Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

مقدمه

اطلاعات اولیه

 • تأسیس: 1920
 • اندازه کلاس: حداکثر 20 دانش آموز در هر کلاس
 • محل سکونت: لیما ، OH
 • اعتباربخشی: UNOH توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری و در منطقه توسط کمسیون آموزش عالی معتبر شناخته می شود. UNOH همچنین عضو انجمن دانشکده ها و مدارس مرکزی مرکزی است و مجاز به ارائه برنامه های MBA آنلاین توسط هیئت ریجنت ایالتی اوهایو است.

درباره UNOH

University of Northwestern Ohio یک مؤسسه کارآفرینی ، خصوصی ، غیرانتفاعی است که در سال 1920 تأسیس شده است. پنج کالج در داخل دانشگاه وجود دارد: کالج فناوری های کاربردی ، کالج تجارت ، کالج حرفه های بهداشت ، کالج حرفه های حرفه ای و فارغ التحصیل اعطای کالج به مدرک کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد.

UNOH یک محوطه مسکونی واقع در لیما ، اوهایو ، یک جامعه میانه غربی در I-75 و در 200 هکتار واقع شده است. این دانشگاه در سراسر جهان به عنوان یک رهبر در صنعت خودرو ، دیزل ، و با کارایی بالا شناخته می شود ، اما همچنین برنامه های بیش از 50 درجه در زمینه های تجاری ، بهداشت ، بازاریابی ، فناوری اطلاعات و بسیاری از زمینه های تحصیلی ارائه می دهد. در UNOH ، شما فقط یک شماره نخواهید بود. تمرکز روی اندازه های کلاس های کوچک وجود دارد که به دانشجویان و اساتید اجازه می دهد بیشتر از یک بار یکبار استفاده کنند. دانش آموختگان سازمان ملل متحد سازمان ملل متحد را به خوبی برای یک حرفه در زمینه انتخابی خود آماده می کنند.

محل

UNOH در 200 هکتار واقع در میان محله های آرام و آرام در لیما ، اوهایو (جمعیت 38339) واقع شده است. این مکان دسترسی سریع به بزرگراه های اصلی (I-75) و مسیرهای دولتی (SR 309 ، SR81 ، SR117) را فراهم می کند. لیما فضای شهری کوچک را به دانشجویان ارائه می دهد که دارای انواع زنجیره های غذایی خانوادگی و ملی و همچنین بسیاری از مغازه ها ، موزه ها و پارک های منحصر به فرد است. همچنین یک مرکز خرید کمتر از یک دقیقه از دانشگاه وجود دارد. UNOH تنها 1.5 ساعت با تولدو ، دیتون و کلمبوس ، اوهایو و فورت وین ، ایندیانا فاصله دارد. در کمتر از یک روز رانندگی ، می توانید به شیکاگو ، ایلینویز برسید. کلیولند ، اوهایو؛ دیترویت ، میشیگان؛ و لوئیزویل ، کنتاکی.

مسکن پردیس

زندگی در محیط دانشگاه به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با سایر Racers ملاقات کنند و دوستی طولانی مدت برقرار کنند. زندگی در محوطه دانشگاه راحت است زیرا دانش آموزان در نزدیکی کلاس ها و سایر امکانات دانشگاه مانند کالج دانشجویی مشترک غذا ، کتابخانه و مجتمع ورزشی داخلی قرار دارند. چهار محوطه خوابگاه در محوطه دانشگاه وجود دارد: کالج پارک ، پارک شمال غربی ، پارک شروود ، و دهکده Racers. همه خوابگاهها به سبک آپارتمان هستند به این معنی که هر خوابگاه بین دو تا چهار اتاق خواب دارد و آشپزخانه کافی ، محوطه ناهار خوری و یک فضای مشترک راحت را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. فروشگاه های مواد غذایی ، بانک ها ، مراکز خرید و رستوران ها همه با فاصله از دانشگاه فاصله دارند.

ورزشکاری

UNOH در کنفرانس دو و میدانی NAIA Wolverine Hoosier (WHAC) رقابت می کند. 14 تیم ورزشی در پردیس وجود دارد: بسکتبال آقایان و بانوان (بخش دوم) ، گلف ، بولینگ ، تنیس ، فوتبال ، والیبال بانوان ، بیس بال آقایان ، سافتبال بانوان و موتورسواری. گشتاور طلسم برای UNOH Racers است و رنگ مدرسه از مارون ، سیاه و سفید است.

زندگی دانشجویی

همه در UNOH می خواهند که شما اجتماعی باشید ، دوست شوید و یک انفجار داشته باشید! ایستگاه Racers که در امتداد کابل جاده قرار دارد ، در صورت نیاز به استراحت از تحصیل یا فقط می خواهید از خوابگاه ها محل تعطیل شوید. در ایستگاه Racers می توانید در شب های بی اهمیت ، کارائوکه ، رقص ها ، شب های کمدی و بازی های ویدیویی و استخر شرکت کنید. میزبان فعالیتهای دانشجویی دیگری نیز وجود دارد که در سرتاسر دانشگاه مانند مسابقات والیبال گل ، و اکتبرفست ، مهمانی های خوابگاه ، پارتی های فوم ، جشن هفته خوش آمدید و موارد دیگر برگزار می شود! ورزش های داخلی نیز بخش هایی در حال رشد از زندگی دانشجویی در UNOH با لیگ هایی در کیکبال ، داگبال ، فوتبال ، والیبال شن و بسکتبال است.

مجتمع ورزشی داخل سالن

برای شکستن عرق آماده هستید؟ مجتمع ورزشی داخل سالن UNOH یا IAC یک مرکز عظیم است که بطور هفتگی 7 روز در هفته برای همه دانشجویان فعلی UNOH بصورت رایگان باز می شود. IAC تقریباً در هر نوع تجهیزات تمرینی که تصور می کنید وجود دارد. دانش آموزان می توانند از فضای تمرین اصلی کف استفاده کنند یا از یکی از اتاق های بدنسازی برای گذراندن نزدیک به 60 کلاس تقاضا استفاده کنند. بیش از 40 دستگاه قلب و عروق Precor ، بیش از 40 دستگاه استحکام Precor ، وزن آزاد و اتاق قفل دانشجویی وجود دارد. شما حتی می توانید دست خود را در فتح دیوار سنگ UNOH امتحان کنید. شما می توانید مجموعه ورزشی را مکانی عالی برای مقابله با استرس و دیدار با دوستان جدید در محوطه دانشگاه پیدا کنید.

مرکز رویداد UNOH

مرکز رویداد 25 هزار فوت مربعی تمام رویدادها به چهار فضای منحصر به فرد با پذیرایی کامل از خدمات در دسترس تقسیم شده است. هر فضای پویا امکانات ویژه خود را فراهم می کند که می تواند هر رویدادی را که در ذهن دارید در نظر بگیرید. تسهیلات عمومی ، چند منظوره در طول سال برای میزبانی انواع رویدادها و فعالیتهای محلی ، منطقه ای و ملی طراحی شده است.

بیانیه مأموریت

University of Northwestern Ohio یک مؤسسه کارآفرینی و غیرانتفاعی در زمینه آموزش عالی است ، دانشجویان را برای مشاغل و شهروندی تولیدی که شامل جوامع تجاری ، حرفه ای ، شرکتی و فناوری با ارائه آموزش و آموزش با کیفیت در پاسخ به نیازها می باشد ، تشکیل می دهد. آرزوهای انتخاب کنندگان ما.

چشم انداز

 • دانشگاه مطابق روحیه کارآفرینی خود تکامل می یابد.
 • دانشگاه با ارتقاء اعتبارنامه ها و گواهینامه هایی که باعث پیشرفت و افتخار ملی دانشگاه می شوند ، کیفیت و تعالی را دنبال می کند.
 • این دانشگاه عملکرد دانشگاهی دانشجویان و اثربخشی نهادی آن را ارزیابی و اندازه گیری خواهد کرد و نتایج را به بهبود مستمر و فداکاری منابع خود متصل می کند.
 • دانشگاه برنامه درسی متنوعی از برنامه های ارزشیابی شده توسط کارفرمایان ارائه می دهد که با فرمت هایی ارائه می شود که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد.
 • دانشگاه به شکلی رشد خواهد کرد که جمعیت متنوعی از دانشگاه را تشویق و حمایت کند.
 • این دانشگاه بطور مداوم رشد یک خانواده کارمند دانشگاه با استعداد و واجد شرایط را جذب ، حفظ و تشویق خواهد کرد.
 • این دانشگاه امنیت مالی خود را تقویت کرده و قدرت منابع خود را گسترش خواهد داد.
 • دانشگاه رشد بدنی دانشجویی را با جدیت دنبال خواهد کرد.
 • پردیس دانشگاه با بهبود زیبایی شناسی ، امکانات و خدمات به مرکز زندگی جامعه تبدیل خواهد شد.
 • دانشگاه منابع خود را با شرکای جامعه و جهانی به اشتراک خواهد گذاشت.
 • دانشگاه بیش از انتظارات در خدمت دانشجویان خواهد بود.
 • این دانشگاه به ارائه برنامه های ورزشی ادامه خواهد داد.

برای تحقق این اهداف ، دانشجویان دوره هایی را در زمینه های زیر برگزار می کنند:

ارتباطات

دانش آموزان باید مهارت های ارتباطی بین فردی ، نوشتاری و شفاهی را توسعه دهند و علائم غیر کلامی را بشناسند.

دانش آموزان باید مهارت های خود را با نوشتن و خواندن پرورش دهند ، تا افکار خود را بیان کنند و نوشتار دیگران را درک کنند.

حوزه های دوره شامل ترکیب و همچنین دانش آموزان منتخب می توانند انتخاب کنند.

علوم طبیعی و فیزیکی

دانش آموزان باید دانش را در مورد علم و کاربردهای آن بسازند تا مشاهدات ، نتیجه گیری و ارزیابی اطلاعات علمی انجام دهند. حوزه های دوره شامل یک دوره علمی و یک دوره آزمایشگاهی خواهد بود.

علوم اجتماعی و رفتاری

دانش آموزان باید رفتارهای انسانی را در سطح فردی و گروهی و روشهای تحقیق استفاده شده در این زمینه ها درک کنند. زمینه های دوره شامل ارتباطات ، اقتصاد ، سیاست ، روانشناسی و جامعه شناسی خواهد بود.

هنر و علوم انسانی

دانش آموزان باید ارزش تجربه و اندیشه بشری را که از طریق هنر ، فلسفه ، اخلاق ، تاریخ ، و فرهنگ عامه نشان داده شده است ، بشناسند. حوزه های دوره شامل ادبیات ، فلسفه ، تاریخ ، علوم سیاسی و فرهنگ عامه خواهد بود.

تجزیه و تحلیل داده های ریاضی

دانش آموزان باید با استفاده از عملیات ریاضی و منطق ، به شیوه های انتزاعی و کمی تفکر و حل مسئله بپردازند. دوره های خاص ریاضی توسط برنامه تعیین می شود.

مطالعات دانشگاه

دانش آموزان باید آگاهی ، درک و احترام به انواع مختلف فرهنگ ها و نحوه تفاوت آنها با خود را توسعه دهند تا زندگی و کار بهتری در جهان به طور فزاینده ای به هم پیوسته انجام شود. برای ارتقاء تجربیات آموزشی خود و مشارکت در موفقیت در کالج و پس از آن ، دانشجویان با روشها و روشهای مختلف یادگیری آشنا خواهند شد. دوره ها شامل تنوع فرهنگی و سایر زمینه های غنی سازی خواهد بود.

دانشجویان بسته به سطح مدرک خود ، به سطوح مختلف نتایج یادگیری دانش آموزان خواهند رسید.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

مکان ها

 • Lima

  North Cable Road,1441, 45805, Lima

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات