Keystone logo
University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

مقدمه

در قلب ساسکاتون، در پیمان 6 قلمرو و میهن متیس، University of Saskatchewan (USask) است.

USask یکی از دانشگاه های تحقیقاتی با شدت بالا، دانشگاه های پزشکی-دکترا در کانادا است و در زمینه های مهم جهان، مانند تامین آب و غذا، تحقیقاتی در سطح جهان را در بر می گیرد. مطالعه و کشف توسط امکانات برجسته ما، از جمله Synchrotron منبع نور کانادا، VIDO-InterVac، موسسه جهانی امنیت غذایی، موسسه جهانی امنیت آب و مرکز سیلویا فدوروک برای نوآوری هسته ای، افزایش یافته است.

با توجه به برنامه دانشگاهی ما: دانشگاه جهانی نیاز دارد، ما با هم در سراسر رشته ها و با جوامع ما کار می کنیم تا راه حل های خلاقانه را برای فوری ترین چالش های جهانی پیدا کنیم. فارغ التحصیلان ما، برای اخلاق کار قوی خود، ماهیت غنی و عزت نفس شناخته شده، منجر به تغییر در اینجا در خانه و در سراسر جهان می شوند.

فضاهای دانشگاهی ما در ساسکاتون از تمرکز بین رشته ای مطالعه و کار ما، از جمله مرکز دانش آموزان قرمز گرسنه گوردون، یک مکان جمع آوری فرهنگی است که به ادغام فرهنگ بومی در محوطه دانشگاه و ساختمان علوم بهداشتی، که شامل هشت رشته علوم پزشکی در یک محیط عملی و کاربردی در یادگیری.

دانش آموزان USask از سراسر جهان می آیند و می توانند بخشی از خانواده یاسکک در جوامع سراسر ساسکاچوان، جایی که ما برنامه های متنوعی را از کلاس های مقدماتی به طور کامل از طریق برنامه های کامل درجه در برخی رشته ها ارائه می کنیم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Saskatoon

    University of Saskatchewan, S7N, Saskatoon

سوالات