Keystone logo
© Eva Dang
University of Southampton

University of Southampton

University of Southampton

مقدمه

بیش از 6500 دانشجوی بین المللی از بیش از 135 کشور در سال تحصیلی در University of Southampton تحصیل می کنند. علاوه بر این، ما ارتباط با دانشگاه ها و شرکای سراسر جهان داریم، که ما را یک موسسه واقعا بین المللی می کند.

در اینجا در علوم انسانی ، ما از مردم و فعالیت ها و دستاوردهای آنها در طول قرن ها، از پیش از تاریخ تا امروز، مجذوب شده ایم. ما در زمینه تحقیق و تعلیم و تربیت بین المللی در سراسر رشته های گسترده، که اکثر آنها در ده دانشگاه برتر دانشگاه های بریتانیا قرار دارند، شناخته شده هستند .

دانستن اینکه چه چیزی باعث انسداد انسان می شود مهمتر از همیشه در این دوره های آشفته است. تحصیل در مقطع کارشناسی در یکی از رشته های ما، بینش جدیدی را به بشریت ارائه می دهد و نوعی فکری و انرژی خلاق را به وجود می آورد که از اشتیاق عمیق برای یادگیری و تدریس حاصل می شود.

کارکنان دانشگاهی ما در سطح جهانی، دانشآموختگان و کارشناسی ارشد خود را با بالاترین سطح آموزش و پشتیبانی، تخصص خود را همیشه مستقر در تحقیقات شخصی خود را مستقر می کنند.

علاوه بر کار در حوزه های خود، دانشگاهیان ما با هم در سراسر رشته ها برای دانش بیشتر کار می کنند. این به این معنی است که موضوعات فکری مانند بردگی را می توان از چندین مورد بررسی کرد تا دانش آموزان تصویری جامع از مسائل پیچیده ارائه دهند.

مراکز تحقیقاتی نوآورانه ما محققان را با هم درگیر می کنند تا در مورد موضوعات وسیعی مانند قرن 18 و دنیای قرون وسطی و رنسانس تمرکز کنند. ما همچنین مؤسسه پارک های منحصر به فرد روابط یهودی / غیر یهودی و کتابخانه پارک ها، یکی از بزرگترین مجموعه های آرشیو یهودیان در اروپا را میزبانی می کنیم.

تحقیقات برشده ما، تدریس ما را به ما نشان می دهد، که به طور مرتب به عنوان "دومین نفر" در "Survey of Students National" شناخته می شود. در طول علوم انسانی، اعضای آکادمیک ما دوستانه و قابل دسترس هستند؛ همیشه مایل به کمک و حمایت از دانش آموزان خود برای موفقیت هستند.

فرصت های تحصیلات تکمیلی برای شما

ساوتهمپتون دارای بالاترین 1٪ دانشگاه های جهان است (دانشگاه QS World Rankings 2018)، با 200 دوره آموزشی و بیش از 90 دوره تحقیقاتی ارائه شده، ساوتهمپتون دارای استادان دانشگاهی و موسسات مشهور جهان است که به شما کمک می کند تا بهترین در زمینه خود شوید .

انتخاب تحصیل در ساوتهمپتون به معنی تبدیل شدن به یک جامعه پر جنب و جوش، تحصیلات تکمیلی است.

جای خود را در میان برترین دانشجویان و استادان جهان قرار دهید

ساوتهمپتون بزرگترین شهرستان در شهرستان تشریفاتی همپشایر در ساحل جنوبی انگلستان است.

ما 75 مایل از لندن هستیم 30 مایل از پورتسموث و 12 مایل از وینچستر. ما فقط چند دقیقه از پارک ملی جنگل جدید که 219 مایل مربع از پارک های زیبا و جنگل است. بسیاری از جنوب غربی هامپیشایر، حومه زیبایی است که به جنوب شرقی ویلتشایر و به سمت شرق دورست گسترش می یابد. ما نیز بسیار نزدیک به استونگهج، یکی از شگفتی های جهان و مشهور ترین آثار تاریخی در اروپا است.

ساوتهمپتون جمعیت حدود 220،000 است و یکی از بزرگترین مناطق سبز و دلپذیر شهری انگلیس است. ساوتهمپتون فرودگاه خود را و راه آهن سریع به لندن و بقیه انگلستان است. در ساحل جنوبی واقع شده است ما خانه کارناوال بریتانیا و بزرگترین کشتی های کروز در جهان از ما به طور منظم بازدید ما.

ساوتهمپتون همچنین خانه باشگاه فوتبال ساوتهمپتون است که در لیگ برتر و The Ageas Bowl، خانه کریکت باشگاه شهرستان همپشایر رقابت می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Southampton

    University of Southampton University Road, SO17 1BJ, Southampton

سوالات