Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

مقدمه

کالج هنر و علوم بزرگترین کالج USF سن پترزبورگ است، ارائه طیف گسترده ای از برنامه های علمی. این کالج دارای یک میراث ارائه برنامه از برتری در یک فضای دانش آموز محور. تحقیقاتی جهانی و فعالیت های خلاق هستند که در یکی از دانشگاه های شهری زیبا ترین در ایالات متحده انجام نگاهی به برخی از زمان برای کشف ارائه ما، که در آن "جهان درجه شما را تشخیص و استادان خود را به نام خود می دانیم."

کالج هنر و علوم ماموریت

به تجسم اصول و فعالیت های یک تحقیقات فشرده هنرهای آزاد دانشگاه، که در آن فارغ التحصیلان ما خواهد شد و در این رشته ها را آموزش دیده، و در نتیجه آماده برای فارغ التحصیل مدارس حرفه ای است. دانش آموزان ما خواهد مهارت های مهم، چشم انداز گسترده، و آگاهی مدنی که آنها را شهروندان درگیر و مولد را داشته باشد. در کوتاه مدت، دانش آموزان ما به عنوان دانشمندان شهروند شناخته شده است.

اهداف واحد / استراتژی

  1. سهم قابل توجهی و معنی دار به دیالوگ در حال انجام در رشته های دانشگاهی ما؛ 2. انتظار می رود دانشجویان دوره کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی به شرکت در تحقیقات - که در آن امکان پذیر است، در همکاری با دانشکده؛ 3. پرورش فرهنگ هنرهای آزاد شدید با استخدام هیئت علمی و دانشجویان با استعداد و متنوع، حفظ کلاس های کوچک، و نظارت آن دسته از دانشجویان ما؛ 4. تشویق بحث آزاد، پرورش تفکر انتقادی، تقاضا که دانش آموزان ما ارسال و در صورت امکان، به کار در رشته های؛ 5. آغاز و گسترش برنامه های تحصیلات تکمیلی و توسعه روابط رسمی دانشگاهی به برنامه های تحصیلات تکمیلی دیگر در دانشگاه فلوریدای جنوبی سیستم؛ 6. معرفی، به عنوان بخشی از آمیزه ای از تجارب یادگیری در USFSP، فعالیتهای مدنی، یادگیری خدمات و یادگیری تجربی به طبقات، در زمان مناسب.

خوش آمدید دین Biafora است

خوش آمدید و تشکر از شما برای منافع خود را در ارائه فارغ التحصیل ما در دانشگاه فلوریدای جنوبی سنت پترزبورگ (USFSP).

به عنوان یک موسسه تحقیقاتی فعال پویا، کالج USFSP هنر و علوم ارائه می دهد دانشگاهیان در سطح جهانی و تجربه شخصی در دنیای واقعی در یک فرهنگ پر جنب و جوش، شهری، جامعه اسکله. دانشجویان ما این است که متنوع؛ منعکس جمعیتی از منطقه، دولت، و ملت است.

علمی برجستهی ما این است که به صورت محلی برای تعالی خود را در پژوهش و بورس تحصیلی به رسمیت شناخته شده، در سراسر کشور و در سراسر جهان. برنامه های انعطاف پذیر ما طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان از درجه به طور کامل بر روی خط در مطالعات رسانه روزنامه نگاری دیجیتال و به دست در تحقیقات برنامه روانشناسی فارغ التحصیل متمرکز شده است.

من شما را تشویق به رسیدن به تحصیلات تکمیلی مدیر برنامه از برنامه مورد علاقه خود را برای کسب اطلاعات بیشتر.

داستان ما در USFSP همچنان به نوشته شود و ما هیجان زده به شما دعوت می شود بخشی از آینده ما است. ما در اکتشاف است که آموزش و پرورش فارغ التحصیل و پژوهش در دانشگاه فلوریدای جنوبی سنت پترزبورگ عضویت

مکان ها

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    سوالات