتیک شناسی پیشگام است. روابط فرا رشته ای در داخل مدرسه و با همكاران در سراسر دانشگاه ، تحقیقات USC Leonard Davis را به سطح بالاتری می رساند و با قاطعیت بیشتری USC را به عنوان رهبر جهان تثبیت می كند.

مسیرهای شغلی برای یک درجه Gerontology

سالخوردگی جمعیت در هر بخش از اقتصاد تأثیر موجی ایجاد می کند. فارغ التحصیلان ما به دنبال مشاغل در این مکانها و موارد دیگر هستند: علوم و دانشگاهها علوم ، پزشکی ، بهداشت ، بهداشت روان ، داروسازی و بیمه دولت محلی ، ایالتی و فدرال تجارت ، مدیریت ، مشاوره ، فناوری نوظهور و کارآفرینی غیرانتفاعی ، خدمات اجتماعی ، سازمان های مبتنی بر جامعه و ایمان محور بازاریابی و حمایت از مسکن ، برنامه ریزی شهری و حمل و نقل.

بورسیه و بودجه

مکان ها

  • Los Angeles

    3715 McClintock Ave., CA 90089, Los Angeles

سوالات