Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

مقدمه

دانشکده مهندسی شیلی-مارکوس دانشگاه سن دیگو بیش از توسعه مهندسان و دانشمندان علوم رایانه در سطح جهانی در یک برنامه شناخته شده ملی کار می کند. ما با ایجاد دیدگاه جهانی ، آگاهی اجتماعی و مهارت های رهبری برای ایجاد تغییر در جهان ، به این ذهن های روشن تبدیل می شویم. ما به دانش آموزانی می پردازیم که در دوران کودکی قصد داشتند چیزی پیچیده تر از تصویر روی جعبه لگو بسازند. در اینجا ، کسانی که کنوانسیون را به چالش می کشند می توانند به متخصصان موفقی تبدیل شوند که در دنیای خود اثری مثبت بگذارند.

برنامه مهندسی دانشگاه سن دیگو در سال 1987 تاسیس شد و اخیراً به عنوان مدرسه در سال 2013 توسط دارلین مارکوس شیلی تأسیس شد ، که دیدگاه و الهام فوق العاده آن در راهروها ، جوامع و قلب ما طنین انداز است. در طول سالها ، مهندسی با دلار آمریکا به یک برنامه شلوغ تبدیل شده است که در میان برنامه های مهندسی غیر دکتری برای US News & World Report رتبه 13 در کشور را دارد. امروز ، ما برنامه های کارشناسی را در علوم کامپیوتر ، مهندسی برق ، مهندسی صنایع و سیستم ها ، مهندسی یکپارچه و مهندسی مکانیک و برنامه های تحصیلات تکمیلی در هوش مصنوعی کاربردی ، علوم داده کاربردی و مهندسی امنیت سایبری ارائه می دهیم. این مدرسه خانه ای دارد که به همان اندازه خیره کننده و نوآورانه است: مرکز مهندسی بلانیچ که توسط یک اهدا کننده سخاوتمند که به ماموریت و تأثیر مدرسه اعتقاد دارد امکان پذیر شده است.

نیروهای زیادی در پشت رشد ما وجود دارند: شهرت علمی ، اعتبار ، دو درجه BS / BA ، اندازه کلاس کوچک و توجه شخصی همه به فارغ التحصیلان نیروگاه اضافه می شود. به عنوان یک قرعه کشی ، رتبه بندی دانشگاه سن دیگو به عنوان یکی از زیباترین پردیس های کشور مطمئناً کمک می کند. دانشجویان و اعضای هیئت علمی سر خود را شفاف می کنند و با گشت و گذار در ساختمانهای سبک مأموریت دانشگاه ، احساسات خود را تازه می کنند ، و در بالای تپه های ما از خلیج ماموریت خیس می شوند و هوای اقیانوس را با رایحه درختان اکالیپتوس و گل های بوگنویلا تنفس می کنند. مکانی است که هم دانشجویان ، هم اعضای هیئت علمی را سالم ، آرام و بسیار خوب تغذیه می کند.

آماده کاوش در دانشکده مهندسی Shiley-Marcos USD هستید؟

مکان ها

  • San Diego

    Alcala Park,5998, 92110, San Diego

    سوالات