Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Rio Grande

University of Rio Grande

University of Rio Grande

مقدمه

University of Rio Grande (URG) ، تاسیس شده در سال 1876 ، یک دانشگاه جامع مستقل چهار ساله است که برنامه هایی از گواهینامه ها تا سطح کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. در گذشته بسیاری از فارغ التحصیلان آن وارد حرفه معلمی می شدند. امروز ، بسیاری در حال آماده سازی برای مشاغل شغلی و خدمات عمومی و همچنین شغل معلمی هستند. در طول تاریخ خود ، University of Rio Grande (تلفظ Rye-oh) در بعضی مواقع یک کالج فرقه ای ، یک کالج دو ساله ، یک کالج دانشجویی برای کمک به خود و یک کالج چهار ساله هنرهای لیبرال بوده است.

کالج Rio Grande Community College (RGCC) که در سال 1974 تاسیس شده است ، خدمات گسترده ای از جمله برنامه های شغلی ، برنامه های انتقال مدرک کاردانی و برنامه های آموزش مداوم را ارائه می دهد. کالج Community ، فلسفه و تاریخ دانشگاه را در زمینه ایجاد آموزش و خدمات معنی دار ، مقرون به صرفه در دسترس همه کسانی که می توانند از آن بهره مند شوند ، تقویت می کند.

University of Rio Grande و کالج جامعه ریو گراند نشان دهنده یک ازدواج منحصر به فرد بین آموزش عمومی و خصوصی ، بین حرفه هنر و هنرهای لیبرال و بین دانشجویان جوان و مسن است. همان کارمندان ، اعضای هیئت علمی و امکانات از هر دو دانشگاه خصوصی و برنامه های کالج جامعه پشتیبانی می کنند. دانشجویان در برنامه های کالج جامعه امکان ثبت نام در دوره ها و برنامه های هنرهای لیبرال را دارند. دانشجویان در برنامه های هنرهای آزاد این فرصت را دارند که دوره ها و برنامه های آموزش شغلی را تجربه کنند.

از طریق قراردادی بین URG و RGCC ، ساکنان اوهایو در دو سال اول کار دانشگاهی خود می توانند از نرخ شهریه کالج جامعه عمومی برای کسب مدرک کاردانی در هنر یا تحصیلات شغلی استفاده کنند. دانشجویان این گزینه را دارند که مدرک کارشناسی خود را در University of Rio Grande و یا برای تکمیل دوره چهار ساله به م institutionسسه دیگری منتقل شوند.

مکان ها

  • Rio Grande

    North College Avenue,218, 45674, Rio Grande

    سوالات