Keystone logo
University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

مقدمه

به دانشگاه فلوریدا جنوبی ، یک دانشگاه برجسته تحقیقات ایالتی خوش آمدید! دانشگاه فلوریدا جنوبی که در قلب خلیج تمپا واقع شده است ، به توانمندسازی دانشجویان برای به حداکثر رساندن توانایی های آنها برای موفقیت مادام العمر اختصاص داده شده است.

USF در منطقه پر جنب و جوش و متنوع خلیج تامپا واقع شده است ، و محوطه های دانشگاهی آن در تامپا ، سن پترزبورگ و ساراسوتا-ماناتی است. این پردیس ها با هم به بیش از 50،000 دانشجو خدمت می کنند و مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، تخصص و دکترا را ارائه می دهند.

در سراسر 14 کالج ما ، دانشجویان در بیش از 180 رشته و گرایش ، از تجارت و مهندسی گرفته تا هنر و USF Health ، انتخاب می کنند. ما به توانمندسازی دانش آموزان خود برای پیشرفت و پیشرفت کمک کرده ایم و برای از بین بردن شکاف پیشرفت بدون توجه به نژاد ، سابقه یا وضعیت اقتصادی-اجتماعی در سطح ملی شناخته شده ایم.

در پنج سال گذشته ، USF سریعترین دانشگاه در کشور ، دولتی یا خصوصی ، در لیست بهترین دانشگاههای US News و World Report بوده است. رتبه بندی USF به عنوان چهل و چهارمین دانشگاه برتر دولتی در آمریکا است.

بر اساس گزارش اخبار ایالات متحده و جهان ، با هشت برنامه در 50 برنامه برتر در سال 2018 ، برنامه های تحصیلات تکمیلی ما همچنان در میان بهترین ها قرار دارد.

تحقیقات جهانی با تأثیر بالا ، در مأموریت USF به عنوان تنها دانشگاه تحقیقاتی برجسته شهری ، که توسط شورای حکام فلوریدا تعیین شده است ، مهم است. در سال 2018 ، USF به 25 دانشگاه دولتی برتر برای هزینه های تحقیق - و 42 در کل کشور در میان دانشگاه های دولتی و خصوصی رسیده است. با کل هزینه های تحقیقاتی 592 میلیون دلار در سال 2017-2018 ، USF پیشتاز تحقیقات پیشرفته پزشکی ، علوم ، مهندسی ، هنر و غیره است.

USF در سال 1956 تاسیس شد ، یکی از رهبران دانشگاه های جوان است. جوجه کشی فناوری در دانشگاه ما بیش از 230 شغل را به صورت محلی ایجاد کرده است و مرکز کارآفرینی ما در 15 کشور برتر در سطح ملی قرار دارد. ما در سطح بین المللی نیز رهبر هستیم و در سال 2018 برای دومین سال متوالی تولید کننده شماره یک دانشمندان فولبرایت در کشور بودیم.

روحیه آینده نگرانه و کارآفرینانه ما به ما کمک کرده است تا یک فضای استثنایی را برای دانشجویان خود پرورش دهیم. در سال 2018 ، USF جایزه Active Minds Healthy Campus را کسب کرد ، که به پاس قدردانی از موفقیت ما در اولویت بندی و ارتقا the سلامت و رفاه دانشجویان ، به ما اهدا شد. و اکنون خانه یک فصل از Phi Beta Kappa - معتبرترین سازمان ملی افتخار در کشور است - USF آماده است تا به این دانشجویان کمک کند تا بیشترین توانایی خود را بکار گیرند.

اعتقاد ما بر این است که اگر فرصتی برای دانش آموزان فراهم شود ، همه کارهایی را که ما در USF انجام می دهیم به ما اطلاع می دهد. ما از شما استقبال می کنیم تا در مورد دانشگاه ما - به صورت حضوری و آنلاین - اطلاعات بیشتری کسب کنید و دریابید که چگونه می توانید در USF پیشرفت کنید.

مکان ها

  • Tampa

    East Fowler Avenue,4202, 33620, Tampa

    سوالات