Keystone logo
University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

مقدمه

چه بخواهید پتانسیل شغلی خود را بهبود ببخشید و چه زندگی خود را از طریق تحصیل غنی کنید ، University of Northern Virginia گزینه مناسب شماست. از لحظه ورود به دانشگاه ، موفقیت شما هدف ما است و ما برای تحقق آن با شما کار خواهیم کرد.

امروز ، این تماس از دنیایی سرچشمه می گیرد که انفجار دانش را تجربه کرده است. UNVA به عنوان یک م institutionسسه آموزش عالی متعهد به کشف و انتقال دانش است.

در حالی که برنامه دانشگاهی دقیق است ، دانشجویان پشتیبانی فوق العاده ای را پیدا می کنند که توسط اساتید ارائه می شود. در UNVA ، اساتید متمرکز بر آموزش و استفاده از تحقیق به عنوان ابزاری برای نشان دادن مفاهیم در عمل هستند.

همچنین ، همانطور که از طریق فهرست دانشگاه می خوانید ، اطلاعات کاملی در مورد برنامه ها ، دوره ها ، الزامات و سیاست های دانشگاه خواهید یافت. شما می توانید اطلاعاتی درباره سایر خدمات این دانشگاه برای دانشجویان پیدا کنید: مشاوره ، خدمات کتابخانه ای و رسانه ای ، خدمات آموزشی ، خدمات بهداشتی و خدمات ویژه دانشجویان معلول ، فقط چند مورد را ذکر کنید. مشاوران دانشگاه به س questionsالات شما در مورد برنامه ها و خدمات پاسخ می دهند و در تهیه برنامه های آموزشی به شما کمک می کنند.

یک بار دیگر ، ما در تلاش هستیم تا تجربه UNVA شما را به تجربه ای به یادماندنی و سودمند تبدیل کنیم و به شما کمک کنیم تا در تحقق اهداف آموزشی خود تجربه ای سازنده و لذت بخش داشته باشید. به یاد داشته باشید ، موفقیت شما موفقیت ما است. ما مشتاقانه منتظر ارائه مدرک تحصیلی شما هستیم.

مکان ها

  • Annandale

    Little River Turnpike,7535, 22003, Annandale

    سوالات