Keystone logo
University of Salford

University of Salford

University of Salford

مقدمه

دوره‌های مربوط به صنعت University of Salford به دانش‌آموزان مهارت‌های دنیای واقعی را می‌دهد که برای موفقیت در بازار کار رقابتی امروزی نیاز دارند. از طریق ایجاد مشارکت های قوی با مشاغل و سازمان ها از همه بخش ها، University of Salford با آنها همکاری می کند تا دوره هایی را ایجاد کند که به روز و مرتبط با چالش های امروزی باشند.

دانش‌آموزان می‌توانند از میان موضوعات مختلفی از جمله مدیریت بازرگانی، حقوق، علوم، مهندسی، محیط ساخته شده، محاسبات، پرستاری، فیزیوتراپی، رسانه، هنر، فناوری خلاق و غیره انتخاب کنند.

آموزش با محل های کاری، کارآموزی، پروژه های زنده یا سفرهای میدانی تکمیل می شود تا دانش آموزان بتوانند یادگیری خود را در عمل پیاده کنند.

سالفورد، یک دانشگاه مستقر در پردیس، دارای موقعیت هیجان‌انگیزی است که تنها چند دقیقه با مرکز شهر منچستر فاصله دارد، که به‌خاطر صحنه‌های هنری فرهنگی پر جنب و جوش، غذاهای بین‌المللی و ورزش‌های در سطح جهانی شهرت دارد.

پردیس ها تجربه یادگیری برجسته و فرصتی برای استفاده از امکانات استاندارد صنعتی برای انعکاس محل کار برای دانشجویان فراهم می کند. محوطه اصلی دارای پارک زیبای پیل است که در آن دانشجویان می توانند در بین سخنرانی ها استراحت کنند یا در کنار رودخانه قدم بزنند.

University of Salford همچنین دارای یک پردیس با فناوری پیشرفته در MediaCity در کنار BBC و ITV و در میان بیش از 200 شرکت دیجیتال و رسانه است.

بورسیه های تحصیلی جذابی برای حمایت از دانشجویان بین المللی با پرداخت هزینه و همچنین گزینه هایی برای پرداخت هزینه ها در 5 یا 7 اقساط ماهانه ارائه می شود.

University of Salford در حال حاضر بیش از 4000 دانشجوی بین المللی دارد که بخشی از کل 23000 دانشجو را تشکیل می دهند. جامعه بسیار دوستانه و چندفرهنگی است و همه بدون توجه به پیشینه، مذهب یا اعتقاداتشان پذیرای هستند.

University of Salford همچنین پشتیبانی مشاغل تخصصی را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد که می‌توان به صورت رایگان و برای مادام العمر به آنها دسترسی داشت. این پشتیبانی شامل نحوه یافتن شغل، تکنیک های مصاحبه و رزومه، راهنمایی در مورد آداب معاشرت در محل کار در بریتانیا و مشاوره در مورد ویزا می باشد.

مکان ها

  • Manchester

    The Screscent Salford, M5 4WT, Manchester

برنامه ها

سوالات