Keystone logo
University of Pécs

University of Pécs

University of Pécs

مقدمه

ایجاد University of Pécs برای اولین بار توسط شاه لویی بزرگ در سال 1367 آغاز شد. امروز University of Pécs یکی از معتبرترین موسسات در کشور است که در آن ده دانشکده وجود دارد که طیف کامل آموزش عالی را پوشش می دهد ارائه آموزش با کیفیت بالا، جامع. علاوه بر فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی، درمان پزشکی یکی از فعالیت های مهم ماست؛ مرکز بالینی نه تنها از سرپایی و بیمار در منطقه مراقبت می کند، بلکه در بسیاری از زمینه ها نیز دارای وظایف ملی است.

هر سال University of Pécs در رتبه بندی مؤسسات آموزش عالی بین المللی شرکت می کند و به خوبی کار می کند. ما در تلاشیم تا بیشتر درک تمامی ادوارمان را بهبود بخشیم.

ما تاکید زیادی بر کیفیت آموزش و پرورش می گذاریم، و همچنین دانشجویان آمادگی لازم را برای رسیدن به بهترین هدف برای ما می دانند. در این روحیه توسعه مداوم منابع انسانی و شرایط زیربنایی اولویت اصلی ما است. ما تلاش می کنیم دانش آموزان خود را با طیف وسیعی از دانش ها ارائه کنیم، بنابراین ما برای بخش قابل توجهی از دانش آموزان ما برای شرکت در برنامه های کارآموزی و برنامه های تبادل در موسسات شناخته شده اروپا و سایر کشورهای توسعه یافته پیشنهاد می کنیم. به طوری که ما می توانیم سطح آموزش را افزایش دهیم که از تکنولوژی پیشرفته هنر استفاده می کنیم و بهترین استادان را دعوت می کنیم. ما شعار ما را از لوئیس پاستور گرفته ایم: "شانس به ذهن آماده می شود". خوشحالم که تعداد دانش آموزان در دهه گذشته تثبیت شده است، درحالیکه تعداد دانشجویان خارجی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. نه تنها University of Pécs یک نهاد معتبر است، بلکه دانشجو دوستانه است؛ ما دوست داریم دانش آموزمان برای دستیابی به موفقیت تحصیل کنیم و هم زمان خوبی داشته باشیم.

PTE کار تحقیقاتی بین المللی را به رسمیت می شناسد. ما بهترین های خود را برای انتخاب دانشگاه به عنوان بهترین انتخاب برای یک محل کار به محققان با استعداد ما، نه تنها یک نقطه شروع می کنیم. ما همکاران محترم ما را با طرح های کمک مالی داخلی برای عملکرد حتی بهتر تشویق می کنیم. در مرکز تحقیقاتی به نام János Szentágothai، در دسترس دانشمندان و دانش آموزان، تکنولوژی ها، تجهیزات و ابزار پیشرفته ای وجود دارد. پروژۀ تحقیق اصلی دانشگاه ما تحقیقات علمی اساسی است، با این حال، از طریق تحقیقات کاربردی، ما همواره روابط صنعتی ما را توسعه می دهیم.

در چارچوب برنامه های شهرهای مدرن، مدرن سازی چشمگیر در دانشگاه ما انجام می شود. در این زمینه، ساخت و ساز ساختمان های جدید و بازسازی موجودات وجود دارد، اما این فعالیت ها با آموزش منابع انسانی موازی است. برنامه شهرهای مدرن با همکاری شهر Pécs ایجاد شده است.

Pécs یک شهر کوچک جذاب و دوست داشتنی و مقیاس انسانی است. نه تنها میزبان است، بلکه برای شهروندان دانشگاه هم مانند خانه می باشد. این دانشگاه موسسه غالب شهر است، علاوه بر دانش آموزان تقریبا تمام ساکنان Pécs احساس وابسته به آن است. حضور تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان و جوامع مدیترانه باعث می شود Pécs یک دانشگاه شهری خوشایند و شلوغ با زندگی بسیار زیاد باشد. University of Pécs با این حال، محدود به محل صندلی Baranya نیست، در دانشکده مستقل در شهر Szekszárd وجود دارد و شبکه ای از مراکز آموزش و پرورش در سراسر منطقه Transdanubia، فراتر از مرزها حتی وجود دارد.

رهبر رتور از همکاری کارآمد دانشکده ها و کارکنان مختلف دعوت می کند، کارهای رضایتبخش دانش آموزان را تشویق می کند و از حمایت کسانی که علاقه مند به کارشان هستند حمایت می کند.

مکان ها

مکان ها
  • Pécs

    University of Pécs, , Pécs

    سوالات