Keystone logo
© BIMM University
University of Roehampton London

University of Roehampton London

University of Roehampton London

مقدمه

به دانشگاه روهامپتون خوش آمدید

ما با کمک به دانش آموزان خود زندگی را تغییر می دهیم تا اعتماد به نفس ، دانش و ارزشهای مورد نیاز خود را برای یک زندگی موفق و تحقق بخشند. ما در سطح جهانی تحقیقاتی تولید می كنیم كه به ما كمك می كند دنیا را بفهمیم و آن را بهتر تغییر دهیم.

پردیس ما

ما یک پردیس پارکینگ 54 هکتاری زیبا داریم که دارای ساختمان های تاریخی در کنار امکانات مدرن و مدرن از جمله یک کتابخانه جدید و مدرن است. پردیس ما به ما کمک می کند تا یک جامعه نزدیک به دانش آموزان خود را فراهم کنیم و یک محیط صلح آمیز برای مطالعه و زندگی داشته باشیم.

پردیس سبز ما در قلب جنوب غربی لندن ، نزدیک پوتنی و همرزمیت و در دسترس آسان مرکز لندن واقع شده است. تحصیل با ما بهترین های هر دو جهان را به شما می دهد: احساس جامعه از یک دانشگاه دانشگاه سنتی ، با فرهنگ و زندگی شبانه یکی از بزرگترین شهرهای جهان.

121447_121342_GroveHouse.jpg

چرا رهامپتون؟

وقتی به رهامپتون پیوستید ...

 • شما به یک جامعه نزدیک گره پذیر می شوید ، نه یک نهاد غیر شخصی
 • شما توسط دانشگاهیان آموزش داده می شود که علاقه مند به آنچه تدریس می کنند و متخصص در زمینه های خود هستند
 • شما در یک پردیس زیبا تحصیل خواهید کرد که به شما الهام می بخشد
 • شما بخشی از یک تاریخ و سنت 175 ساله خواهید بود که به آن احساس غرور خواهید کرد

همانطور که با ما مطالعه می کنید ...

 • مهارت های خود را توسعه می دهید و به آنچه توانایی دارید اطمینان خواهید یافت
 • شما شانس این را دارید که درگیر شوید ، علایق جدیدی پیدا کنید و توانایی های خود را فراتر از تحصیلات دانشگاهی خود پرورش دهید
 • شما می توانید نحوه عملکرد دانشگاه را از طریق کمیته های دانشجویی و نقشهای رهبری شکل دهیم
 • نظرات شما به تأثیر در نحوه آموزش و خدمات در دسترس شما کمک خواهد کرد

وقتی با مدرک روهامپتون فارغ می شوید ...

 • شما به توانایی های خود اطمینان بیشتری خواهید داشت و به دنبال شغلی که می خواهید ، مجهز خواهید بود
 • شما بسیار شاغل خواهید بود ، قادر به سازگاری با چالش هایی که ممکن است با آنها روبرو شوید و قادر به همکاری با افراد در همه زمینه های زندگی باشید
 • شما به شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد ما ، که در سراسر جهان زندگی و کار می کنند ، می پیوندید ، این بدان معنی است که شما همیشه بخشی از انجمن Roamampton خواهید بود.


شما را برای محل کار و زندگی آماده می کند

سخنرانی های الهام بخش ما در حاشیه موضوعات اصلی خود فعالیت می کنند و نسبت به آنچه تدریس می کنند اشتیاق دارند. شما در طول تحصیلات خود به مسائل مربوط به دنیای واقعی می پردازید و مهارت هایی را که کارفرمایان می خواهند کسب کنید.

شما خصوصیاتی را ایجاد خواهید کرد - خلاقیت ، سازگاری و اعتماد به نفس - که به شما کمک می کند تا شما را برای حرفه خود و محل کار فردا آماده کنید.

ما همچنین معتقدیم که یک تجربه دانشگاه بیشتر از آماده کردن شما برای یک حرفه موفق است. تحصیل در روهامپتون به شما کمک می کند تا فردی با اعتماد به نفس و گرد با داشتن توانایی همکاری با افراد با همه زمینه ها و برای هر مسیری که برای زندگی انتخاب کنید مجهز شوید.

شما در طول تحصیلات خود فرصت خواهید داشت تا به یکی از انجمن های پر رونق دانشجویی ما بپیوندید ، ورزش و موسیقی بازی کنید ، داوطلب شوید و از وقت خود بیشتر با ما استفاده کنید.

مکان ها

 • London

  Roehampton Lane, SW15 5PU, London

برنامه ها

سوالات