Keystone logo
University Of Palermo

University Of Palermo

University Of Palermo

مقدمه

در 12 ژانویه 1806 ، فردیناند سوم از بوربن ، پادشاه ناپل و دو سیسیل ، آکادمی مطالعات پانورمیت را به یک دانشگاه تبدیل کرد و به او قدرت صدور مدرک الهیات ، پزشکی ، حقوق و فلسفه را داد: فتح این شهر قرن ها منتظر بود . در قرن پانزدهم ، در واقع ، (اما شاید دو قرن پیش از آن) استودیوی فرانسیسكانی در پالرمو وجود داشت كه در آن الهیات ، كتاب مقدس ، قانون كانون و فلسفه تدریس می شود و استودیوی عمومی نیز برای افرادی غیر روحانی كه دوره های آنها به شما امکان می دهد از دانشگاه های دیگر فارغ التحصیل شوید. در سال 1550 ، این دو واقعیت با تولد دانشکده یسوعیان غرق شد ، و مقصد آنها این بود که نقشی از شخصیت اصلی را در واقعیت آن زمان و در کلژیو ماسیمو تحمیل کننده ، امروز مقر کتابخانه منطقه ، تسخیر کنند.

در اول دسامبر سال 1767 ، یسوعیان از پادشاهی بوربن ناپل و سیسیل اخراج شدند و تمام دارایی های آنها ، از جمله کتابخانه ها ، توسط قدرت سلطنتی مصادره شد. در 31 ژوئیه 1778 ، پادشاه وظیفه سازماندهی مجدد استودیو در پالرمو را به نمایندگی سپرد و در کنار "تعالیم کلمات" ، "تعالیم اشیا" ، یعنی هندسه ، اقتصاد ، کشاورزی معرفی شد. و تجارت دانشگاه آینده رویان بود.

با ورود گاریبالدی در سال 1860 و الحاق سیسیل به پادشاهی ساووی ، دانشگاه کاملاً سکولار شد ، دانشکده الهیات بسته شد و دانشکده مهندسین و معماران تأسیس شد. این دانشگاه محل بحث های سیاسی پر جنب و جوش و مشارکت شدید در زندگی شهر ، منطقه ، کشور می شود. وی با دندان های خود قهرمان آن دوره پربار تولید هنری ، معماری ، ادبی است که بین پایان قرن 19 و آغاز قرن 20 در سیسیل سفر کرد. به تحول شهری شهر و با فارغ التحصیلان آن به شکل گیری طبقه حاکم بر جزیره و بخش قابل توجهی از طبقه سیاسی که کشور را اداره می کند ، کمک می کند.

پس از جنگ جهانی دوم که موجب خسارات زیادی در بین پرسنل و آسیب جدی به ساختارها شد ، دانشگاه موفق شد با وجود منابع اقتصادی کمیاب و ازهم گسیختگی اجتماعی بهبود یابد. از آنجا مرحله تحول عمیق برای پاسخگویی به نیاز روزافزون به آموزش دانشگاه آغاز می شود و شخصیت های برجسته دنیای علمی فعالیت های خود را در University Of Palermo : از جوزپه پیازی ، که اولین سیارک را در 1801 کشف کرد ، تا شیمی دان استانیسلاو کنیززارو که در سیستم اتمی مدرن ، به امیلیو سگر ، جایزه نوبل فیزیک در سال 1959 کمک قاطعی می کند.

مکان ها

  • Palermo

    Via Giovanni Pascoli,6, 90133, Palermo

    سوالات