Keystone logo
University of Ostrava

University of Ostrava

University of Ostrava

مقدمه

University of Ostrava اوستراو (UO) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در حدود 6000 دانش آموز در شش دانشکده تحصیل می کند. دانشکده علوم ما، دانشکده هنر، دانشکده هنرهای زیبا، دانشکده پزشکی، دانشکده مطالعات اجتماعی و دانشکده تربیت بدنی، انواع مختلفی از رشته ها و ترکیبات غیر متعارف رشته ها را ارائه می دهند.

170051_CB4.jpg

University of Ostrava به عنوان یک نهاد مدرن پویا و فکری به چالش کشیدن، یک محیط بین المللی را برای مطالعه فراهم می کند. محوطه دانشگاه ما در درجه اول در مرکز شهر قدیم قرار دارد و محیطی محرک برای تفکر هنر و علوم زندگی است. آموزش در UO بر مبنای تحقیق است و برنامه های آن اغلب توسط محققان فعال آموزش داده می شود.

این دانشگاه افتخار دارد که استادان، استادان و محققانی را که دارای تخصص در زمینه تخصصشان هستند و دانشآموزان و شخصیتهای الهام بخش و هوشیارانه با حس خلاقیت زنده داشته باشند، حفظ کنند.

اندازه کوچک این دانشگاه و جوانان نسبی آن (در سال 1991 تأسیس شد) اجازه می دهد تا رویکرد انسانی به دانشجویان ما و واکنش های انعطاف پذیر به نیازهای جامعه مدرن و بازار کار کمک کند. این دانشگاه آموزش عالی با کیفیت و امکانات بسیاری برای کسانی دارد که مایل به انجام دیدگاه های خود هستند: چه در مطالعه زبان، در باره ی یک سازمان دانشجویی، یا در کسب تجربه عملی. این دانشگاه به طور فعال در جستجوی فرصت هایی برای دانش آموزان برای ارتقاء مدارک تحصیلی خود و کمک به آنها برای شروع کار خود هستند.

University of Ostrava همکاری با چندین سازمان محلی (مانند استودیوی محلی تلویزیونی عمومی چک) ایجاد کرده است که دانشجویان را با تجربه کار با ارزش ارائه می دهد. مشارکت جامعه بخش جدایی ناپذیر از مأموریت تحصیلی و تحقیق دانشگاه است. UO و دانشکده های آن، سازمان های دانشجویی و موسسات علمی هر ساله صدها جلسه عمومی را ایجاد و ترویج می دهند؛ شامل کارگاه های آزاد، سخنرانی ها، سمینارها، حوادث تجربی، ماجراهای علمی، حوادث خیریه، جلسات بین المللی، رویدادهای ورزشی و فرهنگی، نمایشگاه های هنری، اتفاقات، همایش ها، کنسرت ها، و نمایش های تئاتری.

University of Ostrava بخش مهمی از شهر و زندگی اجتماعی آن است و همچنان به همكاری با تعداد روزافزون سازمان های فرهنگی و نهادهای محلی ادامه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد نقش مشارکت جامعه UO در زیر در بخش "UOlive" بیشتر بخوانید.

170052_Screenshot2021-10-06102103.png

ماموریت و چشم انداز

یک دانشگاه با یک مأموریت، برای جهان باز است و برای منطقه کار می کند.

University of Ostrava موسسه ای است که نقش آن در توسعه علوم انسانی و علوم پزشکی و علمی در منطقه محلی است که به طور سنتی با حوزه های صنعتی و تکنولوژیکی مرتبط است.

هدف از آن، کمک به حل مشکلات فوری منطقه موراوی-سیلزی در زمینه های اجتماعی، زیست محیطی و بهداشتی است و اوسترا را به عنوان یک شهر دانشگاه واقعی شکل می دهد. برای این منظور، قصد دارد تا با استفاده از پتانسیل خود برای نشان دادن هویت، فرهنگ و تاریخ منطقه و همچنین پرورش آن از طریق فعالیت های هنری خلاقانه، ادامه یابد.

University of Ostrava آماده است تا گرایشهای مترقی علم و دانش اروپا در منطقه و ایجاد شرایط مطلوب برای همکاری بین المللی و یک محیط دوستانه برای دانشگاهیان و دانشجویان خارجی ایجاد کند.

این دانشگاه تلاش می کند که موسسه ای باشد که هدف آن فعالیت های علمی کافی را ارتقا دهد، در حالی که به طور سیستماتیک جستجوی مناطق و تیم های تحقیقاتی جدید را با امکان دستیابی به نتایج عالی ارائه می دهد.

University of Ostrava به چالش های جامعه معاصر باز می گردد و یک رویکرد فرد و فرد را برای دانشجویان متنوع از جمله گروه های خاص (سالمندان، دانش آموزان محروم اجتماعی، دانش آموزان با نیازهای ویژه)، و حمایت از دسترسی برابر به آموزش و پرورش و دوستانه ارتباط با عموم.

170053_Screenshot2021-10-06102349.png

چرا در University of Ostrava

 • آموزش و پرورش با کیفیت تحقیق بالا
 • چهره های برجسته در زمینه های تخصصی خود
 • رویکرد فرد معلم به دانشجو
 • طیف گسترده ای از زمینه های تحصیل
 • جوان، تازه، مدرن، روح باز
 • تاکید قوی بر رشد فردی
 • انعطاف پذیری و پاسخگویی به دلیل اندازه کوچک و نیروی جوانان دانشگاه ما
 • تاکید بر نقش سوم دانشگاه - به عنوان رهبران جامعه محلی عمل می کند
 • فضای عالی برای فعالیت های مکمل دانش آموزان و دانشجویان
 • فضای پر جنب و جوش و شاعرانه شهر صنعتی پیش از صنعتی Ostrava

مکان ها

 • Ostrava

  Dvořákova 7 , 701 03, Ostrava

سوالات