Keystone logo
University of Pittsburgh School of Education

University of Pittsburgh School of Education

University of Pittsburgh School of Education

مقدمه

درباره آموزش پیت

127765_14479-20191212-110935-Pittpanoramic.jpg

ما یادگیری را برای همه روشن می کنیم

دانشکده آموزش پیت که به طور پیوسته در میان 35 مدرسه برتر تحصیلات تکمیلی توسط US News & World Report رتبه بندی شده است، برنامه های آموزشی در سطح جهانی را ارائه می دهد که یادگیری را برای همه روشن می کند. با بیش از 50 برنامه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در آموزش و پرورش، ما بر پیشرفت آموزش از طریق:

 • بهبود تجربه آموزشی دانش آموزان در مدارس شهری
 • بررسی هم افزایی بین سیاست عمومی و عملکرد کلاس درس
 • درک عوامل و استراتژی هایی که منجر به موفقیت در کلاس می شود
 • تدوین برنامه های پیشگیری و مداخله چاقی.

حقایق و رتبه بندی

Buro Millennial / Pexels

127454_pexels-photo-1438072.jpeg

به مدرسه تحصیلات تکمیلی دولتی شماره 1 در پنسیلوانیا بپیوندید

مدرسه آموزش پیت همواره به عنوان یکی از مدارس برتر تحصیلات تکمیلی برای آموزش در کشور رتبه بندی می شود. ما رتبه اول مدرسه آموزشی در غرب پنسیلوانیا و رتبه اول مدرسه آموزش دولتی در ایالت پنسیلوانیا هستیم.

ما مفتخریم که آموزشی ارائه می دهیم که برابری در آموزش را از طریق تأکید بر یادگیری تجربی، پروژه های متمرکز بر جامعه و تعامل نزدیک با اساتید ارتقا می دهد.

رتبه بندیانتشاردسته بندی
شماره 35US News & World Report

بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش

موسسه دولتی برتر در پنسیلوانیا

شماره 1TheBestSchools.orgبهترین مدرک آنلاین. برنامه های آموزش ابتدایی
شماره 2ویژه-تحصیلات-مدرک.نت10 برنامه برتر مداخله تحصیلات تکمیلی
شماره 13TheBestSchools.orgبهترین مدارک تدریس آنلاین
شماره 15BestColleges.comبهترین آنلاین M.Ed. برنامه ها
شماره 20Grad School Hub30 برنامه برتر کارشناسی ارشد در برنامه های آموزشی
32 برترAppliedBehaviorAnalysisEdu.org32 برنامه برتر فارغ التحصیل با تأکید بر ABA

دانشجویان و اساتید

دانشکده (پاییز 2019)

 • هیئت علمی تمام وقت: 85
  • هیئت علمی دوره تصدی یا دوره تصدی: 49
  • اساتید عمل: 29
  • مدعو اساتید تمام وقت: 7
 • هیئت علمی تمام وقت با مدرک دکترا: 100 درصد
 • تحقیقات کمک مالی: 26.5 میلیون دلار (2018-19)

دانشجویان (پاییز 2018)

 • کارشناسی: 213
 • فارغ التحصیل: 599
 • دکتری - کار حرفه ای: 194
 • تعداد کل دانشجو: 1006
 • نمرات آزمون فارغ التحصیلی (GRE):
  • میانگین استدلال کلامی: 149
  • میانگین کمی: 154
  • میانگین نگارش تحلیلی: 3.3
  • معدل کارشناسی: 3.56
 • دانشجویان بین المللی: 11 درصد

مدارک و گواهینامه های اعطا شده (2018)

 • لیسانس: 99
 • گواهی فارغ التحصیلی: 83
 • کارشناسی ارشد: 249
 • دکتری - کار حرفه ای: 20
 • دکتری - پژوهشی/ بورسیه: 39

توسعه حرفه ای

صدور گواهینامه و مجوز (2018)

 • تعداد دانش آموزانی که در ارزیابی دولتی برای صدور مجوز یا گواهی معلمان شرکت می کنند: 116
 • قبول شدگان آزمون: 103 (89 درصد)

نگهداری و قرار دادن

 • درصد تدریس دانشجویانی که سمت تدریس را پذیرفته اند: 89 درصد

(منابع: دفتر تحقیقات نهادی دانشگاه پیتسبورگ، گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده)

زندگی در پیتسبورگ

فرهنگ. ورزش ها. هنر پارک ها خريد كردن. ناهار خوری.

پردیس دانشگاه پیتسبورگ واقع در اوکلند، منطقه ای منحصر به فرد است که همچنین با پیتسبورگ و سایر محله های مجزای اطراف آن هماهنگ است. پیتسبورگ یک شهر سیال است و به هر آنچه که می خواهید تبدیل می شود. و بقیه کشور شروع به جذب کرده اند: پیتسبورگ اخیراً توسط CNBC به عنوان "شهر شماره 1 برای نقل مکان در آمریکا" و "قابل زندگی ترین شهر در آمریکا" توسط مجله فوربس رتبه بندی شده است.

آثار هنری را در موزه اندی وارهول، موزه هنر کارنگی، و کارخانه تشک مشاهده کنید، یا در The Waterfront در Homestead و SouthSide Works تازه ایجاد شده خرید کنید و شام بخورید. در کنسرت ها یا نمایش ها در یکی از مکان های متعدد در سطح شهر شرکت کنید. تیم های شهر زادگاه پیتسبورگ استیلرز قهرمان شش بار سوپربول، قهرمان سه بار جام استنلی پیتزبورگ پنگوئن، و پیتسبورگ دزدان دریایی و پارک معروف PNC آنها را تشویق کنید.

انصاف و عدالت

ما متعهد به برابری آموزشی هستیم

مدرسه آموزش پیت در دانشگاه پیتسبورگ متعهد به پیشبرد برابری و عدالت در جامعه از طریق آموزش است. اعضای هیئت علمی و کارکنان ما عوامل تغییر اختصاصی هستند که برای ایجاد تفاوت در مدارس، سیستم‌های آموزشی و ساختارهای قدرت ما هدایت می‌شوند.

ما از طریق آموزش و تحقیقات خود، آینده بهتری را برای همه دانش آموزان ایجاد می کنیم. این همان چیزی است که ما از طریق مأموریت خود برای شعله ور کردن یادگیری برای دانش آموزان به اجرا در می آوریم.

ماموریت / چشم انداز ما

یادگیری را شعله ور می کنیم. ما برای رفاه همه تلاش می کنیم. ما آموزش می دهیم. ما به موفقیت دانش آموز، خانواده و جامعه متعهد هستیم. ما به عدالت آموزشی متعهد هستیم. ما طرفداری می کنیم. ما برای عدالت کار می کنیم. ما روابط را پرورش می دهیم. ما مشارکت های متقابل ایجاد می کنیم. ما همکاری می کنیم. ما با و از جوامع یاد می گیریم. ما نوآوری و تحریک می کنیم. ما دانش را دنبال می کنیم و تولید می کنیم. ما تحقیق می کنیم. ما ساختارهای آموزشی نابرابر را مختل و متحول می کنیم. ما به یادگیری به عنوان درهم آمیخته با سلامتی، تندرستی و توسعه انسانی برخورد می کنیم. ما به چگونگی تأثیر تغییرات ملی، جهانی، اجتماعی و تکنولوژیکی بر یادگیری می پردازیم. ما عمل و سیاست را شکل می دهیم. ما با عزت و با عزت تدریس می کنیم. ما فکر می کنیم. ما خواب میبینیم. ما با صداقت رهبری می کنیم. ما مدرسه آموزش در دانشگاه پیتسبورگ هستیم.

برنامه دانش پژوهان عدالت و عدالت

آموزش پیت متعهد به عدالت و عدالت در هر مقطعی از کار مدرسه در داخل و خارج از محوطه دانشگاه است. در راستای این هدف، ما یک برنامه دانش پژوهان عدالت و عدالت را ایجاد کردیم تا جامعه راهنمایی، منابع، رهبری و دانشجویان رهبری را برای دانشجویان دکترا در دانشکده آموزش فراهم کنیم.

مشارکت پایدار جامعه

آموزش پیت متعهد به ایجاد مشارکت هایی است که جوامع قوی تری را در پیتسبورگ و در سراسر جهان ایجاد می کند. ما این را از طریق تلاش‌های مشارکت پایدار جامعه که دانشجویان و اعضای هیئت علمی خود را در کار آموزشی معنادار مشارکت می‌دهد، دنبال می‌کنیم. ما در مراکز مشارکت اجتماعی دانشگاه، پروژه نگارش پنسیلوانیا غربی و غیره فعال هستیم.

تحقیقات مبتنی بر انتقاد

در آموزش و پرورش پیت، ما این شجاعت را داریم که سوالات سخت را در تحقیقات خود بپرسیم تا سیستم آموزشی خود را بهبود بخشیم. ما به دنبال به چالش کشیدن هنجارها و سوگیری های سازمانی هستیم که به طور نامتناسبی بر دانش آموزان گروه های به حاشیه رانده شده تاریخی، به ویژه دانش آموزان رنگین پوست ما تأثیر می گذارد. تأثیر تحقیقات علمی ما در بسیاری از رشته ها، از جمله آموزش معلمان، سلامت و تندرستی، و توسعه انسانی احساس می شود.

عدالت اجتماعی پیشرو در آموزش و پرورش

آموزش پیت سابقه طولانی در پیشبرد طرح های عدالت اجتماعی در آموزش دارد. پس از جنگ جهانی دوم، ما یکی از اولین مدارسی بودیم که عدالت اجتماعی را در استراتژی گسترده تر خود پذیرفتیم. ما یکی از اولین مدارسی هستیم که برنامه مدیریت آموزش عالی را ایجاد کردیم و مدرسه آزمایشگاهی فالک ما یکی از پیشگامان آموزش مترقی، تجربی و فردی است.

تاریخ ما

میراث پیشرفت و نوآوری در آموزش

University of Pittsburgh School of Education درهای خود را در پاییز 1910 با پروفسور ویل گرانت چمبرز به عنوان رئیس مؤسس و یک کلاس فارغ التحصیل اولیه متشکل از هشت مرد و زن باز کرد.

در دهه 1920، مدرسه در طول جنگ جهانی اول با کاهش شدید ثبت نام مواجه شد که منجر به مشکلات مالی بسیاری شد. این رادیو پافشاری کرد و با رادیو KDKA، ایستگاهی که امروزه به عنوان NewsRadio 1020 KDKA هنوز وجود دارد، همکاری برقرار کرد. یک استودیوی پخش در محوطه دانشگاه ایجاد شد و آموزش های آموزشی را از طریق رادیو به دانشجویان ارائه کرد.

مدرسه آموزش، مدرسه کودکی را افتتاح کرد، مکانی که مهاجران بزرگسال در آن زبان انگلیسی را یاد گرفتند. این مدرسه در طول سال ها تکامل یافت و امروزه به نام مدرسه آزمایشگاهی فالک شناخته می شود.

پیشرفت های عمده ای هم در مدرسه آموزش و هم در پیت در طول دهه 1930 رخ داد. برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری آموزش و پرورش برای معلمان و مدیران طراحی و تصویب شد. مدرسه فالک به رشد خود ادامه داد و یک مهد کودک، کلاس مهدکودک و شش کلاس ارائه داد که بر رشد فردی هر دانش آموز متمرکز بود. اعضای هیئت علمی دانشکده آموزش در اواخر دوران رکود گرد هم آمدند تا بزرگترین کمک مالی بین دانشکده ها، 640.50 دلار، را به صندوق ساختمان کلیسای جامع یادگیری کمک کنند. در بیست و پنجمین سالگرد تأسیس خود در سال 1935، دانشکده آموزش رشد و موفقیت خود را با ثبت نام 545 دانشجو جشن گرفت که در آن زمان، یک ششم کل دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه پیتسبورگ بود.

در طول اواسط قرن بیستم و جنگ جهانی دوم، مدرسه تاکید انضباطی برنامه درسی خود را افزایش داد تا نیازهای در حال تغییر کشور را برآورده کند. مدرسه اهداف جدیدی را ایجاد کرد که شامل ارتقای عدالت اجتماعی و بهبود وجود اجتماعی بود. پس از جنگ، با بازگشت سربازان به خانه، ثبت نام دانشجویان دانشگاه پیتسبورگ بیش از دو برابر شد.

از سال 1986 تا 1990، 15 بخش و برنامه در مدرسه مجدداً هماهنگ و ادغام شدند تا سه بخش دانشگاهی را تشکیل دهند که هنوز هم وجود دارد: مطالعات اداری و سیاستگذاری، آموزش و یادگیری، و روانشناسی در آموزش.

طی 10 سال گذشته به نقاط عطف متعددی دست یافته است. برخی از این دستاوردهای بزرگ شامل پنجاهمین سالگرد برنامه مدیریت آموزش عالی، یکی از اولین برنامه ها در کشور برای آماده سازی مدیران حرفه ای برای مشاغل در موسسات پس از متوسطه است. برنامه روانشناسی رشد کاربردی نیز پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت. مرکز سیاست یادگیری تأسیس شد و مری کی استین به عنوان اولین مدیر آن منصوب شد. لوئیس گومز به عنوان اولین رئیس دکتر هلن اس. فیسون در آموزش شهری منصوب شد. اخیراً، این مدرسه صدمین سالگرد خود را به شکلی باشکوه جشن گرفت و از فارغ التحصیلان برجسته تقدیر کرد و میزبان کنفرانسی در مورد انگیزه و مشارکت بود.

از سال 2016، US News & World Report، University of Pittsburgh School of Education را به عنوان 30 امین "بهترین مدرسه تحصیلات تکمیلی در آموزش" رتبه بندی کرد. با بررسی نوآوری در آموزش، پیشگامی در برنامه های جدید، و آماده سازی رهبران آموزشی منطقه، مدرسه آموزش به خوبی آماده است تا میراث برتر را در قرن دوم خود ادامه دهد.

*اطلاعات جمع آوری شده از کارکنان دانشکده آموزش، آرشیو و دو پایان نامه زیر:

هرون، JB "تاریخ دانشکده آموزش دانشگاه پیتسبورگ، 1953-1972." Ph.D. دیس، دانشگاه پیتسبورگ، 1974.

نف، WB "تاریخ دانشکده آموزش دانشگاه پیتسبورگ، 1910-1950." Ph.D. دیس، دانشگاه پیتسبورگ، 1974.

مکان ها

 • Pittsburgh

  5100 Wesley W. Posvar Hall, 230 South Bouquet Street, PA 15260, Pittsburgh

سوالات