Keystone logo
University Of Pasundan Bandung

University Of Pasundan Bandung

University Of Pasundan Bandung

مقدمه

Universitas Pasundan Bandung ، از این پس UNPAS نامیده می شود ، در 14 نوامبر 1960 تأسیس شد. UNPAS به خوبی رشد کرده و به یک دانشگاه پیشرو تبدیل شده و از آن زمان به افتخار جامعه تبدیل شده است. این توسط بیشترین تعداد دانشجوی ثبت نام شده در این دانشگاه در میان منطقه 4 Kopertis اثبات شده است .

دانشجویان نه تنها از 33 استان اندونزی بلکه از کشورهای همسایه دیگر مانند تایلند ، سنگاپور ، سومالی ، مجارستان ، لهستان ، تایوان ، ترکیه ، کره جنوبی ، مالزی ، کانادا ، تیمور لست ، ازبکستان ، آلمان ، ژاپن ، چین ، تاجیکستان ، استونی ، یونان ، اسپانیا ، لیتوانی ، استرالیا و قرقیزستان. تا کنون ، UNPAS دارای 7 دانشکده ، 25 برنامه تحصیلات لیسانس ، 7 برنامه تحصیلات کارشناسی ارشد و 3 برنامه تحصیلات دکترا است.

تعداد زیادی از دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه ناشی از اعتماد خود جامعه است. مجله Tempo 2005 و 2006 Kompas نظرسنجی کردند و ادعا کردند که UNPAS در 3 دانشگاه برتر مورد علاقه در باندونگ قرار گرفته در حالی که SWA 2007 بررسی کرده است که UNPAS از نظر اعتبار و 25 دانشگاه برتر مورد علاقه در جاوا در 4 دانشگاه برتر قرار دارد. در پایان سال 2008 ، UNPAS در 10 دانشگاه خصوصی برتر اندونزی و همچنین 3 دانشگاه برتر خصوصی بر اساس UniRank ( http://www.4icu.org/id ) درجه بندی شد. UNPAS همچنین از نظر اعتبار سنجی "A" می گیرد.

UNPAS با داشتن تعداد زیادی دانشجو ، دانشجویان خود را درگیر فعالیت های مختلف می کند. آنها با موفقیت چندین موفقیت در سطح داخلی و بین المللی بدست آوردند ، از جمله فعالیتهای علمی ، ورزشی ، هنری ، فن آوری و سایر فعالیتهای جامعه. در ورزش، دانش آموزان از UNPAS را ثبت کرده اند و دستاوردهای در مسابقات قهرمانی جهان، مانند Alpinis مسابقات قهرمانی جهان در ایالات متحده آمریکا، در سال 2009 بین المللی مدال تکواندو مدال برنز در 25 بازی دریایی در لائوس، وینتیان، و بهترین برنده اندونزی به دست آورده گوکارت در سال های 2009 ، 2012 ، 2015 و 2016 و بهترین ماشین الکتریکی در سال های 2014 و 2015.

اجرای دانشگاه تریدارما ، در اکثر برنامه های تحصیلی ، در حال حاضر به سطح بالای کارآیی داخلی رسیده است. سازمان اعتباربخشی ملی آموزش عالی ، از این پس BAN-PT نامیده می شود ، شاخص های دریافت شده توسط 14 برنامه مطالعه "A" (PRIME) را رتبه بندی می کند ، در حالی که وجود واحد تضمین کیفیت اندونزی UNPAS ، از این پس SPMI نامیده می شود ، با موفقیت به اجرای عالی سیستم تضمین کیفیت داخلی دانشگاه که از اداره کل آموزش عالی وزارت آموزش ملی داده شده است ، از این پس در سال 2008 به عنوان Dirjen Dikti Kemendiknas نامیده می شود . سال 2016 یکی از بهترین سالهای SPMI بود در انجام عملکردهای خود ، تبدیل UNPAS به یک دانشگاه پیشرو در میان دیگران. در همان زمان ، UNPAS همچنین راهنمایی های آموزشی را برای دانشگاه هایی که اعتبار آنها هنوز زیر "A" (PRIME) است نگه داشته است.

برای ایجاد یک شبکه و اجرای On-Campus و پشتیبانی از آموزش از راه دور آنلاین ، UNPAS زیرساخت های کنفرانس ویدیویی / کنفرانس تلفنی را ایجاد و تکمیل کرده است. زیرساخت ها قبلاً توسط Dikti و سایر مسسات آزمایش شده اند.

علاوه بر این ، سطح تأیید و اعتماد جامعه در سطح ملی و بین المللی در حال افزایش است. این واقعیت ثابت شده است که در سال 2007 ، UNPAS قبلاً در 50 دانشگاه آینده دار اندونزی و 80 دانشگاه مبتنی بر سلامت و رقابت پذیر گنجانده شده بود. در همین حال ، UNPAS همچنین برای انجام برنامه توانمندسازی جامعه از JICA و انجام آموزش زبان ماندارین با همکاری دانشگاه عادی هبی ، جمهوری خلق چین اعتماد بین المللی پیدا کرده است. UNPAS 8 معلم خارجی نیز جای داده است (7 معلم از چین و 1 معلم از کره جنوبی).

در سال 2015 ، UNPAS برای دومین بار میزبان "کنفرانس بین المللی سالانه (AIC) 2015 برابر برابر با استفاده از فناوری یادگیری U" شد. همچنین 14 کشور و رئیس UNPAS به عنوان رئیس کمیته راهبری از زمان اولین AIC در بوسان ، کره جنوبی حضور داشتند. در نوامبر 2016 ، کنفرانسی مشابه در آفریقای جنوبی برگزار شد که در آن زمان رئیس دانشگاه مجدداً به عنوان سومین رئیس کمیته راهبری موظف شد. در سال 2015 ، UNPAS با دانشگاه فیلیپین شمالی (UNP) برای سازماندهی سمینار بین المللی "کنفرانس بین المللی مطالعات بین رشته ای در نگهدارنده فرهنگی" همکاری کرد.

یک برنامه مدرک مشترک بین دانشگاه گوانگشی عادی ، جمهوری خلق چین و UNPAS از سال 2010 آغاز شده است ، در حالی که کلاس بین المللی به طور رسمی از سال تحصیلی 2012/2013 افتتاح شده است. مهندسی انفورماتیک ، دانشکده مهندسی UNPAS اولین دایره ای بود که یک کلاس بین المللی افتتاح کرد ، سپس دانشکده اقتصاد و تجارت در سال 2018 با همکاری دانشگاه کیونگ هی کره جنوبی دنبال شد. همچنین یک خوابگاه برای دانشجویان در Jl موجود است. دکتر ستیابودی شماره 19 باندونگ و خانه اقامت برنامه بین دانشجویان UNPAS و گنکی Gakuen از Shizouka، ژاپن و دانشگاه ملی Chonbuk، کره جنوبی.

فعالیتهای دانشگاهی توسط معلمان باتجربه بخوبی انجام می شود. تا کنون ، بر اساس پایگاه آموزش عالی ، از این پس PDPT ( Pangkalan Data Perguruan Tinggi) نامیده می شود ، UNPAS تقریباً 574 معلم دارد که از هر دو دانشگاه داخلی و خارجی فارغ التحصیل شده اند. این شامل 27 استاد ، 158 درجه دکترا ، و 402 مدرک کارشناسی ارشد است. بنابراین ، با تقریباً 19.200 دانشجو ، UNPAS نسبت معلمی متعادل دارد که 1: 35.1 است. در سال 2009 ، UNPAS کمک مالی برای ارتقا university دانشگاه بین المللی از طریق QS Stars دریافت کرد در حالی که در سال 2012 یک جایزه سه ستاره "دارای رتبه عالی برای کارایی و آموزش" و یک جایزه دو ستاره برای داخلی سازی دریافت کرد.

برای بهبود خدمات به دانشجویان خارجی ، UNPAS از سال تحصیلی 2010/2011 دفتر بین المللی (بخش همکاری بین المللی) را ایجاد کرده است. علاوه بر این ، برنامه مطالعات ارتباطات و مدیریت ارتباطات سه سال متوالی ، 2012 ، 2013 و 2014 برای بهترین دانشکده ارتباطات و مدیریت یک موفقیت کسب کرده است.

در سال 2015 ، UNPAS ISO 9001: 2008 را بدست آورد در حالی که در سال 2017 ، نسخه جدید ISO 9001: 2015 نیز توسط دفتر مرکزی و چندین برنامه مطالعاتی مانند فناوری غذا ، مدیریت ، مدیریت دولتی و زیست شناسی و دانشکده حقوق به دست آمد. کمیته اعتباربخشی ملی ، از این پس KAN (Komite Akreditasi Nasional) نامیده می شود ، همچنین در همان سال به دست آمد. در اوایل سال 2019 ، 201 مورد حقوق مالکیت معنوی وجود داشت ، از این پس به HAKI (Hak Kekayaan Intelektual) ، مارک ها و حق ثبت اختراع ارجاع داده می شود. معلمان 68 کمک هزینه تحقیقاتی دریافت کرده اند (50 عنوان و 18 عنوان مربوط به خدمات اجتماعی بوده است). این بیشترین دانشگاه در سایر دانشگاههای خصوصی در غرب جاوا و بانتن بود. UNPAS همچنین 4 دستگاه آرد اصلاح شده کاساوا را به جمهوری فیجی صادر کرده است.

برای تسهیل برنامه صدور گواهینامه حرفه ای در سال 2016 ، UNPAS همکاری خود را با موسسه بین المللی صدور گواهینامه حرفه ای ، آکادمی مدیریت پروژه آمریکا ، در ایالات متحده آمریکا برقرار کرد. این در سال 2016 توسط دانش آموزانی که در سال 2016 فارغ التحصیل شده اند اجرا شد. برخی از معلمان نیز این گواهینامه ها را از موسسه دریافت کرده اند. بعلاوه ، براساس ارزیابی عملکرد دانشگاه توسط اداره کل تحقیق و توسعه در اواسط ژوئیه 2016 ، UNPAS به عنوان UTAMA خوشه ای شد.

طبق موسسه ارزیابی و اجرای فناوری ، از این پس به عنوان BPPT (Badan Pengkajian و Penerapan Teknologi) نامیده می شود ، UNPAS به پیوستن به شریک فنی و حرفه ای پیوست که همچنین از یک برنامه دولت برای دستیابی به هدف خود در یک کشور توسعه یافته پشتیبانی می کند. در اکتبر 2016 ، UNPAS نیز به تبادل دانشجویی Nusantara پیوست یا PERMATA (Pertukaran Antarmahasiswa Nusantara) نامیده شد. در سال 2018 ، UNPAS هر دو مitutionسسه صدور گواهینامه حرفه یا LSP P1 تأیید شده توسط مitutionسسه صدور گواهینامه حرفه ملی یا BNSP (Badan Nasional Sertifikasi Profesi) و همچنین مرکز حلال Pasundan را برای توسعه اجرای شریعت اسلامی تأسیس کرده است. همچنین 10 مجله علمی در DOAJ و 1 مجله در Thomson Reuters ذکر شده است.

طبق فرمان وزیر تحقیقات و فناوری به شماره 775 / KPT / I / 2019 ، UNPAS رسما دانشکده پزشکی را تأسیس کرد که در سال تحصیلی 2019/2020 تاکنون 50 دانشجو پذیرفته است.

مکان ها

 • Bandung

  Jl. Lengkong Besar No.68, , Bandung

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات