Keystone logo
University of Roehampton London کارشناسی ارشد بانکداری، مالی و مدیریت ریسک
University of Roehampton London

کارشناسی ارشد بانکداری، مالی و مدیریت ریسک

London, بریتانیا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* تایید شدن

مقدمه

آیا در حال حاضر در صنعت خدمات مالی کار می کنید یا به دنبال مهاجرت به آن هستید؟ این برنامه متمایز جدید کارشناسی ارشد رویکردی نوآورانه و انعطاف پذیر را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در حرفه خود مهارت یا تخصص داشته باشید.

اضافه شدن مدیریت ریسک به این برنامه، این مدرک را به یک مدرک منحصر به فرد تبدیل می کند که شما را برای تعدادی از نقش ها در تجارت و امور مالی، از جمله افسر ریسک، آماده می کند.

می‌توانید برنامه کارشناسی ارشد کامل یا PGCert یا PGDip کوتاه‌تر را انتخاب کنید. این برنامه از Pathways زیر تشکیل شده است:

  • گواهی بانکداری و مالی PG
  • مدیریت ریسک گواهی PG
  • PG دیپلم بانکداری، امور مالی و مدیریت ریسک
  • کارشناسی ارشد بانکداری، مالی و مدیریت ریسک
  • کارشناسی ارشد بانکداری، امور مالی و مدیریت ریسک

اگر برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب کنید، در مورد امور مالی شرکت های بین المللی، سرمایه گذاری استراتژیک و بانکداری و مدیریت ثروت خواهید آموخت. همچنین ماژول هایی را تکمیل خواهید کرد که به مدیریت ریسک و حاکمیت شرکتی، نحوه شناسایی و مدیریت ریسک ها و نحوه اندازه گیری و نظارت بر انعطاف پذیری و پایداری سازمانی می پردازند.

در مقطع کارشناسی ارشد، شما همچنین مهارت های تحقیق عملی را توسعه خواهید داد و یک پروژه مشاوره یا پایان نامه مبتنی بر تحقیق را انجام خواهید داد.

بانکداری و مالی Pathway
در این Pathway ، شما فقط بر امور مالی شرکت های بین المللی، سرمایه گذاری استراتژیک و بانکداری و مدیریت ثروت تمرکز خواهید کرد.

مدیریت ریسک Pathway
این Pathway مدیریت ریسک، حاکمیت شرکتی، و ارزیابی ریسک پروژه را پوشش خواهد داد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه ریسک ها را شناسایی و مدیریت کنید و چگونه تاب آوری و پایداری سازمانی را اندازه گیری و نظارت کنید.

هر کدام از Pathway را انتخاب کنید، مهارت های کلیدی را در جستجوی اطلاعات، جمع آوری داده ها، حل مسئله، ارتباطات و گزارش نویسی توسعه خواهید داد.

ماژول ها توسط تکالیف درسی ارزیابی می شوند و شما دانش خود را در زمینه های تجاری خاص اعمال خواهید کرد.

شما از طریق مطالعات موردی و بحث های همتا به روز از اخبار تجاری و مالی و مسائل جاری پیش روی مشاغل و صنعت خدمات مالی مطلع خواهید شد.

مهارت های استخدام در برنامه گنجانده شده است. برای مثال، از گزارش‌های یادگیری برای شخصی‌سازی یادگیری خود و تبدیل شدن به یک تمرین‌کننده بازتابنده استفاده خواهید کرد.

برنامه درسی

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات