Keystone logo
University of Northwestern St. Paul

University of Northwestern St. Paul

University of Northwestern St. Paul

مقدمه

وزارت مسیحیان

وزارت مسیحیان دانشجویان را برای تحصیلات تکمیلی آماده می کند و به عنوان کشیش ها، مبلغان، معلمان و رهبران غیر انتفاعی در ایالات متحده و خارج از کشور خدمت می کنند.

درباره گروه

چشم انداز ما این است که الهام بخش رهبران در حال ظهور برای زنده ماندن از خواسته خود هر کجا که خدا آنها را فرستاد. ما می خواهیم به شما در پیدا کردن تماس های منحصر به فرد خود و توسعه مهارت های اصلی در تدریس برای تحول معنوی، ایجاد روابط دوستانه مسیحی، منجر به تاثیر چشمگیر و درگیر شدن با فرهنگ های مختلف و جوامع. ما این کار را از طریق پنج سطح اصلی انجام می دهیم که حاوی تمرکز در ادیان پرستش و خلاق، وزارت کودکان و خانواده، رهبری غیر انتفاعی، عدالت اجتماعی، آموزش زبان انگلیسی، آموزش جهانی، اداره کمپ و مرکز کنفرانس و غیره است.

وزارتخانه های مسیحی کارآموزی

دانش آموزان از تجربیات کارآموزی، دانش عملی و تجربیات ارزشمندی برای بازنشستگی برخوردار می شوند. کارآموزی برای تمام رشته های مورد نیاز در اداره مسیحیان مسیحی مورد نیاز است. وزارت مسیحیان چهار نوع تجربی و دوره های کارآموزی ارائه می دهد. ما بر این باوریم که برای دانش آموزان ما، تحت نظارت یک مربی، وزارتخانه ای ضروری است تا بتواند یادگیری کلاس درس را در یک محیط امن و پشتیبانی انجام دهد. دانش آموزان همچنین تکالیف کارآموزی را به منظور کمک به آنها در مورد آنچه که در زمینه یادگیری در این زمینه می پردازند و از استاد دانشگاه Northwestern پشتیبانی می کنند، تکمیل می کنند.

وزارتخانه ها کارآموزی

کارآموزی وزارت آموزش یادگیری کلاس درس را برای زندگی فراهم می کند و در آماده سازی دانش آموزان برای پاسخگویی به نیازهای واقعی در دنیای واقعی بسیار مهم است.

دانشجوی ملاقات با بزرگسالان دیگر

اداره مسیحیان وزارت معارف، نیازمند دوره های کارشناسی ارشد برای رشته های زیر است:

  • وزارت
  • اداره غیرانتفاعی با وزارت راه
  • مطالعات روستایی
  • جوانان و مطالعات بزرگسالان در حال ظهور

در آن زمان دانش آموزان یکی از این رشته ها فارغ التحصیل از شمال غرب، حداقل 200 ساعت تجربه در یک سایت وزارتخانه. از طریق کارآموزی، دانش آموزان وزارتخانه های مسیحی زمانیکه در یک وزارت انتخابی شرکت می کنند، زمان تمرین ارزشمندی را به دست می آورند. دانشجویان در یک کلیسا یا مؤسسه آموزش و پرورش فرصت هایی برای آموزش، رهبری، برنامه ریزی، و آنچه را که در وزارت کار است، مشاهده می کنند. هر دانش آموز دارای یک مربی در محل است که متعهد به هدایت، دعا، تشویق، چالش و انجام هر کاری دیگری است که برای دانش آموزان لازم است که در مهارت ها، دانش و تجربه خود شکوفا شود.

این برنامه برای دانش آموزان برای شرکت در دوره های کارآموزی در طول ترم پاییز و بهار سال های پایه یا پایه طراحی شده است. دانش آموزان می توانند در هنگام کار در کارآموزی در کالج در کالج شرکت کنند - هر بخش به 100 ساعت فعالیت وزارت در طول دوره ترم نیاز دارد. این کار آنها را قادر می سازد تا آنچه را که در کلاس درس می آموزند را بگیرند و بلافاصله آن را در یک محیط کاری قرار دهند. اکثر سایت های کارآموزی ما محلی هستند - یک مزیت بزرگ برای جامعه و دانشجویان ما. دانش آموزان ممکن است در طول تابستان نیز کارآموزی کنند اگر آنها نیازهای دوره را برآورده کنند. کارآموزی تابستانی می تواند محلی، خارج از ایاالت متحده یا خارج از ایالات متحده باشد، و کارهای آموزشی از طریق اینترنت به پایان می رسد.

119032_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

کارهای میان فرهنگی کارآموزی

این تجربه اساسی، رشته های ICS را به عنوان پایه ای برای برقراری ارتباط و ارائه خدمات در سراسر فرهنگ ها می دهد.

عکس گروهی از دانشجویان کارآموزی مطالعات میان فرهنگی

استقرار ICS را می توان با توجه به اهداف دانش آموز، به روش های مختلفی انجام داد. اداره مسیحیان مؤسسات با سازمان های دیگر برای ارائه انواع مختلف تجارب کارآموزی ICS همکاری می کند:

هیئت مدیره سفر

این سفرهای ماموریت های خارج از کشور به رهبری استاد دانشگاه نورث وسترن است که طی آن دانش آموزان از وزارتخانه ها، فرهنگ ها، کشورها و گروه های مذهبی بازدید می کنند. به منظور ارائه تجربه یادگیری متقابل فرهنگی و خدماتی، این سفرها به طور معمول حداقل سه هفته طول می کشد.

کارآموزی مستقل

دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که یک استاد مستقل در یک منطقه انتخابی خود را انجام دهند، تا زمانی که متناسب با معیارهای دوره باشد. وزارت مسیحیان در حال توسعه روابط با مأموریت های بین المللی و داخلی و سازمان های غیر انتفاعی است که از طریق آنها می توان این کارآموزی را تکمیل کرد. این کارآموزی باید با استادان مطالعات بین فرهنگی پیش از تنظیم قرار گیرد و باید توسط هیئت مدیره تصویب شود.

تحصیل خارج از کشور

Northwestern عضو CCCU است، که مجموعه ای متنوع از برنامه های خارج از محوطه دانشگاه ارائه شده برای جوانان واجد شرایط و سالمندان فراهم می کند. در مورد کارآموزی با دانشجویان بین المللی در کاستاریکا بیشتر بدانید. این کارآموزی باید با استادان مطالعات بین فرهنگی پیش از تنظیم قرار گیرد و باید توسط هیئت مدیره تصویب شود.

کانال های مطالعات بین المللی و فرهنگی

دانش آموزان در مطالعات بین فرهنگی، وزارت، و جوانان و مطالعات بزرگسالان در حال توسعه، دارای فرصت برای دنبال کردن غلظت های مختلف در برنامه درجه خود هستند. آنها همچنین گزینه کار با مشاور خود را برای ایجاد تمرکز خود با استفاده از دوره های انتقال و یا کلاس های که منطبق با منطقه مورد علاقه خود و وزارتخانه مورد نظر است.

مکان ها

  • Saint Paul

    3003 Snelling Ave North, , Saint Paul

سوالات