Keystone logo
University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

مقدمه

گروه مهندسی عمران و محیط زیست در پردیس مهندسی دانشگاه پروجا واقع شده است. این مدرسه با ماشین، قطار، اتوبوس و مینیمترو به راحتی قابل دسترسی است و در محیطی سرسبز و نه چندان دور از مرکز شهر واقع شده است.

آزمایشگاه های زیادی برای دانشجویان و محققین در دسترس است که از جمله آنها می توان به آزمایشگاه دینامیک سازه، آزمایشگاه مهندسی آب (یکی از بزرگترین در جهان) و آزمایشگاه جدید آزمایش سازه اشاره کرد.
دپارتمان مهندسی عمران و محیط زیست به دلیل تحقیقات برجسته در بسیاری از زمینه ها مانند مهندسی زلزله، نظارت بر سلامت سازه، مقاوم سازی سازه های بنایی، مصالح هوشمند و پایدار، ژئوتکنیک، هیدرولوژی و مهندسی هیدرولیک در سراسر جهان شناخته شده است. در سال 2018 عنوان وزارت عالی را از وزارت ایتالیا دریافت کرد.

پردیس میزبان یک کتابخانه، دفتر دانشجویان، یک کافه تریا و یک غذاخوری و بسیاری از ایستگاه های کاری برای دانشجویان است.

ویژگی های پردیس

مهندسی سازه در پردیس مهندسی دانشگاه پروجا برگزار می‌شود، یک سازه مدرن در حومه شهر، که در چندین دانشکده مهندسی توزیع شده است، با کتابخانه اختصاصی، امکانات محاسباتی، آزمایشگاه‌ها، فودکورت، و ایستگاه قطار اختصاصی. ما در مرکز جغرافیایی شبکه گسترده ای از شرکت های ملی و بین المللی هستیم. شبکه ما چندین کشور را در بر می گیرد و گزینه های زیادی برای فرصت های تبادل دانشجو دارد.

  پذیرش ها

  مراحل ثبت نام

  پس از انجام مراحل اولیه برای ارزیابی صلاحیت خارجی و اخذ پذیرش، می توانید درخواست ثبت نام آنلاین را تکمیل کرده و به موارد زیر اقدام کنید:

  • با بارگذاری تمام مدارک مورد نیاز (فهرست شده در زیر) درخواست ثبت نام را به صورت آنلاین تکمیل کنید.
  • قسط اول را از طریق PAGO PA پرداخت کنید
  • یک ایمیل به دفتر دانشجویان بین المللی ارسال کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با دانشگاه تماس بگیرید.

  توجه: در صورت ثبت نام در دوره های دو ساله کارشناسی ارشد، داشتن “nullaosta” صادر شده توسط دوره الزامی است (به زیر مراجعه کنید).

  مراحل ثبت نام از قبیل تکمیل، ارسال و بررسی های اداری مدارک اجباری با یک روش مقدماتی آنلاین انجام می شود.

  پس از بررسی اداری، ثبت نام تکمیل خواهد شد. پس از ثبت نام، باید برای تحویل مدارک اصلی به دفتر دانشجویی برنامه تحصیلی خود مراجعه کنید و حضوری برای ارزیابی مدارک وقت تعیین کنید.

  بنابراین داوطلبان موظفند هنگام احضار، نسخه‌های اصلی تمام مدارک ذکر شده در فهرست زیر را به همراه داشته باشند.

  دفتر دانشجویی این حق را دارد که صحت تمام مدارک ارسالی را تأیید کند و همچنین هرگونه مدارک اضافی را که برای تأیید صحت مدارک ارسالی و دارا بودن شرایط ورود ضروری بداند درخواست کند.

  مدارک اجباری برای ثبت نام

  • پاسپورت معتبر (یا کارت شناسایی، فقط برای شهروندان اتحادیه اروپا)؛
  • کد مالی (برای اطلاعات در مورد موضوع به صفحه اقامت-اسناد مراجعه کنید).
  • برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا با ویزای ورود برای مقاصد تحصیلی: ویزای تحصیلی برای "ثبت نام دانشگاه" منتشر شده توسط نمایندگی دیپلماتیک ایتالیا (سفارت یا کنسولگری) در کشوری که متقاضی اقامت خود را دارد و یک کپی از رسیدهای اجازه اقامت. درخواست (برای اطلاعات در مورد موضوع به صفحه اقامت-اسناد مراجعه کنید)؛
  • برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا که به طور منظم در ایتالیا زندگی می کنند و دانشجویان چینی در پروژه مارکوپولو: کارت مجوز اقامت معتبر. اگر در حال تمدید کارت اجازه اقامت خود هستید، به یک کپی از مجوز منقضی شده خود به همراه رسیدهای اداره پست درخواست تمدید درخواست مجوز اقامت خود نیاز دارید.
  • تمام مدارک صلاحیت خارجی قبلاً ارزیابی شده است همانطور که در صفحه لیست اسناد تحصیلی ذکر شده است
  • بیانیه مقایسه مدارک تحصیلی توسط CIMEA، یا اعلامیه ارزش، توسط نمایندگی دیپلماتیک/کنسولی که برای قلمرو یا گواهی مراکز خارجی شبکه ENIC/NARIC یا (برای 55 کشور امضاکننده کنوانسیون شناسایی لیسبون) صلاحیت دارد. بیانیه مکاتبات موجود برای دانلود در پایگاه داده ARDI (Automatic Recognition Database Italia).
  • بیانیه تایید صلاحیت علمی توسط CIMEA. در صورتی که صدور گواهی تایید برای کشور صلاحیت امکان پذیر نباشد، قانونی شدن/آپوستیل خود صلاحیت الزامی خواهد بود.
  • در صورت لزوم گواهینامه گواهی سطح دانش زبان ایتالیایی که کمتر از B2 تعیین شده توسط CLIQ نیست .
  • در صورت لزوم، گواهی تایید کننده سطح دانش زبان انگلیسی (برای ثبت نام در دوره های تحصیلی که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود).

  Nullaosta برای دوره های دو ساله کارشناسی ارشد

  اگر می خواهید در یکی از دوره های کارشناسی ارشد ثبت نام کنید که دارای مراحل درخواست آنلاین "nullaosta" هستند (به صفحه لیست دوره ها مراجعه کنید) قبل از پر کردن درخواست ثبت نام، باید به فرم درخواست آنلاین مراجعه کنید .

  • SOL (Servizi On Line) را وارد کنید
   • اگر هرگز دانشجوی دانشگاه پروجا نبوده اید و هرگز در دبیرخانه SOL-OnLine ثبت نام نکرده اید، روی "ثبت نام" کلیک کنید.
   • اگر از قبل اعتبار (نام کاربری و رمز عبور) را دارید، روی "Authentication" کلیک کنید و "ورود" را انجام دهید.
   • درخواست nullaosta را از طریق SOL پر کنید.

  الزامات ویزا

  اتباع خارجی جامعه غیر اروپایی مقیم خارج از کشور باید برای ویزای تحصیلی/ثبت نام دانشگاه در نمایندگی دیپلماتیک کنسولی ایتالیا در کشور محل اقامت خود درخواست دهند و به تعداد مشخصی از مکان های رزرو شده برای متقاضیان ویزا و مقیم خارج از کشور دسترسی داشته باشند.

  برای درخواست ویزا، آنها باید به پورتال UNIVERSITALY دسترسی داشته باشند تا "درخواست قبل از ثبت نام" را به صورت آنلاین پر کنند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

  توجه: تصمیم نهایی در مورد صدور روادید برای مقاصد تحصیلی در صلاحیت انحصاری نمایندگی دیپلماتیک/کنسولی است. تأیید درخواست پیش از ثبت نام برای دوره تحصیلی توسط مؤسسات آموزش عالی به طور خودکار به معنای صدور ویزا نیست.

  مکان ها

  • Perugia

   Via G. Duranti, 93, Perugia, 06125, Perugia

   سوالات