Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Pittsburgh Graduate School of Public & International Affairs

University of Pittsburgh Graduate School of Public & International Affairs

University of Pittsburgh Graduate School of Public & International Affairs

مقدمه

احساسات را به هدف و تاثیر تبدیل کنید

ما جامعه ای متنوع از اساتید، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان هستیم که متعهد به انجام خدمات قابل توجهی در جامعه از طریق خدمات عمومی هستیم. به عنوان بخشی از دانشگاه پیتسبورگ، GSPIA پیشرو در آموزش، پیشگام در تحقیق و شریک متعهد در منطقه ما و در سراسر جهان است. برای بیش از 60 سال، میراث ما الهام بخش فارغ التحصیلان برای بهبود موسسات عمومی، پیشبرد منافع عمومی، و تحقق جامعه عادلانه تر و فراگیرتر بوده است.

چرا GSPIA را انتخاب کنید؟

GSPIA یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و جامع ترین مدارس امور عمومی و بین المللی در ایالات متحده است. این یکی از معدود مدارس تحصیلات تکمیلی است که برنامه های قوی در سیاست داخلی و بین المللی را زیر یک سقف ترکیب می کند و به شما این فرصت را می دهد که در زمینه های متنوعی مانند تجزیه و تحلیل سیاست، برنامه ریزی شهری، امنیت بین المللی، حقوق بشر و سیاست های زیست محیطی به عنوان بخشی از برنامه تحصیل کنید. همان درجه

به عنوان یک دانشجوی GSPIA، شما این آزادی را خواهید داشت که در دپارتمان‌های بسیار معتبر علوم سیاسی، اقتصاد، تاریخ و جامعه‌شناسی پیت (در میان رشته‌های دیگر)، شرکت کنید و در کار مرکز تحقیقات اجتماعی و شهری دانشگاه شرکت کنید و دنبال کنید. مدارک مشترک با دانشکده حقوق پیت، دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار کاتز، دانشکده بهداشت عمومی، دانشکده مددکاری اجتماعی و دانشکده علوم اطلاعات.

تنوع، عدالت و مشارکت

GSPIA تنوع همه اعضای جامعه ما، از جمله موارد مربوط به نژاد، قومیت، هویت جنسی، گرایش جنسی، معلولیت، سن، مذهب، اعتقادات سیاسی، وضعیت اجتماعی-اقتصادی، منطقه جغرافیایی، ملیت، وضعیت مهاجر/مهاجر/پناهنده، و وضعیت سربازی. تعهد ما برای ایجاد یک جامعه عادلانه تر و فراگیرتر با حمایت بی دریغ از آزادی بیان و با ترویج محیطی که در آن بحث های قوی و مدنی رونق می گیرد، آغاز می شود.

تعهد ما به تنوع

طرح استراتژیک تنوع

برنامه راهبردی مدرسه برای تنوع، برابری و شمول به عنوان یک راهنمای کلی در میان عملکردها و فعالیت های اصلی عمل می کند. این شامل مشارکت در موضوعات تنوع با ذینفعان کلیدی، از جمله هیئت بازدیدکنندگان، کارفرمایان، و شبکه گسترده فارغ التحصیلان ما است. اولویت ها برای اجرا سالانه تعیین می شود.

برنامه درسی فراگیر

هدف برنامه برنامه درسی فراگیر GSPIA تضمین یک جامعه مدرسه متنوع، عادلانه و فراگیر است که در آن همه می توانند پیشرفت کنند. ما به پرورش رهبران آینده در سطح جهانی، استخدام اساتید، دانشجویان و کارکنان مختلف، و پیشبرد استانداردهای خود برای برتری در تحقیق، آموزش و مشارکت اعتقاد داریم.

سازمان‌های مبتنی بر تنوع

سازمان‌های متمرکز بر تنوع GSPIA، محیط‌هایی استقبال می‌کنند که در آن کار بر روی تنوع، عدالت اجتماعی، برابری و فراگیری، پایه و اساس تغییر پایدار را می‌سازد. این ابتکارات مهم دیدگاه چندفرهنگی را ترویج می‌کند و ارتباط اجتماعی مثبتی را ایجاد می‌کند.

ماموریت ما

ماموریت دانشکده تحصیلات تکمیلی امور عمومی و بین‌الملل دانشگاه پیتسبورگ (GSPIA) این است که دانشجویان را برای کمک به جامعه از طریق رهبری در خدمات عمومی در دولت، سازمان‌های غیرانتفاعی یا بخش خصوصی آماده کند. ما این مأموریت را از طریق آموزش با کیفیت، تحقیقات دقیق، و خدمات به جوامع و حوزه‌ها - با بالاترین استانداردهای رفتار اخلاقی و حرفه‌ای - در داخل و سراسر جهان انجام می‌دهیم.

رتبه بندی

یکی از بهترین های کشور

GSPIA یکی از مدارس رتبه برتر برای امور عمومی و بین المللی در کشور است. درباره اینکه چرا دانش آموزان از سراسر جهان GSPIA را مقصد انتخابی خود می کنند، بیشتر بیاموزید.

 • 15 درصد برتر مدارس روابط عمومی
  GSPIA رتبه 39 را در میان برنامه‌های روابط عمومی کسب کرد (رده‌بندی US News و World Report 2023 برای برنامه‌های امور عمومی)
 • سیاست بین المللی / جهانی شماره 1 در بین دانشگاه های دولتی
  GSPIA در رتبه‌بندی تخصصی برای سیاست‌گذاری و مدیریت بین‌المللی/جهانی (رده‌بندی اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی 2023 برای برنامه‌های امور عمومی) رتبه 8 را کسب کرد.
 • سیاست شهری شماره 17 در بین دانشگاه های دولتی
  GSPIA در رتبه‌بندی تخصصی برای سیاست شهری (رده‌بندی US News and World Report 2023 برای برنامه‌های امور عمومی) به طور کلی رتبه 27 را کسب کرد.
 • یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی با رتبه برتر
  دانشگاه پیتزبورگ در بین موسسات دولتی رتبه 20 را دارد (رده‌بندی US News and World Report 2023 برای مدارس دولتی)
 • 25 برنامه برتر مدیریت دولت محلی
  GSPIA رتبه 21 را در رتبه بندی تخصصی مدیریت دولت محلی در بین دانشگاه های دولتی به دست آورد (رده بندی اخبار US و World Report 2023 برای مدارس دولتی)
 • بیش از 300 دانش آموز از بیش از 20 کشور
  تقریبا 350 دانشجو (134 دانشجوی جدید)
  81% تمام وقت، 19% پاره وقت
 • نتایج استخدامی 2020
  94٪ شاغل یا در حال ادامه تحصیل هستند

ویژگی های پردیس

پیتزبورگ

پیتسبورگ یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان وطن است – و همانطور که بیش از 8000 فارغ التحصیل GSPIA قبلاً کشف کرده اند. این یک مکان ایده آل برای مطالعه امور عمومی و بین المللی است.

حمل و نقل عمومی در اتوبوس و مترو با کارت دانشجویی پیت رایگان است. همچنین می تواند برای شما ورودی رایگان یا با تخفیف عمیق به موزه های محلی، گالری های هنری و نمایش های تئاتر داشته باشد!

 • قابل زندگی ترین شهر
  فوربس و اکونومیست به عنوان قابل زندگی ترین شهر معرفی کردند.
 • مسیرهای 180 مایلی
  پارک‌های شهرستان آلگنی بیش از 180 مایل مسیرهای پیاده‌روی در 9 پارک ارائه می‌دهند.
 • شماره 5 در بهترین رودخانه های آمریکا
  رودخانه‌های مرکز شهر توسط 10 نظرسنجی USA Today در لیست بهترین رودخانه‌های آمریکا، رتبه پنجم را کسب کرده‌اند.
 • شماره 1 در میان داغ ترین بازارهای کار در ایالات متحده
  سال گذشته، Glassdoor پیتسبورگ را در میان داغ ترین بازارهای کار در ایالات متحده معرفی کرد.
 • هزینه زندگی 13 درصد زیر میانگین ملی
  طبق گزارش فوربس، هزینه زندگی در پیتسبورگ 13 درصد کمتر از میانگین ملی است.
 • رتبه سوم در میان 25 شهر بالقوه 15 دقیقه ای آمریکا
  گزارش جدیدی از moveBuddha، پیتسبورگ را در رتبه سوم در میان 25 شهر برتر 15 دقیقه ای آمریکا قرار داده است. شهر 15 دقیقه ای به مکانی گفته می شود که نیازهای روزانه و هفتگی یک خانواده در 15 دقیقه پیاده روی یا دوچرخه سواری در آن قرار می گیرد.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Pittsburgh

   Pittsburgh, آمریکا

  سوالات