Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

مقدمه

UNM یک دانشگاه جامع ، تعیین شده توسط کارنگی 1 تحقیق است و تنها دانشگاه ایالتی برجسته در ایالات متحده است که همچنین یک موسسه خدمات اسپانیایی (HSI) است.

به بخش مهندسی برق و کامپیوتر خوش آمدید

در UNM ECE ما می خواهیم شما موفق شوید. ما به شما کمک می کنیم کار خوبی پیدا کنید. ما به شما کمک می کنیم مدرک خود را بگیرید. ما به شما تمام ابزارها و اعتماد به نفس لازم برای رسیدن به آرزوهای خود را خواهیم داد.

دانشجویان از سراسر جهان برای ثبت نام در بخش ECE دانشگاه نیومکزیکو می آیند زیرا می دانند که تحصیلات برجسته ای خواهند دید. اندازه کلاس های کوچک ما و استادان ما با دانشجویان یک به یک کار می کنند. رزومه اعضای هیأت علمی ما بسیار گویا است و گواه این است که ما فقط بهترین معلمان را استخدام می کنیم.

ECE سابقه اثبات شده ای دارد و ما می خواهیم شما به خانواده ما بپیوندید.

به خانواده ECE بپیوندید و موفقیت شما تضمین می شود.

تاریخچه ECE

محبوبیت دوره های مهندسی برق در سال 1904 ، همراه با تقاضای برنامه هایی در رشته های مهندسی غیر از برق ، منجر به ایجاد دانشکده مهندسی در سال 1906 شد.

ساکنان نیومکزیکو که مایل به تحصیل در رشته مهندسی در سال 1907 هستند شهریه رایگان دریافت کردند. افراد غیر مقیم هر ترم 10 دلار پرداخت می کردند. کل اتاق و تخته فقط 20 دلار در ماه بود.

بین سالهای 1904 و 1917 ، این گروه از یک دوره آموزشی دو ترمی به یک برنامه اعطای مدرک کارشناسی چهار ساله تبدیل شد.

علاوه بر کشمکش سالانه ، دانشجویان کالج های مهندسی و هنر و علوم یکدیگر را در مسابقات بسکتبال ، مسابقات جاده ای و حتی جلسات شنا در سراسر دهه های 1920 و 1930 به چالش کشیدند.

در سال 1944 ، خانم پید اورکوهارت مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق دریافت کرد و باعث شد وی اولین فارغ التحصیل زن گروه مهندسی برق باشد.

در سال 1956 ، گروه مهندسی برق برنامه اعطای درجه دکترای علوم را آغاز کرد.

این گروه در سال 1979 نام فعلی مهندسی برق و کامپیوتر را به خود گرفت.

در سال 1986 ، ساخت و ساز در ساختمان جدید ECE به پایان رسید. مقامات برای مراسم برش روبان از لیزر استفاده کردند. این ساختمان دارای آزمایشگاه های تحقیقاتی برای مواردی مانند رباتیک ، تحقیقات سمعک و هوش مصنوعی است. کتابخانه علوم و مهندسی صد ساله نیز در بخشی از قسمت 2 طبقه زیرزمینی ساختمان واقع شده است.

در سال 1995 ، چندین استاد ECE جوایز تدریس را دریافت کردند ، شاهدی بر تأکید بر تدریس در گروه.

امروز ، بخش ECE به فرماندهی و احترام در سطح کشور ادامه می دهد - نتیجه مستقیم بیش از نود سال سابقه در دانشگاه دانشگاه نیومکزیکو.

142622_ECE2.jpg
متقاضیان بین المللی به طور خودکار برای بورس تحصیلی بین المللی آمیگو در نظر گرفته می شوند. به افرادی که انتخاب می شوند از معافیت شهریه غیر مقیم (با ارزش بیش از 11000 دلار در سال) تعلق می گیرد. تعداد بورس های تحصیلی آمیگو محدود است ، بنابراین متقاضیان اولیه شانس بیشتری برای دریافت این بورس تحصیلی دارند.

مکان ها

  • Albuquerque

    University of New Mexico 211 Terrace Street NE ECE Building, Room 125 Albuquerque, NM, 87131-0001, Albuquerque

    سوالات