Keystone logo
University of North Alabama

University of North Alabama

University of North Alabama

مقدمه

دانشکده آموزش و علوم انسانی برنامه های متنوعی از جمله آموزش مشاور ، آموزش در اوایل کودکی ، آموزش مقدماتی ، رهبری آموزشی ، آموزش متوسطه ، آموزش ویژه ، رهبری معلم ، علم ورزش ، مدیریت ورزش و تفریح و غیره را ارائه می دهد. تقریباً 1100 دانشجوی کارشناسی و تقریباً 400 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در کالج آموزش و علوم انسانی ثبت نام کرده اند که از یکی از 27 برنامه کارشناسی و 28 برنامه کارشناسی ارشد تحصیل می کنند.

کالج آموزش و علوم انسانی به سرعت در حال ایجاد شهرت برای پزشکان و محققان نوآور است. آزمایشگاه عملکرد انسانی در گروه بهداشت ، تربیت بدنی و تفریح ، دانشکده آزمایشگاه کیلبی و مرکز تحقیقات و خدمات ناپذیر آموزش و پرورش فرصت های بی نظیری را برای تحقیقات کارشناسی و کارشناسی ارشد در کالج آموزش و علوم انسانی فراهم می کنند. شرکای ما در این زمینه برای حل مشکلات پیش روی جوامع ما و استفاده از تحقیقات ما برای حمایت از زندگی بهتر افراد در جوامعی که ما خدمت می کنیم با ما همکاری می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Florence

    Harrison Plaza,1, 35632, Florence

    سوالات