Keystone logo
University of Skövde

University of Skövde

University of Skövde

مقدمه

ما یک دانشگاه مدرن و خوش‌آمد، با تحصیلات درجه یک و تحقیقات رقابتی بین‌المللی هستیم، مکانی که در آن برای بزرگترین دستاوردها تلاش می‌کنیم.

از زمان آغاز به کار آن در سال 1977، ما به دنبال تعالی بوده ایم. هر تصمیم، هر دستاوردی از تمرکز بر ایجاد آموزش‌ها و تخصص‌های تحقیقاتی عالی و شناخته شده پدید آمده است که واقعیت را تغییر می‌دهد.

University of Skövde","author_url":"","source":""}" alt="184785__HOR9629-2.jpg" />

184785__HOR9629-2.jpg

تحصیلات

ما یک دانشگاه مدرن و خوش‌آمد، با تحصیلات درجه یک و تحقیقات رقابتی بین‌المللی هستیم، مکانی که در آن برای بزرگترین دستاوردها تلاش می‌کنیم. University of Skövde طیف گسترده ای از تحصیلات تکمیلی و برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می دهد که به زبان انگلیسی و همچنین سه برنامه لیسانس تدریس می شوند.

تحقیق برای تغییر

محققان University of Skövde می خواهند در ایجاد تغییرات مشارکت کنند. به همین دلیل است که تلاش های تحقیقاتی ما با همکاری نزدیک با جامعه ما انجام می شود. علاوه بر این، این تحقیق ارتباط روشنی با آموزش در دانشگاه دارد.

هدف ما این است که تحقیقات دانشگاه باید در سطح محلی، ملی و بین المللی تفاوت ایجاد کند. سهم تحقیقاتی که بودجه خارجی دریافت می‌کند 66 درصد (2019) است و مشارکت‌کنندگان اصلی ما KK-stiftelsen (بنیاد دانش)، اتحادیه اروپا، منطقه Västra Götaland و شرکت‌های خصوصی هستند.

University of Skövde دارای پنج زمینه تحقیقاتی است. سه مورد از اینها زیست شناسی سیستم، انفورماتیک و مهندسی مجازی هستند. این سه پایه و اساس INFINIT را تشکیل می دهند. موضوع مشترک دانشگاه یعنی دیجیتالی شدن برای توسعه پایدار همیشه باید در تمام پروژه‌ها و محیط‌های تحقیقاتی تا حد امکان ادغام شود.

پذیرش ها

شرایط لیسانس

الزامات ورودی عمومی

برای برآورده کردن شرایط عمومی ورود به تحصیل در مقطع کارشناسی، باید:

  • تحصیلات متوسطه (دبیرستان) (پس از 16 سالگی) را با موفقیت به پایان رسانده اید
  • بتواند مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان دهد. شرط ورود به تحصیل در مقطع لیسانس در سوئد این است که معادل دوره متوسطه سوئدی انگلیسی 6 را مطالعه کرده باشید. برای اطلاعات بیشتر به الزامات زبان انگلیسی مراجعه کنید.
  • برای دانش آموزانی که نمرات نهایی مدرسه خود را بعد از 31 دسامبر 2009 دریافت کردند، یک نیاز ریاضی اضافی وجود دارد. دانش آموز باید دوره های ریاضی را با موفقیت گذرانده باشد که برابر با دروس سوئدی ریاضیات 1a، 1b، یا 1c است.

الزامات کارشناسی ارشد

الزامات ورودی عمومی

برای برآوردن شرایط عمومی ورود به مقطع کارشناسی ارشد (دوره دوم یا فارغ التحصیل)، باید مدرک لیسانس (معادل یک kandidatexamen سوئدی) از یک دانشگاه معتبر بین المللی اعطا شده باشد.

kandidatexamen چیست؟

Kandidatexamen سوئدی مدرکی است که پس از اتمام تحصیلات در سطح لیسانس دریافت می شود. متقاضیان دارای مدارک خارجی برای واجد شرایط بودن برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (سیکل دوم) به مدرک معادل لیسانس سوئد (kandidatexamen) نیاز دارند.

الزامات زبان انگلیسی

سطح لیسانس

برای دوره ها و برنامه های در سطح لیسانس، شرایط ورودی عمومی برای مطالعات انگلیسی معادل دوره متوسطه سوئدی انگلیسی 6 است.

سطح کارشناسی ارشد

برای اکثر دوره‌ها و برنامه‌های مقطع کارشناسی ارشد، نیاز نیز معادل دوره متوسطه سوئدی انگلیسی 6 است.

بورسیه و بودجه

تعدادی بورس تحصیلی برای دانشجویان واجد شرایطی وجود دارد که در یک برنامه کارشناسی ارشد بین المللی در دانشگاه شرکت می کنند و ملزم به پرداخت شهریه هستند.

1. بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه Skövde

دانشگاه Skövde برخی از بورسیه‌هایی را که توسط شورای آموزش عالی سوئد (UHR) تأمین می‌شود، برای دانشجویانی که برای شرکت در برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه ما ملزم به پرداخت شهریه هستند، اجرا می‌کند. برنامه های بین المللی ما را بررسی کنید.

بورسیه های تحصیلی شامل معافیت جزئی از شهریه (50 درصد از هزینه تحصیل) می باشد. اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه Skövde و پیوند به برنامه.

2. انواع دیگر بورسیه ها، کمک هزینه ها و وام ها برای دانشجویان بین المللی

1. بورسیه های ارائه شده توسط موسسه سوئد (SISGP)

موسسه سوئد (SI) طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی را برای دانشجویان کارشناسی ارشد که برای تحصیل به سوئد می آیند ارائه می دهد. بورسیه های SISS هم هزینه های زندگی و هم هزینه های تحصیل را پوشش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی SI، لطفاً مستقیماً با موسسه سوئد تماس بگیرید.

بورسیه های موسسه سوئد برای حرفه ای های جهانی (SISGP)

2. وام های کارشناسی ارشد Erasmus+

وام های کارشناسی ارشد Erasmus+ وام های تضمین شده اتحادیه اروپا با شرایط بازپرداخت مطلوب هستند. آنها طراحی شده اند تا به دانشجویان آینده نگر از برخی از کشورهای برنامه Erasmus+ کمک کنند تا تحصیلات کارشناسی ارشد خود را در یکی دیگر از کشورهای برنامه Erasmus+ تامین کنند. این طرح به منظور ارائه پشتیبانی مالی به دانشجویان کارشناسی ارشد برای تحصیلات کارشناسی ارشد در خارج از کشور طراحی شده است.

3. بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مبادله ای از اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا، و سوئیس

اگر دانشجوی تبادلی هستید، لطفاً با دانشگاه محل اقامت خود تماس بگیرید تا از بورسیه های تحصیلی آنها مطلع شوید.

دانشگاه Skövde بخشی از برنامه Erasmus+ است، به این معنی که اگر دانشگاه Skövde یک توافقنامه دوجانبه Erasmus+ با موسسه اصلی شما داشته باشد، ممکن است بتوانید با کمک هزینه Erasmus+ در اینجا تحصیل کنید.

ما شما را تشویق می کنیم که این گزینه را دنبال کنید زیرا بورسیه های Erasmus+ اغلب بسیار سخاوتمندانه هستند.

4. سایر بورسیه ها

وب سایت Study in Sweden اطلاعاتی در مورد بورسیه های ارائه شده توسط سازمان ها و بنیادهای مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد.

3. بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی

متأسفانه، دانشگاه Skövde برای دانشجویان کارشناسی که ملزم به پرداخت شهریه هستند، بورسیه تحصیلی یا معافیت جزئی از شهریه ندارد. لطفاً فرصت های بورسیه تحصیلی در کشور خود یا بورسیه های ارائه شده توسط سازمان های مختلف در سراسر جهان را بررسی کنید (بررسی 2.4 بالا).

4. کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه برای دانشجویانی که در حال حاضر در دانشگاه Skövde تحصیل می کنند

1. کارآموزی Erasmus+

Erasmus+ از دوره های کارآموزی (موقعیت کاری، کارآموزی و غیره) در خارج از کشور برای دانشجویانی که در حال حاضر در دانشگاه Skövde در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و همچنین برای داوطلبان دکترا پشتیبانی می کند. این فرصت ها برای فارغ التحصیلان اخیر نیز باز است.

2. سایر بورسیه ها

چندین بورسیه تحصیلی و مسابقه پایان نامه وجود دارد که دانشجویان می توانند درخواست دهند یا در آنها شرکت کنند. برخی از آنها محدود به دانشجویان دانشگاه Skövde هستند و برخی دیگر برای سایر متقاضیان آزاد هستند. بورسیه های تحصیلی محدود به دانشگاه Skövde از طریق پورتال دانشجویی اعلام می شود.

مکان ها

  • Norrmalm

    Högskolevägen,1, 541 28, Norrmalm

سوالات