Keystone logo
University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

مقدمه

دانشگاه علم و صنعت هانوی (USTH ، همچنین به نام ویتنام - دانشگاه فرانسه) یک دانشگاه دولتی است که در سال 2009 تحت موافقت نامه بین دولتی بین ویتنام و فرانسه با آرزوی تبدیل شدن به یکی از عالی ترین دانشگاه های تحقیق محور در استاندارد بین المللی در ویتنام

USTH تحت آکادمی علم و فناوری ویتنام (VAST) ، موسسه تحقیقاتی پیشرو در کشور است. همچنین ، توسط کنسرسیوم بیش از 40 دانشگاه و موسسه تحقیقاتی برجسته فرانسوی در زمینه آموزش و پژوهش ، به شدت پشتیبانی می شود. USTH مفتخر است که نماد همکاری ویتنام - فرانسه در آموزش و تحقیقات است.

آموزش ما

USTH یکی از دانشگاه های پیشرو در آسیاست که پس از اخذ مدرک دیپلم بولونیا ، به طور گسترده در بیش از 45 کشور اروپایی کاربرد دارد. بر این اساس ، مدت آموزش برای برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا به ترتیب 3 ، 2 و 3 سال است.

روند بولونیا تقریباً در تمام دانشگاه های 45 کشور اروپایی اعمال می شود


برنامه های آموزشی کارشناسی USTH توسط شورای عالی ارزیابی تحقیقات و آموزش عالی در فرانسه ( HCERES ) - معتبرترین سازمان اعتباربخشی کیفیت آموزش در فرانسه و اروپا شناخته و معتبر شد. علاوه بر این ، دانشگاه با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی معتبر فرانسه همکاری می کند تا مدرک کارشناسی ارشد را اعطا کند.

USTH یک محیط آموزشی بین المللی با کیفیت بالا با زبان اصلی انگلیسی و تیمی از اساتید مجرب و مجرب در زمینه آموزش و تحقیق در ویتنام و جهان فراهم می کند. هدف این دانشگاه تربیت دانش آموزان به طور جامع از طریق فعالیتهای تحقیقاتی و تحقیقاتی گسترده ، تشویق استقلال ، تفکر خلاق انتقادی است. همچنین ، ایجاد محیطی برای پرورش و توسعه اشتیاق به علم. دانش آموزان با استفاده از جلسات عملی در آزمایشگاه های مدرن ، فرصت های مشارکت در پروژه های تحقیقاتی با اساتید و سفرهای میدانی در شرکت ها و کارخانه ها و غیره دانش نظری و عملی را می آموزند.

یکی از ویژگیهای منحصر به فرد برنامه آموزشی USTH این است که دانش آموزان برای یافتن فرصتهای کارآموزی به مدت 3-6 ماه در خارج از کشور معرفی و پشتیبانی می شوند. به طور متوسط 70 درصد از دانشجویان USTH این فرصت را دارند که در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی فرانسه و بسیاری از کشورهای دیگر با علم و فناوری پیشرفته در اروپا و آسیا مانند آلمان ، فنلاند ، ایتالیا ، ژاپن ، کره جنوبی ، تایوان ، کارآموزی کنند. و غیره.

تحقیق ما

هدف USTH تبدیل شدن به یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی با پروژه های تحقیقاتی است که دارای ارزش های بلند مدت دانشگاهی ، کاربرد بالا در توسعه اقتصادی اجتماعی است. زمینه های اصلی تحقیقاتی فعلی دانشگاه شامل هوش مصنوعی ، علم داده و یادگیری ماشین است. بیوتکنولوژی کاربردی در کشاورزی هوشمند ؛ مراقبت های بهداشتی ، مواد پیشرفته ؛ انرژی بازیافتی ؛ سنجش از دور ؛ محیط؛ مبارزه با تغییرات آب و هوایی و توسعه پایدار

با حمایت قوی از نهاد حاکم ، VAST ، سفارت فرانسه در ویتنام ، کنسرسیوم بیش از 40 دانشگاه و موسسه تحقیقاتی فرانسه ، موسسه تحقیقات توسعه ای فرانسه (IRD) و با سرمایه گذاری دولت ویتنام ، USTH 6 آزمایشگاه مشترک بین المللی و بسیاری از گروه های تحقیقاتی جوان با استعداد ایجاد کرده است که مشارکت بسیاری از دانشمندان عالی و باتجربه در دانشگاه ها ، سازمان های تحقیقاتی ویتنام ، فرانسه و بسیاری از کشورهای دیگر را به همراه داشته است.

تا دسامبر 2019 ، USTH دارای 251 نشریه علمی در مجلات معتبر بین المللی در فهرست SCI ، SCI-E بود. به طور متوسط: 1 مقاله در لیست SCI & SCI-E / 1 مدرس / 1 سال. برای سه سال متوالی از سال 2017 تا 2019 ، USTH در فهرست 10 شاخص برتر طبیعت دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی با نشریات بین المللی با کیفیت بالا در ویتنام قرار گرفت.

ماموریت و چشم انداز

مأموریت

USTH مأموریت دارد تا منابع انسانی با کیفیت بالا را در زمینه علم و فناوری آموزش دهد ، به منظور توسعه تحقیقات ، ترویج انتقال فناوری و برآوردن نیازهای توسعه اقتصادی و اجتماعی ویتنام. در عین حال ، USTH دائماً در حال تلاش برای آموزش و تحقیق در جهت تبدیل شدن به یک دانشگاه تحقیقاتی عالی در ویتنام و منطقه است.

چشم انداز

  • تبدیل شدن به یک دانشگاه عالی ، جذب دانشجویان ویتنامی و بین المللی با برنامه های آموزشی پیشرفته ، برآوردن نیازهای توسعه اجتماعی ، ترکیب نزدیک با فعالیت های تحقیقاتی علمی ؛ ایجاد ایده آل ترین محیط دانشگاهی برای نسل جوان عاشق علم ؛ ایجاد شرایط مطلوب برای پیشرفت همه جانبه دانش آموزان ، در نتیجه دستیابی به موفقیت های زیادی در مشاغل آینده خود.
  • به عنوان عاملی برای توسعه آموزش ، علم و فناوری ویتنام ، محکم کردن و تعمیق روابط با شرکای فرانسوی ؛ همچنین ، تأثیرات مثبتی بر فعالیت های تحقیقاتی علمی کشور و هدف آن تبدیل شدن به یک دانشگاه در سطح بین المللی است.

مکان ها

  • Hanoi

    18 Hoang Quoc Viet, Cau Giay, , Hanoi

    سوالات